אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פייפאל סוגרת את המשרדים בבאר שבע, העובדים יעברו למטה בתל אביב

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
והסיבה האמיתית היא שלמנהלים הבכירים כבר מתחיל להימאס להגיע כל בוקר מהמרכז לב"ש
ולכן הם לא שמים זין ודופקים את כל שאר 30 העובדים שגרים בב"ש וסוף כל סוף יש להם תעסוקה בהייטק בדרום. ככה זה קורה בכל חברה שהמנהלים הבכירים שלה גרים במרכז ובשרון, וזו גם הסיבה שמתעכב כבר שנים (ובסוף לדעתי גם יבוטל) המעבר של בסיסי המודיעין והתקשוב לדרום. המדינה באופן שיטתי רוצה לרכז את עצמה באזור תל אביב ולהזניח לעד את הפריפריה
מישהו  | 29.10.17
11.
תראו את כמות בנייני המשרדים החדשים במרכז ותבינו
יש פשוט בועת ענק של משרדים במרכז, כל השלום, סבידור והבורסה מלאים משרדים חדשים שתכף מסתיימת הבניה שלהם.. גם מול קניון איילון יש כמות מטורפת של בנייני משרדים.. למה שחברה כלשהי תרצה לצאת מתל אביב במצב הזה? עדיף לרכז את העובדים בסמוך לרקבת "נגישה"
בארשבעי לשעבר | 29.10.17
10.
ל3. בטח שיש קשר בין המדיניות הממשלתית לשוק העסקי
אם המדינה תעביר משרות ממשלתיות עם משכורות גבוהות לפריפריה, תושבי הפריפריה לא יהיו חייבים לעבור לאזור המרכז אם הם רוצים להתקדם ותישאר שם אוכלוסיה משכילה שתמשוך גם חברות מהשוק העסקי. בירושלים יש רק חלק ממשרדי ממשלה, אבל המדינה מרכזת את רוב החברות הממשלתיות וגם חלק גדול ממשרדי הממשלה בתל אביב. לדוגמה: למה הנהלת חברת נמלי ישראל יושבת במגדל במרכז תל אביב, במקום ליד נמל חיפה? מדוע שחברת הולכת הגז הממשלתית תתכנן את הצנרת הארצית ממגדל מפואר בקרית עתידים, במקום מהפריפריה?
הגר | 29.10.17
8.
חבל, עבור פייפאל זו שורה במאזן אבל עבור העובדים והאזור מדובר בשינוי לרעה.
אם סטארטאפים שירכשו בפארק המבוססים על אנשים שביססו את חייהם כבר בדרום יחליטו להעביר פעילות למרכז משיקולים של כסף זה משהו שצריך להפנות אליו את תשומת הלב, במיוחד ברכישות של חברות עם הנהלה אמריקאית.
דרומי | 29.10.17
5.
הם בסך הכל עושים את מה שהמדינה עושה בעצמה
המדינה בעצמה מרכזת את כל המשרות הממשלתיות הנחשבות והנחשקות עם המשכורות הגבוהות באזור המרכז, אז למה שהשוק העסקי יעשה אחרת? יש לחוקק חוק שכל החברות הממשלתיות החדשות יוקמו אך ורק בפריפריה. כי אם רוב העובדים גם ככה יושבים כל היום במשרד שלהם ולא יוצאים מהבניין שבו הם עובדים, זה לא משנה באיזה מקום בארץ הם נמצאים
נדב | 29.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת