אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הנהלת yes מתכננת קיצוצים על רקע החרפת התחרות בטלוויזיה

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
חיבור אינטרנט מהיר בתוספת של ממיר ואנטנה של עידן+ , ולא צריך אף אחד !!!
במחשבה שניה מספיק רק חיבור אינטרנט, אבל אם רוצים לזפזפ בקלות בין הערוצים הישראליים אז ניתן להוסיף את עידן+ . יס והוט הן חברות מיותרות לחלוטין שדינן נחרץ,שני זומבים,מתים מהלכים שחיים על זמן שאול. עלות עידן+ בערך 100-150 ש"ח חד-פעמי ללא תשלום חודשי.
מי בכלל צריך את יס או הוט??? | 09.11.17
14.
מדהים איך החברה הפסידה כל כך הרבה כל השנים למרות המחירים הגבוהים מאד
YES הייתה כמעט תמיד הפסדית. עם חבילה ממוצעת של 230 ש"ח היא ממשיכה להפסיד 354 מיליון שקל וכל שנה הפסידה למעלה מ 300 מיליון וזאת בשעה שדיווחים בעיתונות מאשרים שסלקום TV עם רבע מכמות המנויים ופחות מחצי מחיר (99 ש"ח) כבר רווחית מזה מספר רבעונים! בזק מתנהלת כאילו שלא אכפת לה מהניהול הכושל הזה כל השנים, העיקר לתחזק קרטל מפסיד יחד עם הוט! לא התחרות הרגה את YES אלא הניהול.
יריב | 09.11.17
8.
בזק = נזק, ייאלה תקרסו כבר ושחררו אותנו מחברה של דינוזאורים.
מאחל שכל מה שקשור עם בזק יתמוטט ויקרוס ויישאר ממנו רק אבק. בזק חברה ארורה ומונופוליסטית שמספקת מוצר קלוקל (עאלק אינטרנט מהיר) ומונעת בכח הזרוע ממתחרות לפרוס ולהשיק שירות מתקדם שיגרום לנטישת מנויים מבזק.
כל הנזק | 09.11.17
7.
זה התחיל הרבה לפני התחרות
התחרות רק גרמה למנהלים לשים לב לתופעה אבל הנטישה התחילה מלפני שנים רבות עקב שינוי מדיניות ממשלית בהשקעות מקור. מה שגרם להרבה אנשים לנטוש את חברות הטלויזיה ולעבור לאלטרנטיבות, הרבה לפני הרחבת התחרות בתחום הטלויזיה. עשרות שנים הם היו דואפול ולא רצו לשנות או להתאים את המודול העיסקי לדוגמא לתת לצרכנים חבילה צרה יותר. עד שמשרד התקשורת חייב אותם בחוזה שלהם מולו. פשוט עכשיו למנהלים לא נותנה ברירה והם שמו לב לתופעה. האופציה הראשונה והפשוטה זה פיטורים. בחברות גדולות כאלו כמעט לא עושים שינויים והתאמות לשוק. ראה דוגמת חברות המוזיקה בארה"ב
שחר2 | 09.11.17
3.
הממשלה פועלת רק להפחית עלויות
חברת yes מובילה בשכר ותנאי העסקה שלה, חבל על עובדים שמשתכרים יפה יאבדו את פרנסתם ומי שישרוד יאלץ להרוויח שכר נמוך יותר. הממשלה חייבת לעלות שכר ולפעול לשיווי משקל תקין, כל כמה שנים אנחנו עדים לתופעה שיש חיסול ממוקד לעובדים שהשתלבו בשוק פורח והשקיעו את מיטב שנותיהם בתחום ולאחר כמה שנים עוברים חיסול ממוקד. לדוגמא: ענף הילומים, ענף התקשורת, חקלאות. אני בתור לקוח שמח על הוזלת מחיר אבל צריך להבין שכולם צריכים להתפרנס וכולם צריכים קורת גג ולשלם חשבונות וכו'. אין בררה עדיף שיהיו עובדים עשירים יותר ושירותים במחיר הגיוני. כל עוד העובדים עניים גם החברות לא יתרמו למשק = מעגל קסמים שלילי
מכלוף | 09.11.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת