אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שיטת הכיסא הריק של ממשלת נתניהו: מקורב או אף אחד

65 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

63.
לכל התמימים
תקראו את הספר מדוע אתה מצביע ימין ומקבל שמאל ותבינו שהעיתונאים מרמים. השמאל ניצל את יושרתו של בגין וממשיך להחזיק בתפקידי מפתח במדינה ובמע' המשפט ומחבל כל יום בעבודת השרים. זו הסיבה שממשלת ימין עושה הכל כדי לעקוף את הגייס החמישי המושחת שבקרב עובדי המדינה שאמורים לשרת את השרים והרשות המבצעת אך בפועל חותרים תחתיהם.
יורם. א | 20.11.17
33.
המדינה משותקת כי הפקידים לא מוכנים לוותר על הכח
שוב נח להאשים את נתניהו ולא את השיטה. שמתם לב שגלנט וכחלון, שהם מאותה מפלגה לא מצליחים למנות? יש לנו שלטון פקידים. נערי אוצר ויועצים משפטיים ממשיכים לתקוע מקלות בגלגלים ולא מאפשרים לנבחרי הציבור למשול. זו הסיבה לגל חקיקות שאנחנו רואים שהתקשורת מכנה אנטי דמוקרטיים. הם מפחדים שהימין באמת יצליח למשול.
עבד מדינה זוטר | 19.11.17
32.
אחרי המבול / לא טובת המדינה בדיוק
קודם כל טובתי האישית אחכ טובת מי שאני מייצג אחכ אולי המפלגה שלי והרוב ( רוב העם - אסור להגיד ברבים כלום מי זה הרוב ) מוכן להיות מובל גם עם כיסוי שק על הראש אבל יותר טוב בתוך חדר החושך הזה מגיע כבוד למניפולציה הגאונית ... בהמוניכם יוליך שולל
יא יא | 19.11.17
19.
הבעיה של הבעיה שהיא נעדרת פשטות והתוצאה ידועה מראש.
מר נתניהו - הוא הרה״מ הבא. לדעתי יש לגייס קופירייטרים שידעו לקחת נושא מורכב ולהסביר אותו כך שאמא שלי (בת ה 70) ואני נדע במה מדובר. מרבית מצביעי נתניהו רואים את כל הסיפורים הנ״ל ומבינים דבר אחד שנאמר במילה אחת: קונספירציה. נגד זה - יהיה קשה לעשות משהו.
משה | 19.11.17
9.
מינויים מושחתים
לאט לאט ובעקביות אנחנו הופכים לרפובליקת בננות לא יודע כמה הכישורים של ביבי תורמים להצלחת המדינה אבל מה שבטוח שאם ממשיכים ככה המדינה החזקה הזו תתפרק לרסיסים יש לעשות ריסטרט לכל ההתנהלות הזו ויש למצוא אנשים פוליטיים שהמושחתות אינה נר לרגליהם אולי בכ"ז לפיד וגבאי יאחדו כוחות ויתחילו את המשחק מחדש ללא הפיכה פוליטית . שממנה פוחדים כל אנשי הימין הלוואי הלוואי שזה יקרה עוד בקדנציה שלנו כאזרחים
רובי | 19.11.17
3.
מהלך מצויין של הממשלה
בגלל שהדרג המקצועי , הוא כבר אינו דרג מיקצועי. אלה פקידים שרוצים לשלוט ולהכפיף את האג'נדה הפוליטית שלהם על הממשלה. דרוש להעביר חוק ששר יכול למנות את כל ראשי המשרד שמתחתיו ( ואם דרוש , אז גם את אב הבית. צריך להפסיק את שילטון הפקידים שמנסים להכתיב מדיניות ( עדיין לא נחקר אם זה מסיבות אידיאולוגיות או שהם מקבלים תשלום מגורם זר).
אורי | 19.11.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת