אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תביעה חריגה ביחידת העילית בצה"ל: "מפקדת ב־8200 התעללה וגרמה לי לנכות נפשית"

46 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

46.
אישה אמיצה
כל הכבוד לה, מקווה שתקבל הרבה כסף שיעזור לה להתמודד עם הקושי שנגרם לה בשל ההתעללות שסבלה, ככל שיעלה לצבא יותר ככה הם יקפידו יותר מהר לטפל בדברים כאלה והחיילים לא יצטרכו להתמודד עם דברים כאלה לבד, יש לי הרבה דברים רעים לומר על היחידה וגם כמה בסדר, הרוב שותקים כי השרות ביחידה מקדם אותך אחר כך, אז אוכלים חרא ומחכים לסוף!!!!
סיגל | 01.11.17
38.
כולם אוכלים את זה במסגרות היררכיות
יש מי שרגיש יותר לוקח קשה ויכול להגרם לו נזק מי שפחות רגיש יכול להעביר ולא יקרה לו כלום אני איפה שהוא באמצע אבל אוכל את זה לאורך שנים וממשיך כי אין ברירה. חליתי במחלות כרוניות פיזיות ונפשיות עקב ההתעמרות המתמשכת אבל כרגע אני במצב מאושש כיוון שלמדתי להתעמר חזרה במעסיק בלי שהוא ישים לב אפילו(כלומר הוא מבין אך אין לו הוכחות ולכן לא פוטרתי...עדיין) מסקנה היא שצריך לשים פס ולצפצף על כולם כי חיים פעם אחת
שכיר עבד | 22.10.17
22.
אנטי פמיניזם הוא טרור
למספר 20- אתה קשקשן. אני ביקרתי במחלקות פסיכיאטריות ושם במו עיני ראיתי חיילים בנים שהתאשפזו לאחר שלא עמדו ברודנות של המפקדים שלהם, והם כולם היו ג'ובניקים שנבהלו מהמפקד בדיוק כמו החיילת בסיפור הזה. אז אולי נפסיק לדחוף גברים למקומות בהם נדרש חוסן נפשי? די כבר עם האנטי פמיניזם השונא והמניפולטיבי, לך תבדוק סטטיסטיקות ותראה מי יותר סובל מבעיות נפשיות ואחר כך תקשקש. ואל תשכח גם שנשים עומדות במטלות פי אלף קשות משל גברים- הריונות, לידות, טיפולי פוריות בגילאים קריטיים שיש גם לחצים של קריירה- והן מתגברות על הכל. דחוף את האני פמיניזם המרושע שלך למקום בו השמש לא זורחת.
אנטי פמיניסטית לשעבר | 22.10.17
17.
התוצאה של להקשיב לפמניזם
נשים בטבען היסטריות וריגשיות בצורה קיצונית ולא מאוזנת, לדחוף אותם על ידי מניפולציה פשוטה ליחידות קרביות מביא בדיוק את התוצאה שאנחנו רואים כאן, המפקדת עשתה את העבודה שלה, כמו כל מפקד, אך האישה המסכנה שלא בנויה להיות בסיטואציות שמצריכות עמידה במעמסה קוגנטיבית וריגשית קורסת ומגיע למצב של נחות נפשית!!!!! אני מאמין לה, נשים לא בנויות לזה, וזה עצוב מאוד שדברים כאלו קוראים, לא צריך לעשות למפקדת כלום, צריך להפסיק לדחוף נשים למקומות שהן לא בנויות להיות בהם, כן זה קל לשחק בנשים כמו בובות מריונטה בגלל החסך הקוגנטיבי שלהן, הפמניזם הוכיח את זה מעבר לכל ספק, אבל זה לא הוגן ולא לעניין.
ההבדל בין נשים לגברים | 22.10.17
11.
8200 היחידה הכי גדולה בצה"ל
יש בה הכל מהכל - נהגים, טבחים, מומחי סייבר, תצפיתנים, ערביסטים, ועוד המווון אנשי מקצוע. לכן - כמו בכל הצבא - סביר להניח שיש גם מקרי התעללות (שבהם יש לטפל בחומרה, לגנות ולמנוע הישנות, כמובן). מנחש שהתובעת היא לא יוצאת 8200 הראשונה שמגישה בקשה לפיצוי והכרה במעמד נכה צה"ל, בגין נזקים בתקופת השירות. ולכן הניסוח בכתבה הוא (סלחו לי) די מטופש. "הייתכן שביחידת העילית שרבים מיוצאיה מאיישים את עילית ההייטק וכו'".... כן, ייתכן מאד. ודא"ג - רק אחוז קטן מיוצאי 8200 קשורים להייטק. על כל אחד כזה יש המון שעשו ב-8200 תפקידים אחרים לגמרי, ולא הפכו ל-"מסודרים" הבאים. אז כתב/ת יקר/ה... די לניסוחים המלוקקים. בחיאת.
מנשה | 22.10.17
10.
"כל הכבוד להורים" רוצים לדאוג ל"מקור" הכנסה קבוע לביתם
הפסיקות המטורללות שנפסקו בבתי המשפט בו הכירו בכל שטות ו"קבעו" נכות - הביאו ויביאו ל"מבול" של תביעות הזויות. אני שרתתי בשנות השישים [של המאה הקודמת] ונזכרתי שפגעו בי "נפשית" כשביקשתי להחליף גרביים עם חורים והאפסנאי אמר לי איןןןןןןןןןן האם אני יכול "לתבוע" ולהיכנס ל"מעגל המאושרים" כנכה צהל? בגלל ה"תראומה" קשה לי לראות חורים בגרביים - האם מישהוא מוכן לעזור???????????? בבקשה.
אילן | 22.10.17
7.
החיילת אינה היחידה שסובלת מהתעללות של מפקדים , זה אכן גורם לנכות בעתיד
אין ספק שצהל יודע לבחור קצינים לתפקידים קרביים אך טועה המון בבחירת קצינים שאינם בתחום הלוחמה , גם אני עברתי התעללות ממפקד שחשב שמותר לו לומר הכל ולעשות הכל . עד היום 30 שנה אחרי השרות יש לי מועקות מאותם ימים .
בול קליעה  | 22.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת