אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דילמת הקניונים: איך שורדים בתוך 214 אלף מ"ר של שופינג

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
צרפו קניונים למגדלי המגורים
גם אצלנו ברמת הוד בונים הרבה מגדלים, אבל חוץ מזה - יבש. אני לא רגיל שמגדלים משמשים למגורי אדם. אני רגיל גם לחנויות בבסיסי הבתים המשותפים. אז לא יזיק להצמיד להם גם כמה עסקים ומרכזי קניות. כי בשביל התושבים המגדלים האלה מגבירים את העומס בכביש המהיר הסמוך.
עמית | 27.10.17
17.
יותר מידי מסחר
במקום להשקיע בבניית דירות, משקיעים במסחר ולשם מה? הרי הרבה אנשים מבינים כי המחירים בארץ גבוהים ולפעמים גבוהים מידי ולא בצדק. ואין פלא שהרבה מאיתנו, ובעיקר צעירים, עברו לאתרי קניות מסין כדי לבצע את רוב הקניות שלהם הכוללים אופנה, אקססוריז ועוד. בזבוז של מקום בשביל מסחר שבעתיד הוא הולך להיות רדום. תראו מה קורה בארה״ב הידועה בתרבות בשופינג המוגזמת שלה: הדור החדש, ואולי גם הדור הישן, כבר לא קונה בקניונים הענקיים שנפתחו בכל פינה. ורשתות גדולות מאוד סוגרים סניפים. יש גבול. יותר מידי שטחי מסחר.
אבי | 22.10.17
15.
תקשיבו טוב ,חמודים שלי - בלי מתיכת פנים רצינית ברח' הארבעה ובמיוחד שיקום רציני בחצר האחורי שלה
לא יאזור כלום - איה של זוועה בין כל היופי שבונים מסוביב.פשוט בא לי למות כשאני עולה מהחניון תת קרקעי ... מרות אפוקליפתיות מלוות ברעש מזגנים וריחות סירחון של מיסעדות שבחצרר והמזרקה המינימליסתית לא משפרת את המצב בשיט..תחשבו על זה....
שלמה המלך | 22.10.17
12.
הו, המגלומניה התל אביבית.
חיים בסרט, אלה. מי בדיוק יגיע לקניונים המפונפנים שלכם מערים אחרות? אין גישה נוחה מהרכבת, הסביבה רועשת להחריד ולא נעימה, וממילא הכי קל לקנות אונליין, זה לא דורש ממך שום מאמץ. וקפה איטליה, או כל מסעדה אחרת אינם סיבה מספיק טובה להגיע לקניון tlv המגעיל. והוא ימשיך לעמוד בשממונו. חיים בסרט.
לילי | 22.10.17
2.
משקיעים בנדל"ן ודורשים מחירים שבעלי העסקים מתקשים לעמוד
בעלי העסקים הם אלה שיגרמו לאנשים להגיע ,אי אפשר לאכלס את הפרויקטים רק בחברות בנלאומיות ,ובעלי העסקים נופלים בגלל ההוצאות הקבועות החודשיות ,זה למה נסגרו עכשיו מסעדות ברחוב הארבעה .bbb וכו . שכחו להכניס פנימה גימיקים שיביאו טרפיק ,אבל הגימיקים האלה לא מסוגלים לשלם סכומים גבוהים כמו שדורשים .כן מוכנים להתחשבן על אחוזים מהמחזור אבל עדין לא השכילו הבעלים לאפשר להם.
גיא | 22.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת