אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סלינגר: "מוצרי ביטוח סיעודי לטווח קצר לא ישווקו בישראל החל מינואר 2018"

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
תגובה ל-1 ו-2 - אילו רק איפשרו "לנוכלים" להמשיך
ולשווק את הביטוח הזה, הרבה אנשים שיקלעו למצב סיעודי היו יכולים לעמוד בהוצאה הגדולה הכרוכה בכך. לרוע המזל, הפיקוח על הביטוח החליט, מטעמים לא ברורים דיים, שהביטוח לא מספק. כאחת שגם עסקה בנושא וגם הייתה מבוטחת בביטוח קולקטיבי כזה שבוטל, אני יכולה רק להצר על כך ואין לי ספק שנעשה כאן מעשה נבלה בחסות פקידי הממשלה. חבל.
רותי | 10.11.17
6.
מצער שהמפקחת על הביטוח מטעה את הציבור.
הביטוח הסיעודי הקולקטיבי היה בסך הכול ביטוח שנתן תמורה מלאה לסכום הנמוך מאד ששולם עבורו. הוא נתן כיסוי לשלוש או חמש שנות סיעוד (ובמקרים מסויימים אף יותר). הביטוחים הוולונטרים מאפשרים רכישה לחמש שנות פיצוי וגם לכל החיים.מבחינת הגדרות הסיעוד הוא חפף את ההגדרות בביטוחים הפרטיים. לא ברור מה פתאום הוחלט להתנכל לכמיליון מבוטחי הקולקטיבים ולהשאירם ללא כל פתרון סיעודי כאשר ביניהם ישנם מבוגרים רבים שידם אינה משגת לשלם עבור ביטוח פרטי. פשוט מזעזע.
רותי | 09.11.17
5.
כולם מתעלמים
מהעובדה שכל מי שקנה פוליסת ביטוח סיעודית קבוצתית והפך לסיעודי קיבל כל מה שמגיע לו. כיוון שהסיכוי לזה נמוך גם הפרמיה היתה נמוכה. ההנחה שהתשלום הנמוך יוצר זכויות לעת זיקנה שאז הסיכוי להיות סיעודי גבוה - לא היה לה על מה לסמוך. אני רואה את שמולי נוטף ארס כלפי חברות הביטוח (שאומנם אינן צדיקות גדולות אבל במקרה זה לא הן היו אלו שהטעו את הציבור) וחושב לעצמי - איזה בן טוב אם את כל זה הוא עושה עבור אבא שלו!!
יהודה | 09.11.17
4.
פנסיה וסיעוד צריכים להיות באחריות המדינה ולא בידייים פרטיות.
פנסיה וסיעוד הם כמו ביטחון וצבא. חייבים להיות באחריות המדינה ובניהולה ולא בידיים פרטיות של גוזרי קופונים ועמלות הנהנים ממשכורות עתק על חשבון הביטחון הסוציאללי שלנו. זו שחיתות. הגיע הזמן לאסור על חברות הביטוח לשחד את המפקחים על הביטוח ולהעניק להם מצנחי זהב מעוטרי יהלומים בדמות העסקה בעת פרישתם. את הפנסיה להחזיר לידי המשינה- דוח ועדת בכר. את הסיעוד כנ"ל. ואת ביטוח הבריאות לרובד שלישי להכתיב לחברות הביטוח כיסוי הכולל את כל מה שאיננו ברובד ראשון ושני. די לגזל. די לגניבה. די לרמייה. די להונאה. די לשוד כספינו. די נמאסתם! מספיק. מאסנו. רוצים ביטחון סוציאלי מובטח ומבוטח באחריות המדינה ולא כשבהגיענו לגיל יעשו לנו תרגילץ.
שוקה הון | 09.11.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת