אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שוחרר הפקק בכרמי גת: קריית גת מחוייבת לתת היתרי בנייה

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
סוף דרכו-רוכש בית
ראש העיר כרת לעצמו את הענף שהוא יושב באו א. תושבי רובע הבנים מחכים לסלקו ממתינה תביעה ענק כנגד העירייה ב.תושבי כרמי גת זוכים ליחס מחפיר מזלזל לתנאים בכדי להקים את ביתם ג.להקים בית עירייה לא יצלח בספק עם שכונה ענק יצלח ד.נמאס על כולם חושב שכולם טפישים ה.לא יזיק לתעייל בעירייה מעל 1500 עובדים
כרמי | 03.12.17
8.
עלה והצלח - אדוני ראש העיר.
רואים את השינוי במשך 14 שנה מאז שראש העיר מר אבירם דהרי נבחר לנהל אותה. 1. משכורות בזמן מידי חודש בחודשו ללא שביתות שהיו מנת חלקה של העיר לפני היבחרו. 2. העיר נקייה ונעים לחיות בה. ויש עוד הרבה דברים ברוכים שראש העיר עשה. המשך בדרכך זאת אדוני ראש העיר. לא לשכוח הכי חשוב שהצליח להביא את רמ"י להזרים את הכסף שהם מעכבים. ועליהם לשבת ולדון בהגדלת התקציב לפיתוח כרמי גת כמו שראש העיר מר אבירם דהרי דרש.
שמשון אחרק | 03.12.17
2.
עכשיו התביעה לפיצויים....
הגיע הזמן שראשי הערים יבינו שהם לא יכולים להתנהג כגנסטרים, ולהתנהג כאילו הם בעלי הבית של המדינה, הם משרתי הציבור ולא להיפך , מר דהרי מתוקף תפקידו כראש עיר לקח את החוק בידיים וניסה לעשות מלחמות על גבם של מאות משפחות שרובם זוגות צעירים ובכך גרם להם נזק גדול בכך שלא יכלו לבנות את ביתם על קרקע שרכשו מהמדינה ושילמו במיטב כספם שחלקו מהלוואות בריבית גבוהה ונאלצו להמשיך לגור בשכירות יקרה . מר דהרי התביעה האישית נגדך ונגד העירייה היא מחוייבת המציאות . לא נוותר על הפיצוי המגיע לנו!!!
יואב | 30.11.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת