אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מיזוג מזרחי-אגוד: לא לשפוך את התחרות עם המים

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
איך מודדים תחרות בצורה ברורה? לא בטוח שהחלק בשוק הוא הרלוונטי.
הציבור בישראל ממעט לעבור בנק, מדובר על אחוזים בודדים שאפילו הגידול הטבעי עולה עליהם. עם זאת לקוחות משתמשים בהצעות אטרקטיביות כדי שלפר את תנאיהם בבנק בו הם נמצאים. "חשבון הפוך" של בנק אגוד היא הצעה מעולה, כנראה לא תדעו כמה לקוחות שיפרו תנאייהם בעקבות הצעה כזו שניפנפו בסניף הישן שלהם. בוודאות אפשר להגיד, שסגירת בנק בוודאי לא תשפר את התחרות (1984...)
תחרות | 30.11.17
3.
רצף טעויות
"במקרה זה מדובר על מיזוג של הבנק הקטן ביותר עם הבנק הרביעי או החמישי בגודלו" כמה טעויות במשפט אחד? איגוד הוא לא הבנק הקטן במערכת, ומזרחי טפחות הוא לא רביעי או חמישי (אם היית טורח לברר אם הוא רביעי או חמישי - היית מגלה את הטעות. אבל למה לברר עובדות אם אפשר לגבב מילים).
לתשומת הלב | 30.11.17
2.
תפסיקו לפרסם כתבות מוזמנות ועם עובדות שיקריות
כבר 4 חודשים בכול העיתונים הכלכלים מפורסם חדשות לבקרים ,כתבות שמסבירות למה המיזוג טוב ליהודים ,למה בנק אגוד הוא כזה קטן ,כזה יקר וכזה לא תחרותי ...העובדות הן שהמוצר שבנק אגוד מוכר כבר 10 שנים למשקי הבית השכירים-חשבון הפוך - נחשב הזול והכדאי שיש בשוק הבנקאות .נכון שהמשקל הכללי הבנק תופס בשוק הוא נמוך אך זה נובע מ2 סיבות: 1.מכך שהגדולים מנסים לשמר לקוחות טובים שמקבלים הצעות מאגוד .2 .הציבור הישראלי מקובע בתחום הבנקאות -כאשר מעבר בנק לצורך חיסכון של 50-100 שח בחודש נתפס לו ,לא כדאי ,ארוך ומיגע...
שולי | 30.11.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת