אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ענבל אור: "הותירו אותי ללא קורת גג, לקחו את ילדיי, והכל במטרה לחסל אותי"

48 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

45.
חסרת בושה
האשה הזו הותירה המון אנשים חסרי כל כאשר גזלה מהם בדרכים לא דרכים את כספם מכרה דירות שאנשים קנו לכמה לקוחות כשאחרים נותרו בלי כלום בגלל הנבלה הזו היא בכתה וקמה לעזור אלה רמסה אותם יותר עכשיו שתרגיש את מה שעשתה לאחרים לא כואב לי עליה שתישן ברחובות ממש לא כואב לי גברת ענבל אור הורדת חושך על הרבה עם ישראל. עם ישראל חי עם בירת הנצח ירושלים.
גדי | 17.12.17
39.
עו"ד הגון לא ירכוש דירה אצל היריבים.
זה שעורכי הדין שודדים אין ספק ויפלא מאוד אם ימצא שלא, יש להם אינטרס עליון לפרק, יש בזה כסף רב בעיסקאות קש. הרי המפרק קובע מה ימכר בכמה ולמי. ולכן גם לא רוצה לשחרר את שתפש. לא ברור מדוע ביהמ"ש עבר לצעדים קיצוניים. היתן היה לערב גורם נוסף יחד עם נציג מיקצועי מטעמה שיחד יבריאו את החברות וכאשר יש מחלוקת על הדרך, יקבע ביהמ"ש. אבל לא להפקיר את נכסיה למיפלצות המפרקים. (שלא לדבר על העלות שהם גובים. היא צודקת לגבי שוחד בטכניקת עיסקה. שכן זו דרך מעולה להעברת שוחד ע"י הנחה ברכישת דירה.
רחרחן | 07.12.17
38.
מכרה לי דירה שאין
700 אלף התאדו, למזלי לא הספיקה לתשלומים הבאים, והיא מספרת סיפורים ואנשים פה חושבים שהיא מסכנה. אם ראיתם את הכתבה בטלוויזיה בה היא מראה את בגדי המעצבים עם תגים בארון שלה ואיך היא מתגאה שהיא יכולה למכור כוס פשוטה כאילו היא מזהב זה מסביר הכל מי היא ואיזה רמאית היא.
אבי עמרני | 07.12.17
17.
ענבל אור חפה מפשע
היא לא חייבת לאף אחד כלום, היא לא חתמה על כלום . מה רוצים ממנה? היא בחורה חרוצה שהקימה אימפריה ביושר ובעמל רב ובאים גנבים ובראשם ארז ומנשלים אותה מרכושה על לא עוול בכפה. עכשיו היא מייצגת את עצמה כי נגמרו עורכי הדין שמוכנים לתקשר עם הפסיכית הזאת. אני לא מבין איזה פסכיאטר אישר שהיא שפויה.. היא הרי חיה בטריפ מטורף. איך עד עכשיו היא עדיין בחוץ?
גלעד | 04.12.17
12.
לא שהגב' אור צדיקה לדעתי אבל עוכרי הדין שעסקים בפשיטות רגל הם פשוט אוכלי נבלות
כל מה שמעניין אותם זה לא לשלם לנושים כפי שמוגדר בכתב המינוי שלהם ע"י בית המשפט כי אם למשוך את ההליכים, לבצע מאות ואלפי פעולות סרק וכל זה רק ע"מ להגדיל את שכר הטרחה שלהם. השופטים שהם במהותם עורכי דין משתפים פעולה עם אותם מפרקים לכאורה כי הרי אותם שופטים נפגשים עם עורכי הדין בכנסים ובאירועים של הלשכה ולא עם אותו פושט רגל שפשטו מעליו את עורו. כולם יודעים ושותקים.
אורן | 04.12.17
9.
זעקת הקוזק הנגזל (או במקרה הזה - הקוזקית)
הגברת גרמה אסון לכל כך הרבה משפחות,ועכשיו מתבכיינת. הייתה אולי צריכה לחשוב גם על הקורבנות שלה, אבל כנראה מסוגלת לחשוב רק על עצמה. הגברת הזו מצטיירת לי כטיפוס נאלח במיוחד וחסר מעצורים במיוחד, שפגע בציבור, ועכשיו רוצה לעורר על עצמה רחמים.
סגולה | 04.12.17
7.
כנסו תבינו משהוא על המפרקים הנאורים
אין דבר וחצי דבר עם ענבל אור ואגב לא היתי רוכש אצלה דירה!!! אבל היה לא הרבה יותר כסף או שווה כסף מהחובות שהיו. לכן זו טיפשות גמורה לפרק את החברות שלה. היתה יכולה לשלם את כל החובות והיה נשאר בידיה מספיק כסף להמשיך קדימה. אבל המפרקים הם לא עושי צדק הם עושים עושק לצערי עו"ד הפכו לחזירים
יזם | 04.12.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת