אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

על רקע התחרות הגוברת: 6,000 מנויים נטשו את yes ברבעון השלישי

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
הוט הרשו לעצמם לגבות קרוב ל450ש"ח במקום 230ש"ח בהסכם - ניתקנו מייד
ככה סתם כי בא להם גבו לאורך זמן 450ש"ח במקום 230ש"ח. ניתקנו ועברנו לפרטנר. האם העובדה שמדובר בהרשאה לחיוב חשבון שקיבלו מאדם מבוגר, היא זו שמניעה את הוט ל"שיטת מצליח" הידועה לשימצה? הרושם המתקבל מהחוצפה והתעוזה הוא, שלא מדובר בטעות תמימה אלא במשהו שיטתי הגובל לכאורה בפלילים.
אבי | 02.12.17
11.
ההשוואה לשיעורי הנטישה מול הוט לא רלוונטית ...
החדשנות והמיתוג של YES עובדים נגדה .. הם משכו הרבה לקוחות שהסכימו לשלם יותר בגלל איכות, חדשנות ופחות חשש לנסות דברים חדשים. (אני לא אומר שהמשתמשים האלו צודקים, ולא טוען שום דבר על משתמשים אחרים) אבל ... כמו שהשכבה הזו מלקוחות YES הסכימו לעזוב את הוט וללכת להרפתקאה של YES (כי כמעט כל מנוי YES היו פעם מנויי הוט או גוונים/תבל/ערוצי זהב) כך יותר קל להם לעזוב גם את YES. חדשנות זה טוב.. אבל לא רק כסיסמה .. צריך להלחם עליה כל הזמן .. ואם 4K ושלט עם פקודות קוליות זו חדשנות .. כל לקוח היום מבין שנטפליקס ב 30 שקל ומזרים ב 200 (שקל חד פעמי) נותנים את זה. YES כבר לא חדשנית , צלחת, כבלים לבנים עבים בסלון.. ממירים מרעישים וכו..שלט שצריך להחליף בדואר.. כבר לא הצטייר לי כמשהו חדשני וכמו רבים אחרים ניסיתי. המזל שלהם הוא שיש המון אנשים שחוששים או מקובעים אבל הרכבת כבר יצאה, זו רק שאלה של זמן. המודל של צלחות יקרות, ממירים יקרים לוויינים וניידות שרות פשוט לא יכול לעבוד בישראל 2017.
n | 02.12.17
8.
ייס הוט- יקרים להחריד היום בחרות המתחרות אינטרנט טלווזיה וקו טלפון 200 ש״ח זול מקצועי
ישנה חבילה ששמה טריפל ( אינטרנט ערוצי טלוויזיה, וקו טלפון) זו העיסקה הכי אטרקטיבית בסלקום טי וי ובפרטנר ואף בחברות החדשות האחרות סה״כ תשלום של בערך כ 200 ש״ח בייס ובהוט על אותה חבילה תשלמו 360-400 ש״ח פשוט גונבים אותנו
לקוח חכם | 30.11.17
5.
ב-YES לא מפנימים את השינוי
אני מסכים שהשירות שלהם מצויין, לפחות מחווייתי האישית כלקוח שלהם בעבר. יחד עם זאת אין שום הצדקה למחירי החבילות הללו כאשר בסלקום מקבלים מוצר עם מספיק תוכן במחיר מופחת בהרבה. בעולם אינטרנטי אין צורך בטלויזיה רב-ערוצית עם כמות הערוצים שיש בכבלים ובלוויין.
אריאל | 30.11.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת