אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בגלל החגים? ירידה של 15% בנטילת משכנתאות בספטמבר, הריבית המשיכה לרדת

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
די כבר!
דירה ב-720000 שח בגודל 40 מ"ר ברחובות להשכרה לסטודנטים זו השקעה רעה! ולכן לא פלא שלמעלה משנה אני רואה את הפרסומת הזו קופצת לי בכל דרך אפשרית כולל בטוקבק ההו כה פתטי הזה שבתגובה 11! באמת, די! זה לא שכנע לפני שנה וזה עוד פחות משכנע עכשיו. המאמץ כל כך לא סקסי על הפרוייקט הזה. אוף!
התעייפתי מפרי | 25.10.17
11.
לא בגלל החגים.. בגלל המחירים!
ברור שזה לא בגלל החגים..זוגות מתקשים בגלל מחירי השוק למצוא מה שהם רוצים ולא קונים.. למרות שאם מחפשים טוב אפשר למצוא כמה השקעות נדל״ן טובות כמו לדוג׳ פרוייקט פרי נדל״ן ברחובות שמיועד לזוגות צעירים וסטודנטים ( הון עצמי 350,000, מחיר כולל 720,000 ותשואה יפה של 5%)
יעל | 25.10.17
2.
סבלנות ועוד קצת סבלנות
השינוי מתחיל להלחיץ גורמים שונים בשוק הדיור: 1. הקבלנים בלחץ מלאי הדירות הלא מכורות עולה ועולה ועולה! הם נותנים שכירות מתנה לx חודשים, מטבחים ומוצרי חשמל. מימון ארוך, קנה עם מקדמה קטנה ועוד. השינויים הללו עדיין לא באים לכדי ביטוי מלא במחיר. 2. הבנקים מצד אחד הקבלנים חייבים להם כסף והרבה כסף ומצד שני קשה יותר למכור משכנתאות, בפעם הם הרוויחו פעמיים גם מהקבלן ובעיקר מהלקוחות שקונים דירה האמצעיות מימון המכירה. 3. המתווכים הכי בלחץ, והם אלו שהיום מזיעים ועובדים קשה בכדי למכור, 10 חודשים זמן ממוצע
יוסי  | 24.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת