אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בתי ההשקעות בונים רובוטים שיילחמו על חצי מיליון לקוחות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
500 אלף לפתיחת תיק מנוהל בבית השקעות?
לא חסרים בארץ גופים שיאפשרו ניהול תיקים אקטיבי מסכומים נמוכים בהרבה. החל מ-50 אש"ח לתיקי קרנות, והחל מ150 אש"ח לתיק מנוהל מניות/אג"ח. אולי לא בתי ההשקעות הגדולים ביותר, אבל בהחלט ניתן למצוא ביניהם גם בתי השקעות ותיקים כדוגמאת "אנפיניטי", שעושה עבודה מצוינת בגידור סכינוים
אמיר | 23.10.17
7.
ל - 4
מה אתה רוצה בעצם? קודם כל מה רע במילה רובוט? לגוגל יש רובוט שעובר על דפי אינטרנט למשל, הוא נקרא גוגלבוט. זו מילה תקינה לתיאור תוכנה ולא מצביעה על חוסר הבנה. ולמה שאנשים יבינו הבנה עמוקה במתמטיקה ואלגוריתמים? מה הבעיה עם זה שלא יבינו הבנה עמוקה? אתה מבין הבנה עמוקה בגיאולוגיה? ברפואת שיניים? זה מפריע לך בחיים? או בקיצור, מה אתה רוצה בעצם חוץ מלתפוס תחת על אנשים שאתה לא מכיר ולא מכירים אותך?
ירון | 23.10.17
3.
"רובוטי״
עצם השימוש במושג בצורה הזו ממחיש כמה רחוק רוב הציבור ובמיוחד התקשורת, מהבנה עמוקה של עולם התוכנה, מתמטיקה, אלגוריתמס, וכו . במיוחד הקשי יום שסוחרים בבורסה ובטוחים שהם יודעים הכל, יש אנשים שגם אם יינתנו להם שנות אור של חיים, הם יהיו רחוקים מלעכל עד כמה מסובכת המתמטיקה שמאחורי זה. ואז הם משתמשים במילה רובוט, וזה אומר הכל. הם ובתי ההשקעות המיושנים.
פיינל | 23.10.17
1.
מבריק - יועץ עם ניגוד עניינים מובנה
אל תשלמו לי על הייעוץ ולא על הניהול. אני פשוט אקנה בעיקר את המוצרים שלי אפילו אם הם נחותים. אם מישהו רוצה ניהול מסוג זה אז לבריאות. אני ממתין למנהל התיקים אשר יגבה עמלה הוגנת מצד אחד (על עבודה מקבלים כסף) ומצד שני יתחייב לא לרכוש את המוצרים של עצמו. הרי ממילא לא יכול להיות שכל חבורת הביטוח חושבות שדוקא קרנות הנאמנות שלהן הן הטובות בשוק (העולמי).
יובל | 23.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת