אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אמזון נערכת לכניסה לפעילות מכירות בישראל

132 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

130.
יש לי הרגשה שזה לא ישנה כלום, נקבל את אותם מחירי קניון רק עם משלוח עד לבית..
לא ניראה לי שמישהו מהאוכלי חינם שיש לנו בממשלה יסכימו לזה שהאזרחים ירויחו סוףסוף... בטוח שיש איזה מניעה כלכלי למדינה מאחורי כל זה, אחרת לא היו מכניסים את אמזון לפה. יעשו להם איזה מס שופ(כמו מס בלו וכו') ואיתו גם המחירים יעלו...
יוסי | 25.03.18
117.
חבל שלא ימכרו מזון - רק הם מסוגלים להוריד מחירים
מתברר ששוק מוצרי הצריכה למעט מזון הבין שיש אלטרנטיבות זולות, אי אפשר להתווכח עם 112 מיליארד ש"ח שיוצאים להביא סחורה מחו"ל במחירים זולים משמעותית מהמחירים הקימעונאיים הארץ. רק בענף המזון המחירים זוחלים באופן קבוע כלפי מעלה. למה? כי אי אפשר להזמין מחו"ל. ענף המזון אינו אלא קרטל של יצרנים-יבואנים בלעדיים ורשתות שיווק שהתחרות מהם והלאה. רק שחקן כמו אמזון מסוגל לשבור את הקרטל הזה.
שרון | 27.11.17
112.
ל 105 אני חושב שאמזון בדקו ויודעים.. זה לא סוד. אגב בבריטניה למשל יש 20% מע"מ
ואתה מפספס את הנקודה ... אני לא צריך מחירים כמו בארצות הברית (כלומר הלואי, אבל זה לא יקרה) מספיקים לי מחירים שזולים בכמה עשרות אחוזים ממה שקורה פה בארץ בגלל כל מיני העמסות של דמי ניהול שכירויות גבוהות ועלויות משלוח ולוגיסטיקה של חברות קטנות מאמזון. אמזון ידעו לעשות את זה טוב יותר ומחינתי, רק היעילות שלהם בלשלוח מהר ויעיל, ולספק אחריות למוצרים פה בישראל הופכת את העסקה לשווה. פתאום יהיו פה המון מוצרים ביבוא מקביל של אמזון, שוק השליחויות יתייעל סוף סוף וכולנו נרוויח.
ף | 27.11.17
103.
מה שלא ברור לאמזון הוא כנראה נושאי המיסוי הכבד
הצרה הגדולה היא שמרכז כזה עלול להזיק לישראלי שמנזה לקנות כמה גאג׳טים, בגדים או תמרוקים בזול - במסגרת הפטור ממכס וממעמ. אם אמזון תיכנס לכאן כל מוצר שיגיע למרלוג יהיה חייב במעמ מהשקל הראשון(המעמ בארץ כפול מבארהב). הבעיה כאן היא הממשלה שמנהיגה מדיניות מיסים כאילו אנחנו בימי הצנע.
הצרה הגדולה | 26.11.17
98.
ל מספר 81 - מה הקשר?????
אתה רואה מוכרים אמריקאים חוסמים משלוחים ? מוכרים אירופאים חוסמים משלוחים לישראל? זה בכלל לא קשור , אני מעריך שאמזון יקבלו הטבות מס עצומות ופטורים מפליגים , הכל כדי להוריד את יוקר המחייה , הם ייצרו כאן אלפי מקומות עבודה ישירם ועוד אלפי מקומות עבודה עקיפיים (חברת שליחויות \נציגים תמיכה\אנשי מיחשוב -סייבר \תחזוקה ועוד שיעזרו בתפעול המרכז הלוגיסטי- וזה בלי לדבר על שני המרכזיים בחיפה ותל אביב של מחקר ופיתוח)
אני | 26.11.17
88.
סבבה,אבל
יש בעיה אחת רצינית: אמזון יתקשו מאוד למצוא הרבה עובדים למחסנים בתנאי ההעסקה שלהם. באירופה יש להם שביתות כל הזמן וטענות על תנאי העסקה... הישראלים מאוד מפונקים. לא רואה איך יעסיקו אנשים ב 5.000 ש"ח בחודש וידרשו מהם להתרוצץ במחסן 10 שעות ביום עם שתי הפסקות פיפי ואחת לאוכל. ימים יגידו.
ליאור | 26.11.17
87.
לסגור קניונים זה דבר רע? למה?
"העלאת הפטור תוביל לפגיעה בקניונים עד כדי חשש מסגירת חנויות ופיטורי עשרות אלפי עובדים." שזה דבר טוב ומבורך. סגרו את הקניונים המכוערים שלכם - יותר מקום לפארקים וטבע. קניות צריך לעשות online. המפוטרים יכולים ללכת להשתלמות וללמוד פיתוח תוכנה ובניית אתרים במקום לעמוד כמו דבילים בחנות מכוערת בקניון מגעיל. יש מחסור של עובדים בשוק התוכנה - לכו ללמוד ועשו משהו יותר מעניין עם החיים שלכם במקום לעמוד ליד קופה כל היום.
dra | 26.11.17
80.
בסוף לא רק שימכרו במחירים של הארץ אלא גם יחסמו משלוחים מחו"ל
כמו שאני מכיר את המדינה העקומה הזאת התוצאה הסופית תהיה שהמחיר יהיה בפועל זהה למחירים שנהוגים בחנויות אחרות אבל בגלל שיש לנו "אמזון ישראלי משלנו" האתרים האמריקאים והאירופאים יפסיקו לשלוח לארץ (או אפילו לא יאפשרו לישראלים לקנות בכלל גם אם המשלוח מתבצע על ידי חברה אחרת) מקווה מאוד שאני אצא טועה אבל אני בספק גדול מאוד.
ג'וני | 26.11.17
78.
הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי
הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי.. אמן ואמן
הלוואי אמן הלוואי אמן  | 26.11.17
77.
בולשיט.
הדבר היחידי שבו זה יפגע הוא ברווחי הרשתות הגדולות ששוחטות אותנו במחירים. גם היום, כולל עלות המשלוח, ישנם המון פרטי אופנה שיותר משתלם להזמין מאמזון. רוצים שנקנה כחול לבן(שגם ככה מיובא ברובו מסין)- תתחילו להוריד מחירים. הם מפחדים מתחרות, זה הכל. אנשים ילכו לקנות איפה שיותר משתלם להם. וזה לאקשור אם זה הזמנה אינטרנטית או הליכה פיזית לקניון.
ברק | 26.11.17
76.
לא מבין את כל הצועקים .. הם יעסיקו ישראלים וישלמו מיסים, וזה ידחוף המון ענפים קדימה
אם הם באמת יעבדו מישראל אז על כל היבוא יהיה מס כמו שכל יבואן משלם, וישולם מע"מ כמו שכל עסק מחוייב לגבות והם כנראה יעסיקו ישראלים בכמה מעגלים. עובדי לוגיסטיקה, מכירות, תמיכה, חברות שליחויות, מתרגמים ועוד המון מישרות. כן, יבואנים קטנים צריכים למצוא איך להיות כדאיים, קניונים צריכים גם הם לחשוב איך אפשר לגרום לי לרצות ללכת לקניות במקום להזמין אונליין אבל זה מה שקורה בכל העולם ועדיף להזמין מחברה שמשלמת מיסים ומעסיקה ישראלים מאשר להזמין מחו"ל
k | 26.11.17
71.
הזדמנות פז לקדם מכירת תוצרת ישראלית בלי לשלם לקניונים!
האבסורד היום הוא מצב שבעלי עסקים מפסידים או מרוויחים פרוטות בזמן בקניונים מדווחים על רווחים, המסקנה הפשוטה היא שכל הרווחים נשארים בידי בעלי הקניונים, כל שינוי כלכלי שמשאיר יותר רווחים בידי הכח היצרני הוא שינוי מבורך.
דניאל | 26.11.17
68.
לא מבין את כל הצועקים .. הם יעסיקו ישראלים וישלמו מיסים, וזה ידחוף המון ענפים קדימה
אם הם באמת יעבדו מישראל אז על כל היבוא יהיה מס כמו שכל יבואן משלם, וישולם מע"מ כמו שכל עסק מחוייב לגבות והם כנראה יעסיקו ישראלים בכמה מעגלים. עובדי לוגיסטיקה, מכירות, תמיכה, חברות שליחויות, מתרגמים ועוד המון מישרות. כן, יבואנים קטנים צריכים למצוא איך להיות כדאיים, קניונים צריכים גם הם לחשוב איך אפשר לגרום לי לרצות ללכת לקניות במקום להזמין אונליין אבל זה מה שקורה בכל העולם ועדיף להזמין מחברה שמשלמת מיסים ומעסיקה ישראלים מאשר להזמין מחו"ל
k | 26.11.17
66.
אמזון
מרחיב את מעגל העבדים שלו! פותח גם שוק עבדים בישראל. יש לו כבר כמעט בכל העולם שוקי עבדים אז גם בישראל! עובדים כמו חמורים משכורות רעב ושום דבר לא בטוח! וכמו שאני מכירה את הישראלים לא ישאר במחסנים של אמזון שום דבר שלא קשור בברגים ומסמרים, על מקומו. הכל יגיע איך שהוא לישראלים הבייתה בחינם! ותשובה לאדון שרביט שחושב שהוא חכם גדול ומחפש רק להרע - לאמזון לא יהיה כלום בישראל היא תתקפל אחת שתיים החוצה מהמדינה. הישראלים יאכלו אותה בלי מלח.
אני | 26.11.17
58.
קדימה אמזון לרסק את משפחות המלוכה שהתשלטו על שוק הקמעונאות
ולהתחיל דווקא במזון ולהביא מחול המון מזון במירים שפויים. לרסק את קוקה קולה תנובה וכל יתר החזירות שהצדקיניות שמוכרות הכל במחירים מופקעים חסרי תקדים. תמשיכו בהלבשה הנעלה תרופותתוספי מזון ותגמרו ברכב העקרי שתכגמרו לי את כל היהודונים שלא יודעים כמה לקחת בתור "דמי טיפול" ו"עלויות אחסיון" מטורפות ואחר כך תאלפו בשבילי את מכמס ומעמ ואת פקידי הממשלה המשועממים שמציאים כל יום סעיפי מס חדשים כדי הלשכיל כל קדמה בכלכלה הישראלית וחשובים רק על הפנסי התקציבית המזורגגת שלהם
שרביט | 26.11.17
48.
עד מתי תבין הממשלה כזו או אחרת לצמצם מיסים ועושק של האזרח
אמזון תגיע , אובר תגיע , ועוד ועוד אי אפשר לעצור את דהירת הקידמה ....... אז יבינו החברות הישראליות שנגמר עידן " הביזה " של האזרח בישראל , אותו אזרח ינקום בהם בלב מלא זעם , אך החברות האלה ינזקו ואיתם העובדים וכלל המשק יפגע !!!!!!!!!! מתי ישכילו בממשלה להפנים שהקניות במכולת סופר יקרים רצח !!!!!!! אם הייתה אפשרות תאמינו לי אפילו אוכל הייתי מזמים ברשת ומחכה , כן מחכה שבועיים שלוש העיקר לא לקנות פה . השבוע קניתי ויטמינים מאתר אמריקאי , לא האמנתי להפרשים בין האתר לרשתות הפארם בישראל פשוט מטורף מטורף מטורף עושקים אותנו ובוזזים אותנו אבל האזרח הישראלי שלא אכפת לו בדרך כלל , הוא נקמן בן נקמנים !!!!!!!!! ההתמוטטות בדרך
ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ | 26.11.17
47.
אם כן צפו לשלם מעמ אבל לחסוך בעלות השילוח
העסקים הישראלים המקומיים מייללים כל העת; אבל מאידך גובים דמי משלוח גבוהים מאוד עבור שליחת מוצר לכתובת מקומית; לעיתם עלות המשלוח גבוהה מעלות המוצר אז מדוע שנקנה מהם? מאידך גם אמזון לא צדיקה ולדעתי יש תאום מחירים ברשת. אחרת כיצד ניתן להסביר שאין הבדל בין המחיר לתוספים באמזון לעומת iHerb ואחרים? מאידך, Ebay יקרה מאמזון באופן כללי (לפחות במה שעניין אותי) ואיני מבין מי קונה שם.
נראה... | 26.11.17
46.
ל מספר 7...
אתה צודק באופן כללי,מליארדים יוצאים מכאן ויצאו על קניות מכוונות ברשת מחו"ל, אבל אתה כבר לא יכול למנוע זאת,הכלכלה העולמית בארץ ובעולם משתנה,אי אפשר לעצור, כמה דוגמאות ,בעבר היתה לנו חקלאות מעולה היינו משווקים לכל העולם והאיכות של החקלאות שלנו היתה שם דבר בעולם,חיסלו כאן את החקלאות,נשארנו עם חקלאו מאוד מצומצת. בעבר היתה כאן תעשיית הנעלה וטקסטיל מאוד גדולה עם יצרנים גדולים וקטנים,לא נשאר כלום כמעט,כי אי אפשר היה להתחרות בעולם ובמיוחד בסין. החנויות הפיזיות (לפחות הקטנות) ילכו ויעלמו,ישארו מעט מאוד חנויות פיזיות וגם הן יתבססו על אתר שישווק את המוצרים שלהם בנוסף לחנויות הפיזיות. אם אתה זוכר פעם היו מכולות,היום רוב הקניות מזון דרך רשתות מזון גדולות. הכלכלה העולמית משתנה,כסף יצא מכאן,וכן זה יפגע בכלכלה ובמובטלים שיזרקו מעבודה. צריך התאמות חדשות,השאלה אם יש לנו שרי כללכה מספיק טובים,אם יש לנו ראש ממשלה טוב, בנוסף אם יש לנו מגזר שלם של חרדים שמתעקשים שאחריםן יממנו אותם והם יגרבצו בבצים שלהם,אז הכלכלה שלנו תשק,היא כרגע טובה בגלל הגז שמצאו,ועוד כמה עסקאות מכירה שהניבו כספי מיסים גדולים.
N | 26.11.17
42.
הפיתרון הוא פיקוח על המחירים ואני אסביר
כידי לא לכרות את הענף עליו אנו יושבים ושממנו אנו ניזונים.יש לחנך את כל היבואנים לסוגהם כי כן זכותם להרוויח עבור מוצרים שהם מוכרים אבל אסור להם להיתעשר היום כל יבואן למשל נעלי ספורט מוכר במחיר פי שלוש מאשר בקנייה מחול.כך גם ברכבים כך גם בטאולטיקה כך במוצרי חשמל תנסו לקנות מטען למחשב נייד בארץ או מחול ותבינו על מה אני מדבר.כל דבר בארץ זה גזל ושררה לעומת חול .אז לפני שבוכים שיעצרו רגע ויעשו חושבים אם המצב ישאר כך שייקרסו כולם היום העולם נהייה כפר אחד קטן
חיים | 26.11.17
36.
שאלתם מה אתר הקניות המועדף עליכם?
עניתי - אלי אקספרס, בגלל המחירים והמגוון העצום אבל אמזון בגלל כל היתר. אחת הבעיות הגדולות של אמזון הוא שלפעמים המשלוח עולה יותר מהמוצר עצמו. בעיה נוספת היא שלא לגמרי ברור מה כן נשלח ומה לא נשלח לישראל ואפשר לגלות את זה רק בזמן התשלום.
קניות ברשת | 26.11.17
17.
מגיב מס' 7 - תן לי לנחש, יש לך דוכן באיזה קניון שאתה מוכר בו מגן טלפון ב 80 ש"ח??
אותו מגן שאפשר לקנות בעלי ב 2.5$ כולל משלוח... מוצצי הדם הם הקימעונאים. אתם לא מייצרים כלום! סין גם ככה מייצרת הכל, העננין הוא שכל אחד צריך לגזור את הקופון שלו, וכל אחד יותר חזיר מזה שגזר לפניו. אמאזון שתגיע לפה יכול להיות חלום, גם ככה היום אני מזמין הכל מחו"ל, בד"כ בחצי מחיר אם לא פחות. אם לי שום רצון לממן פה חזירים שמנים ועושקים.
די כבר | 26.11.17
6.
יש לחסום אותו מיד. זה הסוף לכלכלה הישראלית! המדינה מפסידה מליארדים מיסים
וכסף שיוצא החוצה. יש לבטל לאלתר את הפטור ממכס ומע"מ. אל תשכחו שאנחנו חיים במדינה מפגרת שבה 60% הם עובדי ציבור שאין בהם שום תועלת ושמוצצים את דמו של המשק. במציאות כלכלית שבה רבע מעובדי טבע מפוטרים ומפעלים (נגב, מגבות ערד, פיניציה) נסגרים בכל הארץ בגלל היצף של מדינות ענק כמו סין, לא צריך הרבה כדי ליצור פה כדור שלג שיחסל פה לגמרי את הכלכלה. גם מדינות אירופה כבר קלטו את בזוס הזה שבוזז להם את הכלכלות וחסמו אותו. כולם באים לעשות לנו פה שעטנז. גוגל פייסבוק, אמאזון עליאקספרס..כי במדינה שלנו הכי קל לדפוק קופה כי כולם פה נקמנים ורצים לקנות בחול. בלי לחשוב לרגע על ההשלכות על הכלכלה. ולכל אלה שמבקרים, תחשבו רגע מאיפה מגיעה המשכורת שלכם? מי משלם אותה? מי מייצר אותה? עכשיו תתחילו להתלהם...
העומד בשעריים | 26.11.17
5.
הלואי .. אם זה נכון הם הולכים להצליח פה מאד
לא מדובר רק בכסף ... יש לי חברים בחו"ל שנהנים פשוט להזמין ולקבל את המשלוח באותו היום לבית. לא ברור איך בארצות הברית (קצת יותר גדולה מישראל) יש הרבה אופציות לקבלת משלוח באותו היום ובישראל (שמקבילה לעיר בארה"ב) יש זמני המתנה שנמדדים בימי עסקים. דבר שני הוא הפשטות .. באמזון נותנים שם , כתובת , מייל כרטיס אשראי וזהו ... בישראל כל אתר רוצה פרטי תעודת זהות, לפעמים תאריך לידה וזה מאד מעצבן. הנוחות שבאונליין היא לא עניין ישראלי אלא כלל עולמי, ובישראל למרות המיסים מחירי המשלוחים וזמני האספקה השערורייתיים עדיין מזמינים .. אז תחשבו מה יקרה שיהיה אמזון ישראל. אני מחכה בשקיקה. (ושוב, לא קשור רק לכסף)
n | 26.11.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת