אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איגוד לשכות המסחר מגביר המאבק נגד "האפליה לרעה של המגזר העסקי בישראל"

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
אם גם בקניות מאמזון תפגעו לנו - יהיו פה נפגעים
אז באמת תראו מה זה לצאת לרחובות ולעשות בלאגן!!! קונה כל מה שאני יכול מאמזון ומאתרים מחו"ל וחוסך אלפי שקלים, פערי מחיר בלתי נתפסים. קונה בעיקר דרך אתר FORless שמפנה רק למוצרים שאמזון שולחת לארץ במחיר סופי ועם אחריות אמזון.
יובי | 25.10.17
9.
גנבים, נמאסתם!
לא קונה בארץ, לא אקנה בארץ לא מדובר בשום מגזר יצרני שרוצה לשמור על התוצרת המקומית. מדובר ביבואנים גנבים שגוגגים על הגב של האזרחים, גוזרים קופונים מוגזמים ומעלים את יוקר המחייה. נעלי ספורט שעולים בארץ 800 שח אני קונה ומהיר לארץ בפחות מחצי מחיר. הלבשת ספורט חצי מחיר אלקטרוניקה 40 אחוז פחות כולל עלויות שילוח כחלון, אל תכנע לשודדים האלו, המשך ותעלה את הפטור ממעמ ל 500 דולר ותזכה בעוד כמה מנדטים בטוח בבחירות הבאות.
אבי | 25.10.17
7.
ל-1, פה הם מנסים להפוך אותך לסוס שסוחב את הכרכרה
בעזרת להטוטים משפטיים ופרשנויות מאוד צבעוניות של החוקים השונים. במקום להילחם על הצרכנים בעזרת, למשל, העובדה שבתור עסק יש להם אפשרות לרכוש בסיטונאות במחירים נמוכים בעשרות אחוזים, הם מנסים להילחם בצרכן ע"י חקיקה שתגביל אותו. פה זה לא דיקטטורה ולכן ראוי שמר לין יתרכז בשיפור השירות לצרכן במקום ניסיון לכבול אותו.
מיכאל | 24.10.17
6.
שכחתם שלמוצר מחו"ל יש גם עלות משלוח. אז הגיוני שעל סכומים קטנים לא יהיה מס.
אם ניתן לקנות משהו מחו"ל כולל משלוח מסין\אירופה\ארה"ב עד לבית במחיר שהוא יותר זול מהמחיר בישראל זה אומר שהמע"מ הוא לא הסיבה למחיר הגבוה. אם יש סיבות טובות לכך שהמחיר בארץ גבוה עד כדי פי 2-3 מבחו"ל (יבואן בלעדי, מכון התקנים, ארנונה גבוהה לעסקים) אז צריך לפתור אותן ולא לסגור את השוק לתחרות.
שוק לא חופשי טוב לתעשינים ורע לציבור | 24.10.17
4.
ל-1 הדוגמה לא דומה
כל מה שהם מבקשים זה אחידות. או שתוריד מעמ לכולם או שלכולם יהיה מעמ. אבל מדינה צריכה לדאוג לאזרחים שלה כשהם לקוחות ושהם בעלי עסקים שמשלמים מיסים ומעסיקים עובדים. לא לדאוג ליתרון תחרותי למתחרים מחול שמעסיקים עובדים זרים שלא משלמים מס. אז אם לא רוצים לבטל את המעמ בארץ למה מוותרים על המעמ לספקים בחול?
אזרח | 24.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת