אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ראש המוסד יוסי כהן התערב בסכסוך על זיכיון יבוא רכבי קיה

47 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

45.
חמור ביותר !!!
אונגר לכאורה עושה שימוש בראש המוסד וסגנו לענייניו הפרטיים, סגן מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר מבצע שלל עבירות פליליות ורגולטורים מושחתים המאפשרים באמצעות רגולציה בולשביקית ליבואני הרכב לגזול מיליארדים מהציבור. לא פלא שאין בישראל תחבורה ציבורית ראויה - הדבר יפריע ליבואני הרכב לעשוק את הציבור.
מוסא זיתים | 04.12.17
44.
בושה וחרפה "להתהדר" בקשרים עם בעל תפקיד בכיר.....
...לדעתי , זו ממש התנהלות מופקרת ומחפירה, של מי מן הצדדים בסכסוך, לערב איש מוסד, או לתפוס טרמפ על גבו, רק מפני שבתום לב ובאקראי לחלוטין הסכים זה, למיטב הערכתי, להענות לבקשת ידיד, להעביר הודעה ו/או מסר בין שני מכרים שלו.......
אליעז | 02.12.17
41.
אוי, זה העו"ד שהרג אמא וילד יהשתחרר אחרי 8 חודשים
ויקיפדיה: ב-11 באפריל 2006 הרג קלגסבלד בתאונת דרכים את יבגניה וקסלר בת ה-23 ובנה ארתור בן ה-6, כשנהג ברכב מסוג "פולקסוואגן טוארג". בחקירת המשטרה טען קלגסבלד כי אינו זוכר דבר ואינו מסוגל לשחזר את מעשיו בשעת התאונה. מחשב הרכב ("מח") לא נבחן על ידי המשטרה. המשטרה קבעה שלא שוחח בטלפון ולא נסע במהירות גבוהה בהרבה מן המותר.
החבר הטובים | 30.11.17
28.
לא נותרה חלקה נקייה אחת בכל המערכות.השחיתות בצע כסף תוצר של ממשלת חרפה ובראשה ביובון.
רוח המפקד שורה בכל. כולם חוטפים גונבים ועושים לביתם מכספי משלמי המיסים. אנשים מחליאים. לחשוב שבשביל שמירה על מדינת ישראל נהרגו מיטב ילדינו מעורר בי בושה גדולה. חטא איום. הקרבנו ילדינו למולך. כל בוקר אני מתעורר וחושב על ילדי שמת "על הגנת המולדת" ומתבייש בעצמי. כל מי שאמור לשלוח את ילדינו ביום פקודה הם תת רמה של אנשים לא מוסריים לא ישרים. והכל מתחיל מהראש ביבי נתניהו והאנשים שהוא מינה לטובת הקופה הפרטית שלו. אם יש אלוהים בשמים הוא יפרע ממנו..יש צדק קוסמי והקללה תחזור אליו.
רות | 30.11.17
22.
"תדע כל אם עבריה שמה שמטריד את כל מקבלי ההחלטות במדינה, זה רק כסף"
ראש המל"ל, ראש מוסד, ראש הממשלה, שרים, רמטכ"לים, ח"כים - כל החלטה שלהם נגועה ומעורב בה שיקול של תועלת כספית. כל החלטה, וללא יוצא מן הכלל. כל השאלה זה רק עניין היחס - האם השיקול של תועלת כספית הוא רק 20% מהשיקול, או 80%... מה לעזאזל יש לסגן ראש מוסד מכהן להתערב בנושא כזה? מה לא ברור לו שזה אסור? ועוד כשבפרשה מעורב איש מוסד לשעבר, ש"מייצא" ידע וטכנולוגיה שבוודאי שימשו אותו בעבודתו בשירות המדינה, לטובת שימוש בעסק פרטי אחד, כנגד עסק פרטי אחר. לא לחינם ביבי בחר אותו לראש מוסד - הכלבלב הזה חיקוי גמור של ביבי, ויעשה כל מה שבעליו יאלף אותו לעשות....
חוני המגלגל | 30.11.17
4.
מה שמטריד מהסיפור הזה זה משהו אחר לגמרי
הרווחים המטורפים של יבואני הרכב הם הם אחד הגורמים ליוקר המחיה. מעבר לכך שאנחנו משלמים יותר מידי על מכוניות חדשות (או נוסעים במכוניות ישנות פחות בטיחותיות בגלל המחיר מה שעולה בחיי אדם) גם המשאיות יקרות מידי וכך כל שרשרת הלוגיסטיקה מתייקרת. הגיע הזמן לשבירת המונופולים של היבואנים!
זה שמשלם על הכל  | 30.11.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת