אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עסקת מזרחי-אגוד תבוטל? כולנו הגישה הצעת חוק שתחייב אישור שרים למיזוג בין בנקים

43 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
סוף סוף קול שפוי- אסור לאשר את המיזוג
המיזוג לא רק שלא יתרום לתחרות בין הבנקים כפי שחדוה בר טוענת אלא יחסל כל סיכוי לתחרות גם בעתיד. לא יקומו בארץ בנקים קטנים בגלל הרגולציה החונקת של בנק ישראל. בנק אגוד צריך להישאר עצמאי ולתת ערך לקוחותיו ובכך לעודד תחרות מול הבנקים הגדולים. בישראל אנשים לא אוהבים לעבור בנק אבל באמצעות המבצעים של בנק אגוד הם משיגים הטבות בבנק שלהם.
רוית | 07.12.17
14.
מיזוגים
בנק אגוד לא נחשב לשחקן שאם ימוזג יגרום לפגיעה בתחרות, עם זאת אל נשכח כי גם ככה כלכלת ישראל סובלת מהעובדה שקומץ טייקונים מחזיקים בכל ענף אפשרי ורכישתו ע״י משפחת עופר מחזקת את העובדה עוד יותר. הפיקוח צריך להיות על אותם אנשים ששולטים בכלכלת ישראל, מתאמים מחירים, עושים תספורות, ופשוט פוגעים בכל מעמד הביניים.
ליאת | 06.12.17
12.
סוף סוף
מתחילים להתעורר ולחשוב קצת עלינו ציבור הצרכנים. לפחות כחלון שם את טובת הכלל לנגד עיניו ולא פועל כמו נושאי תפקידים אחרים למען חיזוק הטייקונים... המיזוג הזה הוא מהלך רע! על הממשלה וכל הגורמים המוסמכים לסייע ולעודד תחרות, במיוחד בענף הבנקאות שממילא סובל ממיעוט שחקנים ומי שמשלם על זה זה אנחנו האזרחים...
מצדדת | 06.12.17
8.
הברור מאליו
פולקמן וכבל הינם שופר למובן מאליו, הרי כל בר דעת, וכמובן מי שסיימה מבוא לכלכלה המתיימרת לקרוא לעצמה מפקחת על הבנקים, אמורה להבין שככל שכמות המתחרים בענף גבוהה יותר,התחרות, שתביא לרמות שביעות רצון הלקוח, ההוגנות, ושירות גבוהים יותר, ומחירים נמוכים יותר. בנק, ולו יהיה קטן ביותר, כדוגמת בנק אגוד, יחולל ומחולל תחרות משמעותית הרבה יותר במערכת הבנקאית לטובת הלקוח כבנק עצמאי, מאשר כחלק מבנק גדול שכבר מהווה חלק משמעותי בנוף הבנקאות. ולו בזכות היצירתיות והאלטרנטיבה שמעניק בנק קטן לעומת המפלצות...
בנקאי שמבין | 06.12.17
4.
טוב מאוד!
ברגע שמורידים את הרגל מהגז בפיקוח על הבנקים בבנק ישראל ישר מתקפלים לישן ולמוכר שלהם - לפיו לבנקים אין דין ואין דיין והכל מותר. למרות שלמראית עין מדברים אחרת, מהותית אפילו ד״ר בר לא הפנימה דיסקט. עובדה שאפילו קב׳ ישראכרט, בעלת נתח שוק של 47% לפחות, הרשתה לעצמה לצאת במהלך גורף להעלות משמעותית את הריביות בכרטיסים החוץ-בנקאים שלה (ויש לה 1.227 כרטיסים כאלה!).
מגהץ קיטור | 06.12.17
3.
תוארך תקופת הצינון לאלתר
הסיפור של אגוד ומזרחי ממחיש בפעם המאה את הצורך בהערכת תקופת הצינון בצורה משמעותית ,מי שמכיר את הנפשות הפועלות לא הופתע לראות את החיבוק שמעניקה חדווה בר ובכירים אחרים בבנק ישראל נגזרותיו השונות מחבקים ומעעודדים את יוזמת המיזוג . היום בבנק ישראל -מחר דירקוקטרים סמנכלים ומנכלים באחת החברות של קבוצת עופר על כול שלוחותיה!!!
שמעון | 06.12.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת