אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יד 2 מכונס נכסים: הפנהטאוז של אורן קובי באקירוב מוצע למכירה. מה המחיר?

41 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

40.
המחירים בת"א יורדים
כדאי לאורן קובי לקחת את ההצעה של 16 מיליון שקל כי גם זה מחיר טוב. לאחרונה אושרה תוכנית הרבעים של ת"א, מה שאומר היצע עצום של אלפי דירות חדשות במסגרת תמא38 ופינוי בינוי ב 10-20 השנה הקרובות. כל הדירות, גם הגדולות, תוצענה מתחת ל 10 מיליון שקלים, אז יהיה קשה למצוא מישהו שמוכן לשלם 16 מיליון על דירה בת"א, ובפרט שהמיקום שלה מזרחי יחסית, רחוק מאד מהים הנחשק. בקרוב גם מתחילים לבנות את רובע 3700, בצפון מערב העיר, קרוב לים, וגם שם לא ימכרו דירות ב 16 מיליון, אלא יותר באזור ה 3-10. אין שום דבר מעניין בפנקס והכי כיף באזור זה יהודה מכבי, ושם הולכים להרים בניין מעל המרכול מגה בעיר. בקיצור - הציעו לך 16 מיליון? קח את ההצעה. זה אקזיט טוב. עם הסכום הזה אפשר יהיה לקנות 2 דירות מעולות אחרות בת"א. גור באחת ותשכיר את השנייה.
תל אביבי | 25.10.17
38.
מקבץ של נוכלים שחיו על חשבון משקיעים
גם מיידוף יעל להחזיר חוב גבוה יותר אם היו מאפשרים לו להמשיך לעשות עסקים! נוכל נשאר נוכל, חייבים לממש את כל רכושו באשר הוא, לתבוע את שומרי הסף שנרדמו בשמירה על כספי הלקוחות והיו נאמנים לשכ״ט ולא ללקוחות ולגזור עליו ועל המנהלים שלו עונש מקסימלי בכלא.
אוהד | 25.10.17
37.
הגזמה פרועה. בועה.
זה עולה יותר מאחוזה במנהטן?! תגידו השתגעתם לגמרי?? היתה הצעה על 16 שזה כבר מחיר מדהים. השמאי קשקשן. והעורך דין חזיר. שבית המשפט יוציא למכירה פומבית בלי מחיר מינימום ויקבלו מחיר שוק הוגן. כבר פירסמו 3 פעמים וקיבלו הצעה אחת מאוד ראויה. העורך דין לא יודע מה הוא עושה. שיהיה בהצלחה.
אני | 24.10.17
34.
ל 26
המטרה של כונס נכסים זה למקסם את הכסף שמועבר אליו... לכונס. לא לבעלי החוב. למכור מהר ובזול זה העסק הכי פחות טוב לכונס. הוא צריך להתעקש על מחיר אבסורדי. כמו הבדיחה על הבן של עורך דין שהצטרף למשרד של האבא וביום הראשון פתר שני סכסוכים שנמשכו שנים. וכשסיפר לאבא על ההישג, האבא אמר - אדיוט... עכשיו איך תממן את הקולג של ילדך שלך שיהיה יום טוב
ארז | 24.10.17
29.
לא ברור לי הקטע של הכונס, לא צריך כסף במיידי?
כשחייב לא משלם משכנתא, הבנק תופס את הנכס ומוכר אותו במחיר מוזר כדי להפוך אותו למזומנים מהר ולסגור את החוב לבנק, לא מעניין את הבנק בעל הנכס ומה ההפסד שיגרם לו, הרי בכל זאת אם ישאר חוב גם לאחר המכירה במחיר הפסד, החייב יאלץ לכסות גם אותו. אז מה ההבדל כאן? יש אנשים שמימנו את הדירה הזו ממיטב כספם, טוב יעשה הכונס אם ימכור ויחזיר לפחות חלק מהסכום עכשיו, בהמשך אפשר למכור עוד נכסים של פושט הרגל, גם במחירי רצפה
דנידין | 24.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת