אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הותר לפרסום: העבריין שח"כ ביטן חשוד שסייע לו - ממשפחת ג'רושי; ביטן יחזור לחקירה מחרתיים

43 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
העבריינים הערבים נעים בכמויות אדירות אל הכנסת!
משפחות הפשע מביאות אותם במרצדסים. לנו אין מנדלבליט. יש לנו רק אתכם. צאו אל הרחוב, תביאו את החברים ובני המשפחה, הצביעו ברגליים כדי לבלום את השחיטות של ממשלת הליכוד. בעזרתכם ובעזרת השם נקים ממשלה ציונית שתשמור על מדינת ישראל
קאיה  | 04.12.17
27.
כמה מילים טובות על גלעד ארדן:
כמה מילים טובות על גלעד ארדן: השר לבטחון פנים שעמד בגבורה מול ביבי והליכוד ואמר: "לא עוד! לא במשמרת שלי!" היחיד שעמד בפרץ מול ראש הממשלה והתראיין בכל כלי תקשורת כדי להגן על המפכ"ל והמשטרה! השר ארדן הוכיח אומץ ציבורי, הראה שיש לו עמוד שידרה והוא הגיבור האמיתי בפרשה הזאת! השר גלעד ארדן הוא גאווה ליישוב הצנוע (סביון) בו הוא מתגורר עם משפחתו. תודה לך כבוד השר לבטחון פנים!
יובל | 04.12.17
26.
עד היכן הליכוד התדרדר? בני בגין ניסה לעצור את הסחף המושחת וסולק
חובה בחירות מיד. להעיף את הליכוד מהשלטון לפני שנאבד את המדינה, לא רק לארגוני פשע אלא גם לפלשתינים ולארגוני השמאל הראדיקלים. עוד עלול להתברר שזה קצה הקרחון של השחיתות השלטונית לאור החקירות הנוספות המתקיימות עתה. כל הכבוד למשטרה ולפרקליטות על העבודה המצויינת, הם עדיין משאירים תקווה לאזרחי המדינה.
הציבור מתפכח והמום | 04.12.17
20.
כשאני רואה את ביטן , אמסלם, רגב, ליברמן, חזן ..
רוב אזרחי המדינה מתאימים לנהל את המדינה טוב יותר מהם ומעוד רוב נבחרי הציבור. המדינה בטירוף, איבוד דרך, איבוד ערכים , אין אמון. אין ספק שכבר קיימים השלכות שליליות : ירידה במוטיבציה לשרת בצהל בכלל ובתוכו בתפקידים משמעותיים. העלמת מיסים כמגפה על ידי מי שיכול קומבינות איפה שרק אפשר אין דין ואין דיין
אשר | 04.12.17
2.
גלעד ארדן
כמה מילים טובות על גלעד ארדן. השר לבטחון פנים שעמד בגבורה מול ביבי והליכוד ואמר: "לא עוד! לא במשמרת שלי!" השר ארדן הוכיח אומץ ציבורי, הראה שיש לו עמוד שידרה והא הגיבור האמיתי בפרשה הזאת! השר גלעד ארדן הוא גאווה ליישוב הצנוע בו הוא מתגורר עם משפחתו. תודה לך כבוד השר לבטחון פנים!
יובל | 04.12.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת