אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בג"ץ רומז למדינה: ייתכן שנבטל את החוק להקמת תאגיד החדשות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
צריך להשמיד פיזית את 2 ארגוני הטרור
ששולטים במדינה. כנופיית השיימינג הבולשביקית והקגב המשפטי של תיקים וחקירות. ברור שפחדניהו הוא לא האיש לזה. הוא כמו אובאמה,מדבר ונואם כל היום.לא מעבר לזה. ההבדל העיקרי הוא שאובאמה הוא שמאלני וביבי שמאלני בדיוק כמוהו רק מתחזה למשהו אחר ויושב במפלגת ימין כמו ריבלין,לבני,אולמרט,מרידור, יעלון,אמסלם,נגוסה....
ח | 10.11.17
9.
לדעתי, צריך לבטל את המדינה
כל תומכי ביבי ביטן אמסלם בוקר וגרב, כשהשלטון יתחלף, תבכו על כל צעד שעשיתם להחרבת הדמוקרטיה. החוקים הללו ידפקו אותכם עד העצם. היום תצהלו מחר תיללו. גם כך כבר הרסתם את הטלביזיה עם פיצול הערוצים. מה עוד תחפצו לקלקל? בגץ מגן גם עליכם סומים שכמותכם, תרפו, בורים נבערים חסרי מוסר.
שולטהייס | 09.11.17
5.
אומרים לא להמשך קיומו של התאגיד
אין מקום לממן תאגיד שידור מהקופה הציבורית. חופש הביטוי במלואו יהיה כאשר כל המעונין בשידור יקבל זיכיון או רשיון שידור וישדר מה שירצה,במגבלות בטחון ו/או עבירות על ספר החוקים. והכל במימון פרטי ע"י מי שמעונין בכך. בכך ייפתרו מספר בעיות : לא יהיה פיקוח של פוליטיקאים על התוכן, הציבור לא יממן את השידורים והכסף יופנה לתחומים שבהם יש צורך אמיתי בתקצוב, וחופש הביטוי ינצח.
יוסף | 07.11.17
2.
הדיקטטורה של בג"צ לא עוצרת לרגע
למה שבג"צ יתערב בהחלטה כזאת?? איזו עבירה על החוק יש בפיצול הזה? אם טוען בג"צ שההחלטה פוליטית, יבוא נכבדיו ויוכיחו שההחלטה פוליטית. אבל בג"צ כוחו בלתי מוגבל, שיקול דעתם של גאוני הדור אינו מצריך בחינה משפטית וחקירת האמת העובדתית, כי חכמי בג"צ יודעים הכל, מתערבים בהכל, ותמיד צודקים. סוג של אלוהים. ועוד קוראים לנו דמוקרטיה..
משה | 07.11.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת