אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דרמה בטבע: החברה צפויה לפטר 1,700 עובדים בישראל

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
ב 7 השנים האחרונות כל זבל מתקבל לעבוד בטבע
הרמה והאיכות של האנשים התדרדרה, אם פעם הסולדריות והאכפתיות היה לחם חוקה של מי שמסתובב במסדרונות החברה. היום מסתובבים במסדרונות החברה אנשים שפוגעים ומלכלכים בקולגות שלהם,אנשים שמסמנים וי במשימה שאליהם לבצע בלי שבכלל ביצעו אותה. האיכות והרמה של האנשים התדרדרה ואיתה גם החברה.
תגובה 22 צודקת  | 25.11.17
22.
טבע איבדה מזמן את העובדים שלה
קליטת עוד ועוד מנהלים בעשור האחרון חלקם בטלנים ולא די מוכשרים למטה החברה דירדרה את טבע שאחרי עידן הורביץ למפלצת השמנה שהיא היום. העובדים אינם מזדהים עם החברה ואינם חדורי מוטיבציה. חברה לא צנועה שמנהליה מרוויחים עשרות מיליונים. כל אחד דואג לעצמו ורוח הסולידריות והעשייה למען החברה שהיתה בחברה של הורביץ איננה עוד. קשה שלא לראות את האנלוגיה בין השינוי בהנהגה של טבע לבין הנהגתה הקלוקלת נטולת הערכים של מדינת ישראל. עדנשלא יקומו מנהיגים אחרים אני לא צופה שינוי לטובה.
מיכל | 24.11.17
15.
כולם יכולים להצליח בזכות עצמם ולא בחסד.
ככל שהיה שומנים מהקופקסון החברה היתה יכולה להיות נדיבה ביחסה לעובדים. בהינתן שהיא על סף חדלות פרעון היא חייבת לפטר עובדים. מה זעקות השבר? היא איננה חברת החשמל שיכולה לצבור 70 מיליארד! ש"ח חובות על חשבון כולנו (כולנו ערבים ב-7000 ש"ח לנפש לחובות ח"ש). אגב 90% ממפוטרי חברות התקשורת בעקבות רפורמת כחלון. מצאו עבודה בתחומם ורובם בשכר יותר גבוה.
שילקה | 23.11.17
12.
לא הקופקסון, רכישת אקטויס היא שחיסלה את טבע
שולם סכום הזוי שגרם למשבר הנזילות ומחייב את הצעדים הדרסטיים. ללא הרכישה, טבע היתה היום ללא חוב ויכולת לקנות ולהשקיע במוצרים אינובטיביים. ארז ויגודמן, אייל דשא ושותפיהם בדירקטוריון שילמו 20 מיליארד דולר פלוס על הרכישה של אקטויס והרגו חברה של 112 שנה. רוב המצביעים בעד ההעסקה, כולל המנכ״ל הזמני, עדיין יושבים בדירקטוריון ומקבלים מאות אלפי דולרים. חדלי אישים, חסרי כבוד ואוהבי בצע.
אחד שיודע | 23.11.17
7.
מצויין 1700 עובדים זה חוסך 60 מיליון דולר בשנה
לא ייתכן שרק המשקיעים הפסידו את התחתונים שלהם בטבע, אני הפסדתי סכום שווה ערך לדירה גדולה בפתח תקווה כי חשבתי לחיות לעד מהדיווידנד על הסכום במקום לקנות דירה למגורים. אם למדינה היה קצת שכל היו מלווים לטבע 4 מיליארד דולר ל 6 שנים מתוך ערמות הכסף ששוכבות באוצר מהדולרים שקנו בשנים האחרונות ותמורת זה אני בטוח ששולץ היה מקפיא את הפיטורים בארץ של עוד 1700 עובדים שזה מאוד מצער.
הפסדתי דירה  | 23.11.17
5.
ארז ויגודמן-איך אתה יכול לישון בלילה?
המפוטרים הם על מצפונך! איך יכול להיות שבן אדם הפיל חברה, גרם לפיטורי אלפי אנשים ועדין קיבל 20 מיליון דולר??? אתי אלון הפילה בנק וישבה בכלא והוא חוגג וחי טוב עם המילונים? איך יתכן שאין שום חקירה? שום תביעה יצוגית? כלום! ויגודמן -אתה פושע בחליפה!! הלב נשבר.
אני | 23.11.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת