אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ליסה בארץ החלאות: למה עורכת הדין שנלחמת בהטרדות עבדה עם הארווי ויינשטיין?

49 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

48.
הצביעות חוגגת
הרצחתן, וגם ירשתן :( ?????? האמנם תמיד רק הגברים אשמים ????? האמנם כה תמימות וחלשות הנשים ?????? הבאמת, מעולם, לא הטרידה-מינית אשה, גבר-כלשהו ????? בכתבה זאת - ובכל מקום, בו מדובר על הטרדות-מיניות של גברים כלפי נשים - מעולם לא שמעתי בחורה-אשה כלשהי, שלקחה אחריות חלקית/מלאה על עצמה, והבינה שגם ידה במעשה, שגם לה חלק בהטרדה :( !!!!! הנשים אינן רוצות באופן נחרץ - מהתנשאות אנוכיותן וחד-צדדיותן - לזכור, שלמעשה, הן אלה - כאמהות - שגידלו וחינכו את הבן לבחור ולגבר - זה שאותו מאשימות - הן ו/או נשים אחרות - בהתנהגות אלימה כלפיהן :( !!!!! מאז חוה אמנו, שפיתתה את האדם, לא חל כל שינוי :( ומה עם צניעות ענווה והתנהגות מכובדת שלכן הנשים :( ?????? מתביישת אני בשם המין הנשי, לפיכך - וגם לצביעות שלכן עם השוויון אודותיו אתן מדברים ובעבורו נלחמות בציניות :( !!!!! :) להמשך חג החנוכה, מלא אורה מתורתנו הקדושה - תורת-משה וישראל :) <3 ולשבוע טוב ומוצלח ולחודש החדש, טבת - של חורף קל נעים ובריא והבוטח בה' - חסד יסובבנו כאשר, בכל דרכיך דעהו, והוא יישר אורחותיך :( (Y) <3
שלומית נצח | 17.12.17
47.
מתנצל מראש על הדברים אם ייצאו חריפים מידי אבל חורה לי מאד הסכמי השתיקה הללו
מישהו פגע בך מינית? איך לעזאזל זה קשור לכסף? למה מגיע לך על זה כסף????? אם הוא בנאדם רע, חלאה, עבריין, בריון על חלשים, ואת רוצה לעשות עם זה משהו - ת ת ל ו נ נ י !!!! אם את לוקחת עורכת דין ש"רוצה בטובת הלקוחה שלה ולא בתיקון העולם" ושתיכן שולחות לו מכתב סודי, "לעיניך בלבד", אמצעות שליח עד לידיו - יש לזה שם. "סחיטה". קשירת קשר שלך ועורכת דינך לסחיטת בנאדם, שאולי הוא רע וחלאה ועשה דבר נורא, אבל להוציא ממנו כסף זה לא להביא אותו על עונשו, לא לתקן את החברה, ולצערנו המסתבר שזה גם לא יציל אף אחת בהמשך הדרך אלא להפך, יגביר את תאבונו ושכרון כוחו והמחשבה שכספו יציל אותו תמיד. מאשה לאשה שקיבלה מאותם 16 מליון דולר שגברת בלום גייסה להן, תרבות האונס רק צברה עוד ועוד כח, וגם הלכה והתמתגה כמותרות לעשירים בלבד.... זה דוחה אותי, וזה מרגיש לי שלבוא בדרישת כופר כזו לא שונה בהרבה מלסכם עם אותו חלאה כמה תקבלי על זה מראש.... סליחה על החריפות, אבל אתן קוברות את חברותיכן ובנותיכן בתוך התרבות הזו. אם את לא מוציאה עבריין כזה לאור, שבי בבית ותשתקי. האנס הזה לא אמור לממן פנסיה לאמא שלך, הוא אמור ללכת לכלא.
אור | 02.11.17
41.
35 - אתה אדיוט. א. חלק מההאשמות הן על אונס (של פחות מפורסמות). ב. לא, לא מנסים לנשק
לא נותנים מסג', לא מלטפים את הישבן, לא דוחפים לקיר. לא עושים אף אחד מהדברים האלה. כדאי מאוד שתפנים את זה, ולא מאחלת לך שהבנות שלך לא ימצאו את עצמן מול גברים שחושבים שעושים את הדברים האלה ורק אז רואים אם יש התנגדות. קודם כל מבקשים הסכמה. לא עושים ואז טורחים, אם בכלל, לראות אם יש התנגדות. ג. כן, לעתים בסיטואציות כאלה נשים חשות משותקות ולא מסוגלות להתנגד. אי התנגדות אין פירושה הסכמה. וכאמור לא מאחלת לבנות שלך שיפגשו גברים כמוך שלא מבינים את זה. העולם השתנה. אם אתה לא מבין את זה, כאמור, אתה אדיוט. ומסוכן.
אשה | 21.10.17
40.
הימנים ואוהבי טרמפ האידיוט מתגעגעים
היו ימים שהגברים יכלו לעשות כרצונם בנשים כפופות להם או שהיה להם מפתח להצלחתם במיקצועם. אלה היו ימים טובים לגברים מסוימים וזה חסר להם. מעניין גם שאלה בדרך כלל ימנים ואוהבי טרמפ, אחד שלא יכול להרכיב משפט נאות באנגלית, למרות המיליונים שאבא שלו תרם לאוניברסיטאות הטובות בארהב כדי שיוכל לבלות בהם. כל כך הרבה הוכחות קיימות להתנהגות המיפלצות האלה , ועדיין ׳הגברים׳ האמיתיים טוענים לא זה לא קרה יש לכם ילדות במשפחה. תחשוב עליהם כשאתה כותביך לפתוח רגליים. תחשוב על הבת שלך ומה היא עוברת. תקשיב לה.
פשוט מדהים | 21.10.17
35.
כנופיית השיימינג העלובה צריכה להיות בכלא
הגרסא המודרנית של האינקויזיציה המרקסיסטית-ליברלית גרועה פי אלף מזו של הכנסיה. איך אתה יודע שהוא אנס ? בגלל שהצהובון בשליטת סוחר הסמים ממכסיקו טוען ? האמינות של הצהובון הזה כבר הוכחה במסע הבחירות. כל הנשים ש"הוטרדו" הפכו לכוכבות כי פיסקו רגליים עבור אלה שליהקו אותן לסרטים,עבור במאים ועבור גורמים אחרים שאפשרו לקריירה שלהן להגיע לאן שהגיעה. עכשיו,כשהכסף הגדול נמצא בטלויזיה,הן טוענות שהוטרדו והולכות לפסק רגליים למקבילה הטלויזיונית של ויינשטיין כדי לקבל שם תפקידים. איפה האנשים בתעשיית הסרטים שתומכים בטראמפ ? או שאין כאלה,ואז הענף כולו מתנהל כמו בצפון קוריאה או שיש כאלה אבל הם מפחדים להביע את דעתם,ובמקרה כזה....הענף מתנהל כמו בצפון קוריאה.
אאא | 21.10.17
29.
לא מבין משהו, הוא אנס אותן?
עם כול הפיקנטריה שמסביב עדיין לא הבנתי בדיוק את הסיפור. איזה פשע הוא ביצע? מה טוענים שהוא עשה? האם אנס אותן? אילץ אותן בכוח לעשות משהו? אם כן אז שיירקב בכלא, אם לא אז מה הסיפור? מה הבעיה? מראים לנו בכתבה למעלה חמש מפורסמות שיצאו נגדו.. והטענות של כולן מגוחכות. הטענה הכי חזקה שם היא של מישהי שטוענת שהוא נישה לנשק אותה והיא התנגדה. אם זה פשע אז 99% מהגברים בעולם צריכים לשבת בכלא. עוד אחת טוענת שהוא נתן לה מסג.. היא התנגדה? אמרה לו שהיא לא מוכנה והוא המשיך בכוח? אחת אומרת שהרגישה משותקת. התנגדת?
אורי | 21.10.17
27.
היא יודעת מה שרב לא יודעים
יש קבוצות סודיות בפייסבוק ופורמים סגורים שבהם נשים פמנסטיות קיצוניות ממש מתכננות בצורה שיטתית כיצד להפיל גברים שונים. כאלה בעמדת כח וכאלה שפשוטים יחסית. זה אחד ההסברים לזה שכל פעם שיש פרשה של הטרדה מינית כיביכול, יוצאת מספר נשים באותו הזמן המופלא של תזמון לפגיעה בגבר האומלל שלמזלו הרע חי בתקופה של עליית פמנצזיאם לשלטון התרבותי.
ירדנה | 20.10.17
13.
נגד הטרדות אך גם נגד הפיכת כל הגברים למטרידים
אני נגד הטרדות , אך , אני גם נגד שימוש לרע בחוקי מגדר , ואני גם נגד האשמה קולקטיבית נגד גברים . חיי גברים הפכו לגיהנום , יחסי עבודה הפכו לגיהנום , משפחות נהרסות ובכלל יחסים חברתיים נהרסים והאווירה הכללית היא של ציד מכשפים . לפרוטוקול כל אחד יגיד אחרת , אך , לא לפרוטוקול , כל הגברים שאני מדבר אתם בנושא חושבים בדיוק כמוני. חיי גבר הפכו הפקר.
הבן של ד.מ.  | 20.10.17
12.
התופעה הזאת ידועה עשרות שנים.
לפני עשרות שנים שחקניות קולנוע נודעו כ"שכבניות" והדרך לתפקיד ראשי "תמיד" עברה דרך חדר המיטות. כולן וכולם ידעו את "הכלל" הזה והתנהגו בהתאם. זאת התנהגות מבישה אך תמיד צריך "שנים לטנגו" והשחקנית &#91;כנראה&#93; עשתה את החשבון הכלכלי הפשוט ועשתה מה שעשתה. לפני עשרות שנים העולם היה שמרני מאד והכל נעשה במיסתורין היום בעולם המתירני זה עניין "רגיל" וקוראים לזה "שטוץ" ההתרגשות והכתבות המרעישות כי לא ידעו ואיך זה יכול להיות ועוד "מוגזמות" וגם כאן כל שחקנית ש"מסרה עדות או סיפרה" נעשתה מקובלת יותר וזכתה לפירסום נוסף. &#91;פירסום = כסף&#93;
אילן | 20.10.17
11.
למס' 4 - זה בדיוק ההבדל ביני לבינך ואתן הנשים. אני לא הייתי שותק!
לקחת שיק של מאות אלפי דולרים או חוזה לעוד סרט זה בדיוק מה שפגע בעשרות נשים שהוא תקף. הנשים שיצאו עכשיו נגדו הן לא הקורבנות האמיתיות. הן עשו לביתן במחיר גופן. המקצוע העתיק בעולם פשוט עבר להוליווד. ואני לא מאשים קורבנות בפגיעה בהן, אני מאשים אתן בפגיעה באחרות. זה לא נעצר בנשים. ברד פיט ידע ושתק כאשר חברתו בזמנו הותקפה. מה התרוץ שלו או של חבריו?
ג | 20.10.17
4.
אוי ליהודי ארהב
מי שהביא גזענות והקצנה היה הגאון אובמה. שכל דבר בשבילו היה קשור לגזע ושחורים או לבנים או מגדר כזה או אחר. טראמפ, עם כל הכבוד, לא יכול לשנות זאת בחצי שנה. ודרך אגב, גם קלינטון וקנדי תקפו מינית, הרבה יותר גרוע מכל מה שאמרו על טראמפ שהיה בנאדם פרטי. ווינשטיין שמאלני ידוע והשמאל האמריקאי אשם בקשר השתיקה בדיוק כמו הימין שם. אבל את זה אתם לא אומרים
גרגמל | 20.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת