אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ביטול הגרלת שוהם מפחית בסיכוי הזכייה במחיר למשתכן

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
איזה בלאגן
כל מי שחלק מזה מסכן. האוצר לא מצליח לנהל את הפרויקט הזה. בסוף הפרויקט יוביל להפסדים במקום להקל על תושבי המדינה. הדבר היחיד המעודד הוא שיש עדיין בנייה פרטית שאפשר לסמוך עליה ותלויה רק באופן יחסי במדינה. נעים לראות את הצמיחה ברחבי הארץ. ראש העין, חריש, קרית גת, רחובות. פרויקטים באמת מצוינים. למשל ראיתי פרויקט של פרי נדל"ן ברחובות שתפס תאוצה יפה ונראה משתלם. בקיצור, לא הכל שחור. מקווה ממש שהמדינה תעשה בשכל ותיישר קו עם הבנייה הפרטית ותציע דברים באמת אטרקטיבים.
ים | 27.10.17
6.
ישראבלוף תהפוך ליהיות לא ציונית בתוך 20 שנה...
הרוב יהיה של חרדים וערבים, מחירי הנדלן יתרסקו כי מי רוצה מדינת דת... תחשבו על זה . שימו את הכסף שלכם בנדלן שיחזיק מעמד , במחירים שפויים, ברלין, לונדון ואפילו להתאמץ לקנות בטבעת של ניו יורק... תבינו, הדמוגרפיה ועליית ריבית בעתיד יגמרו לכם את ההשקעה בישראבלוף
שישו לא מאמין בישראבלוף... | 27.10.17
5.
כה מפונקים משוהם שרוצים לעקוף בתור דפקו את כולם
לא מבין את החוצפה שלהם כאילו מישהו חייב לתת להם הנחה על דירה ליד ההורים . חוץ מזה לפי ההגיון שלהם למה שלא נחכה גם לסדרה ג גם הם רוצים לגור בשוהם. אנשים מחכים שנתיים ועכשיו הסיכוי שלהם ירד משמעותית בגלל 20 בני עשירים שכנראה הכי פחות צריכים את ההנחה הזאת. בית המשפט חייב לזרוק אותם מכל המדרגות אחרת כל התכנית המצוינת הזאת תלך לעזאזל.
דודו מעפולה | 26.10.17
2.
זה תקדים עכשיו יהיה בלגן ואני אחד מאלה שידאגו לזה
חוצפה מי הם בכלל? יש חוקים ברורים להגרלות. אני מארגן כרגע עם חברה תביעה יצוגית על מרמה והפרת חוזה. כשיגיע המשתכן לרחובות אם בכלל אני ידאג שיהיה כאוס יותר גדול מזה.נולדתי פה בינתיים בנו ובונים כאן עשרות אלפי דירות ודירה אחת לא הייתה לבעלי המקום ולא כלולה במשתכן רק זרים באים ומשתלטים. יהיה בלגאן!!!!!!!!
ישי | 26.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת