אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נתניהו עומת עם עדות עד המדינה ארי הרו: "חוזר ואומר - לא יהיה כלום"

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
כהיה משהו בטוח כי אתהודת בזה אם זה פלילי \ה משהו אחר לא יהי זאת נבואה שאת יודע למי נתנה
אני רוצה שתעוף עלוב שכמוך לבקש נדבות זה לא ראש הממשלה שלי בכלא אני לא רוצה שתיהי אבל סע לאמריקה תעשה מליונים זה לא חשוב לי רק תעזוב אותנו בשקט וסע בשלום לעשות כסף מה שאת אוהב
ישראלי | 11.11.17
21.
כולם רוצים את ראשו של ראש הממשלה, היועץ המשפטי חכם .
אני מוריד את הכובע בפני היועץ המשפטי מנדבליט שלא מגמגם, לא נחפז, לא נדחף לבור של התקשורת. ענייני, מקצועי, יסודי, מחפש את האמת. ראש הממשלה שלנו נהנתן. אין ספק. אבל לקשור לו כל מיני "האשמות" של שוחד , זה לא ראש הממשלה. הוא יעזור לחברים, הוא אוהב בעלי הון, ובכך אין פסול אדרבא, רבים מהם משקיעים בישראל. די, צריך לרדת מכל הסיפורים האלה על סיגרים ושמפניות. יש מדינה לנהל ויהיה ראש הממשלה הכי cool בעולם. זה מטריד בעצם ההתעסקות היום יומית. ולכן בעבירות מסויימות צריך לדחותן עד לסוף כהונת ראש הממשלה.
עמי | 10.11.17
15.
גם לי נראה שכל החקירות האלה הם כלום
בלי שום קשר פחדניהו צריך ללכת. היו לו 20 שנה לטפל בחונטה המשפטית ובכנופיית השייימינג שהן עריצות מפלצתית שהינה שילוב של האינקויזיציה והקגב. חוץ מנאומים,שקרים,ועדות ואינספור רפורמות כלום הוא לא עשה כלום. פחדניהו הוא כלום,כי הוא לא מסוגל לכלום. והוא תמיד יהיה כלום,כי הוא תמיד היה כלום. צריך מישהו אחר מהליכוד,בטח לא הסוס הטרויאני סער,שירסק את שני ארגוני הטרור האלה שדורסים מדינה שלמה. אינטרנט מהיר יחסל סופית את מה שמכונה תקשורת. בחונטה המשפטית צריך לטפל בפיטורים המוניים בפרקליטות. בגצ צריך להבחר ישירות ע"י העם כמו ביפן לתקופת כהונה קצובה. היועצים המשפטיים צריכים להיות מינויים פוליטים של השר או החכ הממונה. פחדניהו לא עושה כלום חוץ מדיבורים ונאומים. ואם הוא עושה,זה רק כשזה נוגע לו אישית. המדינה יכולה ללכת להזדיין,היא פשוט לא מעניינת את האפס הזה.
ףף | 10.11.17
5.
עלילות הדם ,והרדיפה הפוליטית נגד נתניהו ,אשתו וילדיו..
ראש הממשלה הטוב ביותר והישר ביותר ב..40 השנים האחרונות. בבחירות הבאות נתניהו,והליכוד..43 מנדטים!! הייתר עלילות דם פוליטיות..רדיפה פוליטית !! ראינו איך העובדת מבית ראש הממשלה..רוצה לעשות מליוני ש"ח..בשקרים..לדעתי השופט ישית עליה..הוצאות לדוגמה..במסגרת עונשין !!
קובי | 09.11.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת