אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איך למנוע מכסף להרוס לכם את הזוגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
גברים מיזוגנים
ביום שתפסיקו לצפות שנשים ייראו פי 300 יותר טוב מכם, מגעילים ומקריחים עם כרסי בירה שכמותכם, ובנוסף ישריצו ילדים ברצף, יגדלו אותם וידאגו לטפל בבית, אולי תצליחו למצוא מישהי שלא מצפה שבתמורה לדברים האלה אתם תהיו המפרנסים העיקריים. אתם מבחילים לא פחות ואפילו יותר ממי שמצפות ליחסי כוחות כאלה, ועד שלא תפנימו את זה תמשיכו להתמסכן בדרככם האומללה והפאתטית.
אישה | 21.10.17
3.
ניהול תקציב ומעקב אחר הוצאות חובה!
אחרי שנולדו הילדים ההוצאות הלכו וגדלו ורוב המריבות היו על כסף. הגענו למסקנה שצריך להתחיל לנהל תקציב משפחתי. היום יש תוכנות שעושות את העבודה. אני משתמשת בתוכנה בשם Geltbox Money שעובדת בעברית ומורידה נתונים באופן אוטומטי מהבנקים וכרטיסי האשראי שלי. אני מרוצה מזה שהנתונים נשמרים במחשב האישי בהצפנה.
שרון | 18.10.17
1.
חדלות פרעון
משום מה עושה רושם שרוב הנשים הן כמו חברות חדלות פרעון שמחכות למושיע פיננסי, זה מתחיל בזה שהם רוצות שתזמין אותן לדייט (אם שני אנשים נפגשים למה שמישהו יזמין מישהו ולא יתחלק? שניהם מקדישים מהזמן שלהם, מה קשור כסף לסיטואציה הזו?) וכל הזמן תקנה להן, למה אם אני רוצה לקנות משהו לעצמי אני הולך וקונה אותו ולעומת זאת האישה תמיד מבקשת ש"יקנו לה" לא מבינות שאם אין כסף לא קונים, כל הזמן באות בדרישות כאילו החשבון בנק הוא מהן והלאה... ללא נשים הכלכלה פשוט לא היתה זזה...
תגובה | 18.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת