אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

משרד עורכי הדין יוסי לוי לעובדים: אל תהיו חולים בימי ראשון

80 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

68.
חוסר דיוק וחוסר הבנה
א. עובדים רבים נוטים לא להרגיש טוב דווקא ביום ראשון . ב. לגבי מחלה יום ראשון לא משולם יום השני 50אחוז ומהיום השלישי ואילך 75 אחוז מהשכר היומי .התכוון לומר אל תביאו אישורי מחלה פיקטביים מי שבאמת חולה שלא יבוא כך אני נוהג ומשלם שכר מלא לעובד חולה .
איציק | 04.12.17
66.
"בקשה" חצופה, יהירה, מתעמרת ומעידה על חזירות קפיטליסטית דוחה
קשה להאמין שאמירה אומללה כל כך יצאה מפיו של מעביד שהוא גם עו"ד- ומאידך אולי לא צריך להתפלא כ"כ (וזה הכי עצוב, לאן הגענו). מה אתה אומר, אדוני? הנוח לאדוני שאחלה ביום ג'? זה מסתדר עם תכניותיו של אדוני שאחלה בחופשתי? אה שכחתי...מותר לו, כי הוא מימן לעובדים (מהכספים שהם מרווחים עבורו) "חופשת השתלמות בלונדון" וווא ווא, תודה אדונינו ברב חסדו... יאללה יאללה, קח ת"חופשה" שלך ודחוף אותה אתה ידוע לאן - אני כעו"ד שכיר אצא ללונדון עם הכסף שלי (מי ישמע- "כרטיס ללונדון"...) , לא צריך טובות ממך. וואלה אתה לא מנכה מהשכר כשהם חולים? תודה רבה. הם בטח לא ידרשו ממך השבה על שעות נוספות נכון ? (אני מניח, כמו אצלנו, שהעט לא נופלת בשעה עגולה) אז אתם בטח "פיטים".. כך שאולי די עם הקטנוניות? אולי תתן להם להיות חולים בלי ה"רגשי" הזה ובלי לגרום להם לרגשות אשם באופן פולנו-קפיטליסטי, באוכה עין חזירות. נ.ב- לבוא למשרד חצי חולה ולהדביק את כולם, באמת זו "חוכמה רבה" ומאוד יעזור למשרד שלך. איףףףףף....
לא רוצה לעבוד שם | 04.12.17
64.
נוגשי עבדים מודרניים!
משרד עורכי דין, נוצץ ככל שיהיה, הוא מסוג המקומות שגם מקצר את החיים, גם גוזל את מה שנותר מהם וגם הורס את הקארמה. שתי הדוגמאות שראינו ביומיים האחרונים (אודי סול ועכשיו גם יוסי לוי) הן דוגמאות רכות ופשוטות שיצאו החוצה לתקשורת. המציאות גרועה בהרבה. עצתי למתמחים לעתיד: אל תלכו על משרד גדול, לכו על משרד בינוני-קטן שממש מתכוון לייצר עתודת עורכי דין. בגדולים על פי רוב פשוט לא יספרו אתכם.
ברחתי  | 04.12.17
63.
מפגע בריאותי
עובד חולה אחד יכול להדביק 10-20-30 אחרים. מעניין איך הטמבל יגיב כשכמה ימים אחרי שעובד יגיע חולה (ביום א') חצי משרד לא יגיע כי הם נדבקו מהחולה המפוחד שהגיע ביום א' ? כתבה זו מראה שתואר במשפטים לא מעיד על חוכמה. נסיון החיים מעיד שמעו"ד לא חכם כדאי להתרחק.
חיים | 04.12.17
60.
חבל שכך זה נראה, במקום לתת לעובדים תנאים הוגנים שלא יצטרכו להמציא מחלות.
גם מעסיק - ומבין שאף אחד לא רובוט. בני אדם צריכים הפסקות, זמן עם המשפחה וזמן להחלים חוץ מזה שאני מעדיף שמי שחולה שישאר בבית ולא יבוא וידביק אחרים ! בכל אופן הייתי ממליץ למדינה לעבור לימי עבודה קצרים יותר - התוצאות ייראו תוך זמן קצר
יוני | 04.12.17
59.
מעט כבוד והתחשבות במקום העבודה לא יזיק !!!
לצערנו עברו הזמנים שהעובדים היו מכבדים את מקום העבודה. היום רק טענות כנגד המעביד. היום לעובד מותר לעשות הכל העובד הוא המלך. המעביד הוא חמסן. זכרו בלי מעבידים לא יהיה לשכירים מקומות עבודה. העסק צריך להרוויח כדי לשלם משכורות לשכירים וזה לא פשע להרוויח !!!!
יחיאל | 04.12.17
57.
אני חולה בסרטן והמעסיק שלי תומך ועוזר
לקחתי חודשיים חופש עקב טיפול שעברתי והמעסיק שלי לא ניכה לי ימי מחלה אלא שילם לי ע"ח חופשה בתשלום ושומר לי על מקום העבודה , אני יכול לקחת יום חופש כדי להרגע ולחזור בכוחות מחודשים , המעסיק שלי הוא קודם כל בן אדם לפני שהוא איש עסקים וזה הרבה יותר חשוב המעסיק שלי הוא מוסך אמין בצ'ק פוסט קודם כל בני אדם
צחי | 04.12.17
54.
כך זה שטוחנים את העובדים מצאת החמה עד צאת הנשמה.
שנותנים לעובדים פחות מיום-וחצי ימי חופשה בחודש. להכל: סידורים, קניות מיוחדות, לראות את הילדים בצהריים, טכנאי אינטרנט / מיזוג שמגיע, וכו' - פאקינג יום בחודש!!! חופש ...להכל. שלא לדבר על חופשה שפעם פעמיים בשנה בא לקחת כמה ימים. אז העובדים מתחילים ללכת "עקום" ומנצלים את ימי המחלה לנשום קצת. העסק לא נותן ימי-חופש? הבוס ב-נ- ז-ו-נ-ה ? סבבה, נתקע אותו עם ימי המחלה. כואבת באוזן, דואבת הביצה. יום מחלה.
השבוע הכי ארוך ב-OECD | 04.12.17
47.
הכוונה נכונה הביצוע פחות
מן הראוי היה להודיע לעובדים ש״מכיוון שמשרדנו, לפנים משורת הדין, אינו מנכה ימי חופש על ימי מחלה, כמוגדר בחוק, אני רוצה לבקש לא לנצל עובדה זו ולהאריך את סוף השבוע על חשבון מחלה. על מנת שכולנו נרגיש בסדר ונוכל להמשיך בנוהג של לא לנכות יום חופש בגין מחלה, בואו נשמור את ההעדרויות בפרופורציה נורמלית מכיוון שלאחרונה אני מרגיש כמות העדרויות בגין מחלה גדולה מהרגיל בעיקר בימי א״ זהו, חבל על ניסוח קלוקל שהוציא את המשרד הזה לא טוב (ואין לי קשר אליו ואני לא מכיר אותו)
שלומי | 04.12.17
45.
הזוי
מתי תלמדו שלעבוד שעות מרובות ובלחץ וגם שאתה חצי גמור במיקרה הטוב, זה רע לעסק ולמעסיק. מתי תבינו שהחיים שלכם חשובים יותר מההכנסה שלכם. ואל תקשקשו שהכל מאד יקר פה. לא קונה. זה עניין של עדיפויות. תתחילו לחיות. באירופה הפרודקטיביות גבוהה ב 38% מבארץ ועובדים 1,400 שעות בשנה לעומת 1,950 שעות בישראל.
אסא | 04.12.17
44.
למד משהו מהחברות ההדוקה עם בני הזוג נתניהו
היחס לעובדים אצלו בראש שמחתו. מזל שעובדיו לא צריכים להגיע למשרד עם שקיות ניילון הקשורות לרגליים. וחוץ מזה, מה זה עורך דין מסור שמגיע כל השבוע לעבודה, עובד 13 שעות רצוף ומגיע הביתה באפיסת כחות לאחר שחזר מותש ממרחץ הזיעה. אם אפשר להשחיל לעובד בקטנה גם ביום א', מה רע ?
יוסי, ילד שלי מוצלח | 04.12.17
37.
הלכתי חולה לעבודה אתמול (יום א')
ועכשיו ביום שני אני בבית כותב טוקבק :) רצו שאגיע. הגעתי. הפצתי חיידקי צינון במתחם האופןספייס. לבטח השפרצתי חיידקים לכל עבר - אבל הייתי בעבודה! לצערי / שמחתי הצינון החל בשבת בצהריים כך שהשבת עברה סבבה. וביום א' הרגשתי לא טוב. מסתבר שהצינון לא שואל באיזה יום להגיע.
אבי | 04.12.17
26.
זכותו של המעסיק לדרוש מעובדיו לא לחלות ולהגיע למשרד בבגדי יצוג ולא שמאטעס
כאשר ה"מחלות" הופכות להיות חריגות וביום מסויים זה מצריך מכתב התעוררות לעובדים. כאשר מגיעים למשרד מכובד בבגדי אלטע זאכען ראוי שיחטפו נזיפה. לא מוצא חן בעינכם? תעבדו בהסתדרות או באחד מהרשתות החברתיות.אותו כנל לגבי המורים...ושאר אירגונים שנותנים יד חופשית להפקרות. די לאנרכיה!!!!!!
מאיר(סוכן) | 04.12.17
4.
צודק ב100%
יש לעובדים שישי שבת לנוח אבל במקום זה לא נחים לרגע הצעירים והרווקים/ות רצים ממסיבה למסיבה רק בילויים בראש שלהם, הנשואים הצעירים בתחרות עם הח'ברה מי טייל יותר מי הספיק יותר אין תרבות לשבת בשבת עם הילדים בבית לנוח לקרוא ספר לעשות יצירה ביחד כל הזמן במרתון אז ברור שבסוף קורסים עדיף להעסיק עובדים מעל 45 נורמטיבים ולויאלים
דניאלה | 04.12.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת