אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רישוי מפעלים בעלי אינטרס לאומי יעבור מראשי רשויות מקומיות לממשלה

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
יהב התקפל?
האם זה חלק מ״הקומבינה״ - עיסקת חבילה בין יהב לאנשיו של ביבי? כי ממש עכשיו, יום אחרי פרסום הסדר קרקעות בית הספר הטכני, נודע כי ממשלת ישראל החליטה (בהסכמת עיריית חיפה?) למנות ועדה שתחליט באופן מחייב ״מה הוא הפיתרון הראוי לנושא הספקת האמוניה״. נודע כי בראש הועדה יעמוד ראש המל״ל, או נציג מטעמו. ראש המל״ל הוא הרי ״שלוחו״ של בנימין נתניהו, ונתניהו כבר הוכיח כי הוא תומך באינטרסים של בעלי ההון על חשבון שלומם וביטחונם של תושבי חיפה. האם יונה יהב התקפל? האם יונה יהב עושה שוב ״פליק פלאק״ לאחור?
אגרון ראובן | 25.10.17
15.
צהל הוא כלב השמירה של השילטון
ואם הממשלה תתמוך בהקמת תחנות כוח לאורך כביש 6 שתזהם את החיים של כל משרתי צהל שגרים 20 קמ מהכביש שלא תצפה שחיילי צהל ישמרו על צינור הגז ותחנות הכוח מפכיעה של טרוריסטים.להיפך...תהיה שיתוף פעולה בין הערבים בצד המזרחי של הכביש שגם להם יזהמו את החיים לבין חיילי צהל שגרים בצד המערבי שגם להם מזהמים את החיים .הממשלה לא יכותה ליצג את הטייקונים ולהרוג בזיהום את אזרחי ישראל ביחוד לא כשהם אלו ששומרים על תחנות הכוח.
א | 19.10.17
4.
צעדי מחאה לאלתר: להשבית את עיר חיפה!
ראש הממשלה - בנימין נהנתניהו, היה ונשאר ״יקיר הטייקונים״; כלל לא אכפת לו משלומם, בריאותם וביטחונם של תושבי מפרץ חיפה! הבעייה היא שיונה יהב, הוא שבוי של הטייקונים! יהב מפחד שאם ״ירגיז״ את הטייקונים ״יותר מדי״.... הם יתלכדו נגדו, ויריצו מועמד שלהם לראשות העיר; בדיוק כפי שהצניחו את מצנע, שהיה שבוי שלהם, ועב״מ לא קטן. הפיתרון היחיד למצב בלתי נסבל זה, הוא לא לחכות שביבי נהנתניהו ישלים את המזימה שלו להשתלט על סמכויות הרישוי למפעלים המזהמים, אלא: ל ה ש ב י ת את העיר!
ראובן גל | 18.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת