אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רפורמת המס האמריקאית: תוכנית נטו אי שוויון

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
אם 20% מס חברות בארה"ב זה רע מה גישת הכותב
על מס זהה בבריטניה? חברות אמריקניות בורחות למקסיקו בגלל ירידת הרווחים. אולי עכשיו חלק יימנעו מלעזוב? זה נחמד לומר שלמה מורידים מס לעשירים אבל מורידים את המס גם לחברות קטנות להן שולי רווח קטנים. מה שיאפשר להן לגדול ולשכור עוד עובדים.
נעה | 03.12.17
12.
ניצחון פירוס !
הרפובליקאים עומדים להפסיד את הרוב שלהם בסנט ובבית הנבחרים בבחירות האמצע בעוד כשנה כי כל העניים ומעמד הביניים שיידפקו מתכנית המס של טראמפ , יעברו לדמוקרטים , וגם לא יצביעו יותר לטראמפ בבחירות לנשיאות ב2020 . זה בדיוק מה שקרה למפלגה הרפובליקאית אחרי נשיאותו הארוכה של רונלד ריגן והורדות המס הגדולות שלו שהגדילו באופן ניכר את הפערים באמריקה . איך אמרה נעמי שמר בשירה ..."הכל בגלל מסמר קטן ....".. אז זהו המסמר !
דחלילוביץ' | 02.12.17
3.
לדעתי טראמפ נוהג בכיוון הנכון
עכשו כל החכמים והאנליסטים של השמאל היתעוררו. אני דווקא בעד הורדת מס כי זה יגרום למשקיעים להשאר במדינה ויגרום למשקיעים חדשים לחפש מקומות ייצור עם מס נמוך. המשוואה תהיה יותר מקומות עבודה ויותר משלמי מיסים מה שיגרום רק לצמיחה של הכלכלה. אבל אני לא כלכלן ואולי לא מבין גדול. החתול רחוב שבי אומר לי שזה הרבה יותר טוב. הלואי שגם בארץ זה היה קורה. שם גם על אויר יש מס. קורעים את הישראלים
מאירקה | 02.12.17
2.
החיסכון הציבורי יהנה מהרפורמה
צודק הכותב שהתוכנית מלאה בבעיות כמו גרעון עתידי. אבל, הגדלת רווחי החברות תאפשר רווח נוסף בעתיד לכלל ציבור המשקיעים. מי שמושקע במניות, בארה"ב זו השקעה פופולרית כבר 40 שנה, יהנה מעליה אפשרית של המניות.מכך יהנו לא רק העשירים אלה גם מעמד הביניים.
נדב | 02.12.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת