אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תרמית כחלון: שר האוצר הוא לא הקול השפוי בממשלה, הוא שותף בכל קלקוליה

156 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

154.
כמו שמדינות המערב מגנות את ישראל אבל, לא את פשעי המדינות המוסלמיות
רק בגלל ש"הציפיות-ממנו-יותר-גבוהות"? בדיוק כמו שאומרות מדינות המערב, כשמאשימים אותן בצביעות. אין בכוחו של כחלון לבדו להלחם נגד כל העולם. אפילו חוק דירה שלישית נפל, רק בגלל שהעשירים במיפלגת העבודה התנגדו לו
כך אתה מאשים את כחלון ולא את הפושעים האמיתיים | 29.11.17
153.
כחלון עשה טעות
מי שזוכר את רבין שאמר שהוא ישמור על רמת הגולן ולאחר מכן שינה את עורו.זו בדיוק התחושה כעת בקרב כולנו כחלון מכר אותנו בנסיד עדשים על מנת להאחז בקרנות המזבח של ממשלה..הטעות של כחלון שהוא שבר את גב הגמל ואנחנו נראה זואת במוצאי שבת. בהפגנות.כחלון על טעויות משלמים ואתה תשלם בגדול
שלום | 29.11.17
152.
הגיע הזמן לצאת לרחובות
איזה רמה של זעם צריכה להצטבר כדי שמישהו במפלגות האופוזיציה יארגן הפגנת ענק ? חבורת עבריינים גונבת לנו את המדינה ואנחנו יושבים בחוסר מעש.אני משוכנע שהקרקע בשלה להתגייסות המונית כדי לעצור שני הקונסיליירי של ראש הקוזה נוסטרה מדירדור ישראל לתהומות שבהם השחיתות תהיה הנורמה הגלויה והמקובלת.
tamsh | 28.11.17
147.
כחלון עושה נכון
רק 20% מהמלצות המשטרה להגשת כתב אישום מתקבלות ע"י היועמ"ש כך שהמלצתה לא כזו חשובה. בחוק החדש היועמ"ש יכול לבקש מהמשטרה גם המלצה, כך שלא ברור לי טענותיך לגבי פגיעה בחקירה. נחש מה? היועמ"ש לא יבקש מהמשטרה המלצה כדי שלא תסנדל אותו. כחלון יודע שבבחירות הוא יקבל פחות מנדטים, אם בכלל, אז למה לו לצאת לבחירות? כדי להיעלם? הוא רץ לבחירות למטרה אחת והיא הורדת יוקר המחיה ולא כדי שימדדו אותו בסרגל "יצאת צדיק". פוליטיקאים מתמרנים כדי להשיג את מטרותיהם. נקודה.
אזרח | 28.11.17
145.
חוק ההמלצות הוא חוק טוב- ללא קשר לכחלון
לא שאני מתומכי כחלון אבל חוק ההמלצות הוא חוק מעולה. למשטרה יש תפקיד: לחקור ולבחון את מכלול הממצאים בשטח. את הסיכומים אמורה לבצע אך ורק הזרוע השיפוטית. במדינה שלנו עירוב וערבוב הרשויות גורם להמון תהליכים להיות מוטי אג'נדה ולא יעילים. הפרדה כך שכל זרוע תבצע את המוטל עליה ללא הטיות היא מבורכת.
ענת | 28.11.17
141.
הכל ברור-ביבי וכחלון סיכמו שכחלון יפרוש,יציג עצמו כימין מתון ויקלוט חלק ממצביעי
הליכוד שעלולים היו להצביע לפיד. גם אם יש חילוקי דעות בין כחלון וביבי,ויש חילוקי דעות,הם לא יסודיים ועקרוניים. כחלון משת"פ של ביבי וחסר עמוד שידרה אמיתי. חבל שכל פעם מחדש אנשים נופלים ברשת של נוכלים.
גרי | 28.11.17
138.
איך נפלו גבורים
עד כה נתתי לך גיבוי וגם נהיתי סלחני על אף התקיעות בנדל"ן שבדרך כלל לוקח זמן לסובבאת ההגה בתחום הזה.חשבתי דאתה פוליטיקאי מזן אחר שמייצג משהו ישר ונקי במקצוע הזה לאור הצהרותיך בעבר.לעניות דעתי הצבעתך אתמול בעד החוק המיופיף לא הוסיפה לך אמינות ויושרה ולא יעזרו הפלפולים והחיוכים לא שך ולא של פולקמן במו ידךובהחלטה גורלית ניסרת את הענף מהעץ שלך וזה יעלה לך באובדן קולות ובמנדטים לעתיד לבוא.חבל מאוד הפוליטיקה הקטנה גברה עליך
עמי | 28.11.17
137.
כחלון, פולקמן וכל המתקפלים הסדרתיים של כולנו, מעלתם באמון הציבור והפקרתם אותו
כל מילה בסלע! כחלון מעולם היה מגן הדמוקרטיה ושלטון החוק, הוא רק דיבר בכאילו. בכל מאבק הוא התקפל במהירות מסחררת והשאיר את הציבור הישראלי לחסדי ממשלת הזדון. ואכן, הכול בגללו! ללא הרוח הגבית של כחלון והתקפלויותיו הסדרתיות, ביבי והליכוד לא היו יכולים להרוס את הדמוקרטיה! כחלון, פולקמן, עזריה וכל חברי כולנו העלובים, המתקפלים הסדרתיים, שמקשקשים בלי סוף על מחירי הדיור ובדרך מפסידים את הדמוקרטיה ואת המדינה. מעלתם באמון הציבור. תניחו את המפתחות ותסתלקו מהחיים הפוליטיים.
אלי | 28.11.17
136.
לא דיור ולא מצפון רק חיוך נעים
קראתי מעל 100 תגובות אין אפילו אחת התומכת במר כחלון כחלון היקר, בגדול נכשלת בעניין הדיור . בזמנך עלו מחירי הדיור כ-15% בפועל. ( זוכר , גם אתה קנית דירה בחיפה בזמן הנכון יחסית ) עתה נכשלת גם בנושא ההצבעה - היכן המצפון ??? גם אני , כמו רבים אחרים , הצבעתי עבורך עם משפחתי וחבריי אך לא נחזור על הטעות שנית. היי שלום ובהצלחה לאחר הבחירות הקרבות.
ראובן המסכם | 28.11.17
132.
כחלוני
עד אמש היה אולי אפשר להתגאות בשר האוצר כקול השפוי בממשלה הרקובה הזאת, אך אתמול כחלון הוכיח לכולם מה שכבר היה ידוע לרבים כי הוא בסך הכל הצגה אחת גדולה, כנראה שחום הכיסא שעליו ישבנו יושב טוב יותר ואכפת לו יותר ממנו מעם ישראל וטובת העם שהוא מתיימר או לפחות מציג עצמו לשווא כמתיימר להיות אכפת לו ממנו.
ישראל | 28.11.17
125.
ל87 ממיטב הדמוקרטיה כנס.
הדמוקרטיה של הימין מבוססת על אלימות. (רבין,גרינצוויג אמיל, פופר, אבו חדיר, ברוך גולדשטיין , קריעת רמקולים לרבין על ידי צחי הנגבי ועוד רבים). אבל אתה צודק. השמאל לא יודע מה היא דמוקרטיה. מפני ששמאל אמיתי כבר מזמן היה הופך את הממשלה הזאת במחאות ומאבק יותר פיזי. אנחנו כבשים שיושבים ושומרים על השמנת. מסכים. אל תדבר על דמוקרטיה מפני שאתם אלימים ומאיימים במוות כחלק מדרככם. הימין יגדיש את הסאה , ויקבל חרב פיפיות. הכתובת על הקיר. בינתיים השמאל - ישן.
עודד | 28.11.17
116.
מאז שבחרו בו אני מתריע
האיש עשה רפורמה אחת מוצלחת בסלולר. אז מה??? לא הצליח בשום דבר מאז, לא היה אמין - אמר שיתפטר אם מחירי הדיור לא ירדו תוך שנה, גם יצחקי אמר דברים דומים, שכח שיש לו חברים בסקטור הגז, והיד נטויה. המדינה מודה לך על שירותך, אתה מוזמן ללשכת התעסוקה הקרובה.
RF | 28.11.17
113.
כבר לא אצביע כחלון
העיקר בראיון הוא צעק בקולי קולות שהוא לא יתמוך בחוק פרסונלי ולא משנה מה יהיה!!! הפכת לבדיחה עוד יותר גדולה מביבי.... אתם פשוט ביזיון! והכי גרוע - אנחנו כעם עדיין יושבים על הכסאות במקום ללכת ולשרוף צמיגים, ולהפוך את המדינה ולשחחרר אותה מביבי וחבורתו הנהנתנים...
הצבעתי כחלון | 28.11.17
112.
כחלון פשוט הונה את כל בוחריו ושיקר להם בלי בושה...................
אתם מוזמנים להיכנס לאתר של "כולנו", לקרוא את המצע שלהם, יחד עם ההבטחות המפורשות שלו ורק להתפוצץ מזעם מהשקרים שלו. לא עשה שום דבר חברתי או כלכלי להורדת יוקר המחייה. מרמה את הציבור עם הפרוייקט המטופש שלו מחיר למשתכן בעוד המדינה היא הגוף שגרם לעיקר עליית המחירים. לא עשה דבר נגד הקרטלים והמונופלים כאן, לא פעל ליצירת תחרות בשום ענף, בטח לא בענף הבנקאות עליו דיבר רבות, לא שמענו את קולו בפרשת המס של לאומי, לא התערב למנוע את ההסכם של הבנק עם ממשלת ארה"ב והסגרת המנהלים שיעמדו לדין פלילי על מעשיהם. במתווה הגז המציא תירוצים מטומטמים מדוע הוא מנוע מלעשות מעשה וגם כיום כשהחברות הללו בקושי משלמות מס הוא לא עושה כלום. שוקל ברצינות לתבוע אותו ייצוגית על הונאה ורמאות על כמה מאות מליונים.
מפעל החמוצים | 28.11.17
111.
תודה לך על הכתוב
כתבת כל כך מדויק ונכון, והדברים כל כך מפחידים ומתסכלים, ואנחנו למעשה כל כך חסרי אונים למול זה. אני מחכה לארגון שייזום הפגנת מחאה נגד הדברים הקשים שמתרחשים כאן לאור יום וללא מעצורים. המונים יגיעו, אין לי ספק, ואולי זה יעורר חשש ויצליח לעצור את אלו שרומסים אותנו ואת הכל.
דקלה | 28.11.17
102.
כחלון הביתה
לך הביתה (לאיזה בית שאתה רוצה) מפלגתך תתפרק. אינך עומד בדיבוריך ובהבטחותיך אתה פוליטיקאי כמו כל הפוליטיקאים, שקרן ומוביל את כולם עם מסכות לטשטוש הראיה. עוף לנו מהעיניים "שומר החוק" אם הצטרפת לכל קהל הפחדנים והמושחתים אזי אין לך עתיד גם לא הווה. דווקא ליש עתיד יש עתיד.
רותי | 28.11.17
93.
כחלון היה ונשאר ליכודניק והדבר היחיד שהוא עוסק בו הוא הישרדות אישית
גם כל הפרסומות שלו בראש חוצות תחת נטו משפחה- נטו כחלון, היא תעמולת בחירות נטו על חשבון משלם המיסים, וזה אסור ומושחת, "כולנו" איבדה כל שבב יושרה שכביכול היה לה והולכת להשטף באסלת ההיסטוריה...וכן כחלון ואולי גלנט ימשיכו בפוליטיקה במסגרת הליכוד כי דרכו של חרא זה לצוף
הנביא ירמיהו | 28.11.17
92.
כחלון-אכזבת העשור
הוא היה תקווה גדולה לשינוי. כגודל הצפייה ממנו כך גודל האכזבה. זה התחיל עם קובי מימון ופרויקט הגז. הוא הבטיח לבצע שינוי במתווה הגז כדיח שהרווחים יופנו לציבור. אחרי הבחירות הוא נזכר שהוא חבר של מימון והדיר עצמו מטיפול בנושא. ההתנהלות שלו אינה עקבית והוא הוכיח שלא ניתן לשמוח עליו. הוא קיבל קרדיט ענק מהציבור ובזבז אותו. איזו אכזבה?
אביטל | 28.11.17
90.
חייה של האמבה כחלון
כחלון אינו הגיבור הטרגי. הוא סתם אמבה אשר זורמת לכיוון אשר מטים אותו (צמד הדודים אמסלם וביטן). החיים ללא עמוד שדרה הם ממש נוחים אפשר לזרום לכל כיוון, אבל תמיד עם חיוך דיבילי על הפרצוף. האמבה כחלון תמשיך בדרך זו וכך תירשם בדפי ההיסטוריה (אם תירשם בכלל). אבי
אבי מזרחי | 28.11.17
89.
ככל שימשיכו בחקיקה המושחתת הזאת, הציבור יקבל מודעות להיפרד מביבי וכחלון
זה דווקא טוב שכל המוגלה נחשפת והפצע נפתח ומדמם, פרצופו של כחלון ויתר השרים נגלה לאזרחי המדינה. נוצר מצב תודעתי ברור שדרך המדרון החלקלק הממשלה הזאת לא תחזיק מעמד. אם הגענו למצב שבו אחרון "רוקד על ברים ושולחנות-מר אורן חזן"("השיכור" בדורו) צועק לעבר ראש הממשלה לא להעביר את החקיקה הפרסונלית להסתרת סיכומי חקירה. נדע כי הגענו לפרשת דרכים ונקודת אל חזור באשר ל"אקציה" אותה מקדמת הממשלה! בני בגין, ואורן חזן צריכים להיתפטר כאות מחאה וכך גם רחל עזריה ופולקמן שהרים את ידו בוועדת הפנים כשהחליט לאשר את החקיקה ההזויה הזאת!
לכל אקציה יש ריאקציה | 28.11.17
85.
עוזר לכתב לחשוב אחרת
טעית אדוני הכתב: כשכבוד השר המדובר עובר ליד המראה, שר זה אינו משפיל מבט, אלא משיר מבט. חולף על המראה, לפני שלובש את הטרנינג, מגחך, ושוב אומר לעצמו: שוב עבדתי על הטיפשים האלה. היהפוך כושי עורו ונמר חברבורותיו? ולתהייה שלך אם יש ברית בין שר זה ובין כבוד ראש הממשלה: אין ברית כזאת. הברית היחידה בין פוליטיקאים זה החיבור לכס השלטון, והחיבור לעטיני שלטון. גם אין טעם להעביר ביקורת על פוליטיקאים. פוליטיקאי, הדשן שלו זה הביקורת. ככל שהביקורת חריפה יותר, כך הוא יפרח יותר. אם אתה רוצה שהפוליטיקאי ייבול, תעריף עליו מחמאות וכתוב עליו דברים טובים. זו נוסחה פשוטה מאוד. בכוונה לא כתבתי שמות. תמיד אוכל לטעון שהתכוונתי לפוליטיקאי וראש ממשלה בקוריאה. כותב שורות אלה הוא בן 68, יליד קיבוץ עין חרוד, פטריוט אמיתי למדינתו, אחרי כמעט כל מלחמות ישראל בצבא ובמילואים, אפילו במלחמת סיני ישבתי מאחרי הכורסה בסלון כי חשבנו שלשם הפצצות לא יגיעו.
יוסי | 28.11.17
84.
תגובה למור - מגיב מס' 33
הסתכלות לגופו של חוק היא נכונה, אך חייבים לשמור מול העיניים על הקונטקסט והעיתוי שבו נחקק החוק. לא ייתכן שבזמן שמתנהלות חקירות נגד איש ציבור, אותו איש ציבור יקדם חקיקה שנוגעת לענייני חקירותיו. כך נלחמים בשחיתות? איפה פה "שלטון החוק" שציינת? היכן עיקרון "זכות הציבור לדעת"? כיצד אזרח יכול לממש את זכותו להצביע ללא ידיעה מלאה על הסתבכותו (לכאורה) של המועמד לבחירה? אגב, הטיעון שרוצים לשמור על שמו של אדם, מופרך ומנותק מהמציאות - ברגע שיגיעו חוקרים ללשכתו של נבחר ציבור, או ברגע שנבחר הציבור יגיע להיחקר, מיד ידע העם כי הוא נחקר/חשוד. אדם חף מפשע ירצה לנקות את שמו בהקדם האפשרי כדי להמשיך בעשייה, ושלא תרחף מעל ראשו עננת החשדות. ביטול סיכום החקירה על ידי המשטרה, משמעה פגיעה בחף מפשע שאינו יכול לקבל "חותמת" על נקיון כפיו ושהמשטרה לא יכולה להצהיר - אין תשתית ראייתית לעבירה כלשהי, אלא לחכות שגם הפרקליטות תעבור על התיק במלואו, עניין שיכול לקחת חודשים, ובזמן זה העננה ממשיכה לרחף מעל ראשו. בקיצור - החוק הנ"ל מיטיב עם המושחתים, הפושעים והאשמים, ופוגע בחפים מפשע. פשוט וקל.
אבי | 28.11.17
81.
כחלון איבד חלק ניכר מבוחריו
הצביעות שלו התגלתה ... עוד יבוא יום ויתבררו ההטבות הנוספות שקיבלו החרדים בתמורה לשתיקה על חילול השבת ברכבת . כחלון כשר האוצר יושב בצד ומשלם את הכסף שלנו מעמד הביניים לקבוצות קטנות באוכלוסיה שלא תרמו ולא יתרמו עשירית ממה שאנו תרמנו . אבל כחלון כאחרון הפולטיקאים העלובים מעדיף לשמר את הכיסא שלו באתנן ז..ה . אני ימני וכל חיי בחרתי ימינה ורק ימינה . לראשונה מזה 45 שנה שאני מתבייש להיות בוחר ימין . ועכשיו יותר מתמיד אני מרגיש שהגיע הזמן לעבור מפלגה ?!
אמיר | 28.11.17
76.
והכי חשוב מדובר בשר אוצר פופוליסט שעושה רק למען מפלגתו ולא למען בוחריה
הרי "מס דירה שלישית" הוא אחד הבלופים הכי גדולים בתולדות המדינה, חוק אשר חסר השפעה לחלוטין על שוק הדיור. הרי כל בר דעת שבוחן את נתוני הרכישות של משקיעים בעשור האחרון, מבין מיד שבפועל, בקושי רק רבע מהדירות שהם רכשו, נרכשו על-ידי משקי בית שהיתה ברשותם יותר מדירה אחת טרם הרכישה. עיקר המשקיעים הינם משקי בית שיש ברושתם כיום רק שתי דירות בלבד, עליהם המיסוי לא יחול במידה והחוק יעבור. כלומר, זהו חוק שמטפל בקושי ברבע מהביקוש הספקולטיבי לדיור במקרה הטוב ולכן גם לא צפוי לגרום לשחרור של יותר מכמה מאות דירות בודדות לשוק או להשפיע על המחירים ועל המוטיבציה של משקיעים לרכוש דירות. העיקר להגיד לציבור "טיפלנו במשקיעים" ולזכות לקולות בקלפי...
חסר דיור | 28.11.17
66.
היה ידוע מראש
כחלון מתומרן ביודעין או שלא על ידי ראש הממשלה. כמו בסרטים שם שוטרים מושחתים מבצעים מעת לעת מעצר כזה או אחר המתאפשר להם ע"י הפושעים כדי לשמור על חזות מכובדת לכאורה, גם כאן התנהגותו של כחלון. כחלון מאפשר קיפאון בשוק הבנייה כדי לאלץ האטת ביקוש לדירות וכך הורדת מחירים - אך פוגע במשק כולו ובחלומותיהם של הזוגות הצעירים המייחלים לבית. כחלון מנהיג מדיניות דורסנית של גביית מיסים ולראיה יתרה של 17 מיליארד יתרות גבייה מהאזרחים. לא ברור איפה הכסף הזה , אך כמה נזקקים באמת היו יכולים להסתייע בו? נזקקים אמיתיים ולא קהלים של ח"כים בודדים שיודעים להרעיש עולמות . מר כחלון - כמו שביבי מזמן לא ראש הממשלה שלי - אתה לא שר האוצר שלי. אתה סתם עוד אחד שיושב על כיסא ומשחק אותה עסוק. לצערי אין לי ברירה , ואני אזרח במדינה שמתקדמת בצעדי ענק לסטטוס של מדינת עולם שלישי בכל הקשור לטוהר המידות במוסדות השלטון. הפעם זה כולל גם אותך.
סקפטי מלכתחילה | 28.11.17
63.
מר כחלון
במערכת הבחירות האחרונה הייתי תומך נלהב שלך.אפילו הייתי פעיל והשפעתי על אנשים לתמוך בך.הוכחת לנו שאתה לא שונה מאנשי הליכוד.בהצבעה אתמול ירקת בפרצופנו.הוכחת שאי אפשר להאמין לשום פוליטיקאי.ההצבעה הזאת תגרום לך לאובדן של מנדטים.לא זה מה שהבטחת באסיפות הבחירות שלך.
יעקב | 28.11.17
42.
זו לדעתי הסיבה שכחלון שינה את דעתו ...
כמו לכל פוליטיקאי חזק, כנראה שגם לביבי יש חוקרים פרטיים משלו, וכנראה הם גילו כמה "שלדים בארון" על כחלון וביבי איים עליו שאם לא יתמוך בחוק, הוא יוציא את הדברים החוצא. תודה לבית הקלפים שפקח את עיני ולימד אותי המון על איך פועלת פוליטיקה
איריס | 28.11.17
37.
תרמית הפגיעה בדמוקרטיה
מספיק כבר עם הקשקשת הזו. אין בחוק שום פגיעה בדמוקרטיה. מי שמחליט על הגשת כתב אישום זו הפרקליטות. להמלצת המשטרה אין שום ערך מלבד מציצנות. שום דבר לא משתנה. העובדה היא גם שרוב התיקים בהם המשטרה ממליצה על כתב אישום נגמרים ללא כתב אישום. הייתי רוצה לראות את כל אבירי הדמוקרטיה (שם קוד לשונאי ביבי) יוצאים עכשיו לבדוק ומפרסמים מדוע בכל תיק כזה לא היה כתב אישום. מדובר בהרבה עבודה - אלפי תיקים בשנה.
אולי די? | 28.11.17
27.
הלו ...הלו
משה כחלון הוא ליכודניק. תתחילו להוסיף את הצנדטים שלו לליכוד.הוא לא עובד על אף אחד.מעולם לא הכחיש שהוא ימני.לא שיקר!!להרבה כתבים שתולים וחולמים תקוות לממשלת שמאל ,הוא לא נכתובת.וברור שכל שעובדה זו תתפח על פניהם הם יבעירו את הביקורת עליו.שום דבר לא ענייני ,אלא פוליטיקה במסווה פרשנות לא חכמה.
אודי | 28.11.17
25.
כתבה מגמתית שלא מחוברת למציאות
לכל המגיבים אני מסתכל לגופו של חוק וללא לפופוליזם המשרת אתכם החוק הזה הינו ראוי והיה צריך להוציאו מזמן לראיה 80% מכלל המלצות המשטרה ככלל אינם בשלים כלל להרשע ולכן חייב לשמור על שמו של אדם טרם הורשע כן ככה זה במדינה מתוקנת וכל הליצנים שכוחים זאת כסביב חוק נתניהו עושים דמגוגיה ולא מבינים כלל את שלטון החוק והחוקה במדינה דמוקרטית יעידו על כך אנשים ששמם נפגע בדרך כתוצאה מחמדנות המשטרה
מור | 28.11.17
21.
כחלון איבד את הלגיטמיות.
שקרן המתימר להיות הקול השפוי בממשלה ההזויה הזו שתזכר לרעה לדראון עולם.אני ממליץ לו לחזור לליכוד כי בבחירות הבאות הוא לא יעבור את אחוז החסימה מאחז העניים האפס הזה.לא סתם גבאי ממקימי כולנו נטש את כחלון כי הוא ידע מי הוא באמת.אני מצטער על הלשון הבוטה כי מבחינתי כחלון שבר את הכלים.מבחינתי הוא מוקצה מחמת מיאוס כמעט כמו ביבי.
חזי | 28.11.17
4.
כחלון אכזבה פוליטית לימין. חד פעמי
אכזבה פוליטית במלוא מובן המילה והמשמעות. בראש ובראשונה חיבור לכל כוחות הרשע בליכוד. דוד ביטן, אמסאלם, ביבי הם חבורת מושחתים אלימים מחרבי המדינה. גנגסטרים על פי כל הגדרה. כחלון היה חייב לצאת בראש חוצות נגדם בכל דבר ועניין. בנוסף פעילותו באוצר חובבנית. הבחור חסר ניסיון לחלוטין וגורם נזק עצום למדינה. מחלק אדמות חינם על חשבון הקופה הציבורית בתקווה לזכות במנדטים. מי החמור גארם שיצביע עבור כחלון בבחירות הבאות?
אהרונוביץ | 28.11.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת