אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רושפלד לנתניהו: "כל מה שאני מבקש זה פגישה בארבע עיניים"

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
מה מסרו בתגובה מלשכתו של נתניהו?
רושפלד, מה אתה חושב, שתלך עם הדיעות שלך ישר למלך? כמה יין שתית? אם נתניהו יפגוש אותך, אז הוא יאלץ להיפגש עם כל אחד מאיתנו מסביב לשעון. מה הוא רופא משפחה? עדיף שתפרסם מאמר חריף בעניין. תצבור תמיכת דעת הקהל והתקשורת. תעבור כמה משוחות בדרך ונתניהו יצטרך להתייחס לעניין.. ואני גם לא מבין מה ההצעה שלך לביבי? להוריד מיסים למסעדות? להקשות על הקמת מסעדות חדשות? להטיל קנסות על רשתות מחול כמו מקדונלד ? לתת היתרי בנייה למסעדות במקומות טובים יותר. להרים מחירים בסופר? נראה כמו לפגוע בתחרות מול עסקים אחרים.
אייל | 19.11.17
24.
יונתן היקר
הנה אני כותב לך מדם ליבי. אני רוצה לסעוד במסעדה שלך אבל לא יכול. וכל זאת משום שאתם המסעדנים גובים מחירי רצח והאוכל לא תמיד משהו. אבל יש גם קרן אור בקצה המנהרה אפשר גם אפשר להצליח בעסקי המסעדנות. להלן המתכון: 1. הורד מחירים והעלה במקביל את מספר הסועדים. (שים לב האחד גורר את השני). 2. מקם את המסעדה במקום נגיש עם מספיק מקום לחניה. 3. הקפד על איכות חומרי הגלם, טעם המזון והמנות המוגשות, כל העת. אין מצב של שליטה מרחוק. 4. צור אווירה נעימה במסעדה. גם מבחינת המראה וגם מבחינת היחס אל הסועדים. 5. הקפד על שרותים נקיים כל העת. אם תעמוד בכל אלו ההצלחה מובטחת.
בני | 16.11.17
22.
הייתי שמח - לעזור אבל אם ניפגש
משטרת ישראל תרצה להקים עוד תיק חקירה, 8000 או 9000 ולא נעים לי מהמשטרה. הפשע משתולל, מכוניות מתפוצצות בנתיבי אילון, משפחות הפשע חוגגות - אבל המשטרה תעדיף לחקור שנתיים אם הבאת לי געפילטע פיש לפגישה. אז אני מבקש את סליחתך ומאחל לך רק טוב. בנימין.
בנימין  | 16.11.17
21.
רושפלד אתה הזוי
קודם תפנה לשרה ואחר כך נראה .... תתיעץ עם מילצן צייני אדלסון פאקר והם יגידו לך כמה זה עולה לנו ..... ועכשיו ברצינות ....מה זה הפיכת ישראל לרפובליקת בננות... ביבי כבר הציל אותנו בשריפת הכרמל מהבריטים ומהעותמנים מהיוונים והרומאים די כמה הוא יכול להתעסק גם בך ? כדאי שתשכור את שרותי רוני המיירר או נערת החלומות ניקול, או בני ציפר או מושיק גלאמין מהחונטה ....
קונילמל | 16.11.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת