אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנכ"ל אינובטיב נעצר בחשד להונאת משקיעים ועבירות מס

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
קצת שכל לא יזיק בעת הזו
את מי מאשימים כשלא הוכחה אשמה של האיש, אם צריך להאשים משהו שגרם נזק למשקיעים זה את הרשות לניירות ערך, הרשות ידעה עוד מזמן על ההתנהלות וההתנהלות והספרים היו גלויים מולם, אז משקיעים יקרים תתעוררו ובמקום לחפש אשמה באיש קחו את הפרויקט לאקזיט תחת מנהל מיוחד בשלב זה, אחרת השקעותכם תרדנה לטימיון בגלל הרשות לניירות ערך שהשביתה את פעולות החברה.
אלמוג | 26.12.17
13.
הוצאת דיבה בהתגלמותה
להגיד עליו מצגי שווא כשיש מוצר ,מפעל, יצור והזמנות זו הוצאת דיבה, אני משקיעה בחברה ויודעת ומעודכנת , החברה לפני מכירות מוצרים ותוך שנה באקזיט. ההכפשה לא במקום וחוץ מלגרום עוול לאיש המדהים הזה, זו בושה לכולנו ועוד מתפלאים שטובי המוחות בורחים מהארץ.......??????? זו מדינה שמחפשת כותרות והצדקה לפקידים ברשות שחיים על חשבון משלם המיסים, ולעומת זאת ממציאים ויזמים שלמדו כל השנים ויצרו יש מאין והביאו בשורה לעולם, מסיימים קריירה נפלאה בבתי המשפט וזאת במקום שהמדינה תחבק אותם ותגן עליהם, בושה למדינה הזו
ירושלמי | 19.12.17
3.
כשמנסים למכור לך אוויר מתובל ברעיון, תקנה או לא?
איזה מוצר יש לך ביד? כלום. אוויר. אז מה כן יש לך? רעיון! אז למה לי להשקיע ברעיון? כי זה "בטוח" יניב לך רווחים גבוהים. בטוח? כן! יופי, אז אני משקיע באוויר והרעיון האלו. אין ספק שאנשים יודעים לבחור היטב את ההשקעה שלהם באוויר.
יגאל | 28.11.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת