אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הצעת חוק: מתווך לא יורשה לגלגל את דמי התיווך על השוכר

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
בת"א רוב הדירות להשכרה "מתיווך" אינן בבלעדיות
ולכן השיטה הכי טובה לעקוף תשלום דמי תיווך היא לשלוח חבר לראות את הדירה עם המתווך (שכאמור לא חתום באמת על חוזה בלעדיות עם הבעלים) , לקבל את מספר הטלפון של הבעלים ולסגור מולו ישירות ללא דמי תיווך. תקף כמובן רק לדירות שאין בלעדיות של המתווך. עולם קשוח שם בחוץ, צריך מרפקים :).
מ | 22.11.17
8.
כל פעם שעולה הצעת חוק נגד משכירים
כל הטוקבקיסטים המשקשקים מזהירים מפני ירידה בהיצע. כי עכשיו בטח אתם משכירים מטוב לבכם... מי שנעזר במתווך - משלם לו, מישהו שמצא דירה ביד2 לא צריך לשלם תיווך. שכרת בעל מקצוע - שא בהוצאות. תמיד אפשר גם בלי (הרי אין לכם בעיה של ביקוש, נכון?)
201 | 21.11.17
6.
רשעות וטמטום מעורבים יחד
האפס אפסים הזה שמקבל 40 אלף שח לחודש לא כולל הטבות, מנסה לפגוע לנו בפרנסה! מישהו מכריח מישהו לשכור דירה דרך מתווך??? ברור שלא! אז מי שנעזר במתווך שישלם! נמאס מהחארות האלה שיושבים בכנסת ומנסים לקבור ענף שלם. יהודון עם עיניים צרות! איכס גועל נפש!!!
מתווך  | 21.11.17
1.
למה רק בשכירות? מה עם קנייה
בעלי הבתים מזמינים המתווכים מסכמים איתם שהקונה בלבד ישלם דמי תיווך ובעלי הבתים יוצאים נשכרים פעמיים...הם מקבלים עבד שעושה עבורם את כל עבודת המכירה ( המתווך) כאשר את שכר המתווך משלם הקונה שבלית ברירה פונה למתווך כי אין לו אפ]שרות לפנות ישירות לבעל הבית, הגישה של הקונה לבית נחסמת ע"י המתווך . אם דמי התיוון יפלו על המוכר, הוא יעדיף למכור בעצמו, ומחירי הדירות ירדו בשוק בשני אחוזים לפחות
e32edew | 21.11.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת