אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הפתרון הקל מדי של ליצמן לביטוח הסיעודי

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
ל- 6, כנס. צודק ב 1000%
אני מתחיל ללמוד פרזיטולוגיה. אח"כ אתחפש לדתי מזוקן וחרדי. בני שרתו שירות מלא ולא ביחידה קרבית כי הסברתי להם שדי בכך שאני שרתתי ביח' קרבית עד סיום כמילואימניק. פעם התביישתי בכך אבל חיי בניי יקרים יותר מהבושה. ילכו כל המתחסדים לשכב במארבים ולהיות חיליי קו ראשון. אני (לו אני בגיל גיוס)היתי עושה שרות לאומי (קל"ב) ושהם ילחמו במקומי.
הללויה | 01.11.17
9.
כל כתבה על ליצמן עם הטבק זה בולשיט.
אין עליך ליצמן,בגלל שהוא פופלארי ועושה הרבה מנסים לרסק אותו מי שמכיר אותו יודע שהוא אדם צנוע שחי בדירה של שלושה חדרים. ולא חי חיי נהנתנות ובגלל שכתב בעיתון לקח כסף על זה שהוא אירגן לחברת טבק איתו פגישה זה אומר שליצמן מושחת הוא ממש לא ידע את זה והוא נפגש עם כולם ומי שרוצה לבדוק עם הוא עוזר הנה מספר הפלאפון של העוזרים שלו בבקשה [חיים יוסטמן0504121212]
אסנת | 01.11.17
7.
כמה מוזר-עריק מנהל חיינו
המצב החולני של שיטת הבחירות-מביא את האבסורד שאסופת עריקים בעלי זקן-מנהלים את חיינו-המשרתים.זאת בעזרתו של המנותק החמוץ והמדוכדך-שהפך לעבד שלהם.האשמה שלנו-הקצינים ואנשי הקבע-שצריכים לצאת למרי כדי להראות לו-את כוחנו.כולנו מחוייבים-לצאת כנגד הסידור והתרמית הזו-שהעריקים חיים טוב יותר מאיתנו המשרתים.עריק בכולל משתכר-1800 ש"ח בחודש-וחייל בגולני-משתכר 930 ש"ח?????זו הונאה ותרמית החייבת להפסק.
אליפז הבגדדי | 01.11.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת