אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הדירה במיקום יחודי ביפו - אז למה מתקשים הבעלים למכור אותה?

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
אני רק שאלה....
איך השמאי העריך את שווי הדירה בכ-50 מליון ש"ח מתוך ידיעה שהדירה בחכירה? הרי כל זב חוטם יודע, כאשר מוכרים לך משהו זמני, בטח ובטח בתחום הנדל"ן, המחיר הוא בהתאם אני יותר מאשמח להכיר את האדם שיסכים לבזבז כמה מליונים טובים עבור נכס נדלני שבסופו של דבר ילקח ממנו. ארוחת ערב - עלי.
אלי כה ן | 05.11.17
17.
נניח שאנחנו בשנת 2061
לפטריארך הזה תגיע הדירה הזו יחד עם עשרות ואולי מאות דירות אחרות. מה הוא הולך לעשות עם כל הדירות האלה באותו זמן? לא הרבה, לכן צפוי הסדר כלשהו. השוק ימצא את המחיר הנכון כפי שהוא עשה מאז ומעולם. מה שבטוח הוא שלא כדאי לקנות עכשיו כי כיום כל מחירי הנדל״ן גבוהים מאד. כדאי לחכות מספר שנים.
שלדון העני | 05.11.17
16.
מבלבלים את הקונים
כולם מדברים בכתבה על כך שהם מוכרים את הדירה. כאשר במציאות הבניין כולו כולל הדירה המדוברת שייכים למישהו אחר (במקרה זה הכנסייה). כלומר המתווך לא מוכר את הדירה אלא מוכר את הזכות להתגורר שם במשך 44 שנים הבאות ללא זכות בעלות על הנכס. בעצם מדובר על מכירת זכות לשכירת דירה. ספק אם יש מישהו שמוכן לשלם 26 מליון על הזכות לשכור דירה. הדבר המטריד בכל העניין הזה, זה שמישהו עוד עלול להתבלבל ולחשוב שהוא באמת קונה שם דירה (כאשר בפועל הוא לא נהפך לבעליה אלא לשוכר לטווח ארוך).
יצחק | 05.11.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת