אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מגדל היא הראשונה שתחזור לשווק ביטוחי מנהלים לאחר שיישרה קו עם התעריף של סלינגר

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
תנאי הפוליסה האחידה פורסמו וכל אחד יכול להשיגם באינטרנט
תנאי הפוליסה ידועים לשוק מזה שנה. הם משותפים לכל חברות הביטוח כיון שמדובר בפוליסה אחידה. כללי הפוליסה החדשה שתמכר תוכננו כדי להיטיב עם הציבור וזאת לאחר בדיקת השוק ותלונות שעלו מהציבור על הפוליסות שהיו עד כה. תנאי הפוליסה החדשה והאחידה תוכננו להיטיב עם הציבור והוכתבו מראש לחברות הביטוח על ידי דורית סלינגר ועובדיה. כך בעוד זמן מה כל חברות הביטוח ימכרו את אותו מוצר אחיד של אובדן כושר עבודה וכולנו נוכל להשוות ולבחור במחיר הנוח. כל הכבוד לסלינגר.
תנאי הפוליסה החדשה של אובדן כושר עבודה ידועים ופורסמו | 19.10.17
10.
סלינגר לא מבינה שום דבר בביטוח
היא פופוליסטית שגורמת נזק עצום לענף הביטוח ובעצם מחזירה את המשק חמישים שנה לאחור. בשוק חופשי, לא יעלה על הדעת שהרגולטור פופוליסט יכפה על ציבור שלם ברירת מחדל מבלי שתהיה בידו אפשרות לבחור. מה שמתאים לכהן אינו מתאים ללוי, אך סלינגר רוצה שכולם יישרו קו. מה הצעד הבא? כולם במדי חאקי וכובע טמבל?
שמעון | 18.10.17
7.
יופי
דמי ניהול דמי ניהול, סוכנים גנהים בלה בלה בלה... אף לא מיךה אחת על פרמטרים מקצועיים הנוגעים לתוכן הפולמסה או הכיסויים.מאחל לכם לחוות עך בשרכם תביעת נכות מול קרן פנסיה אל מול תביעת אובדן כושר עבודה.. שמיים וארץ!!! אולי אז ייםול פה לאנשים האסימון. פנסיה = פירמידה.. בגלל זה המוצר זול. כי המבטחים האם האנשים עצמם. אף לא מילה אחת על איזונים אקטואריים שמגלחים מעל 0.5 אחוז בשנה.. העיקר שדמי הניהול זולים.. פקקטע חיסכון.
יוסל'ה | 18.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת