אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"רוצה לדעת איך תיראה המכונית שלך? תסתכלי בסרטי מדע בדיוני"

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
ברגע שכתבה שיהיו מכוניות מעופפות בגלל שבמד"ב זה ככה
היא איבדה כל אמינות, היא לא אמרה שום דבר שלא שומעים בכל שיחת חולין על מכוניות העתיד. ולגמרי התעלמה מהעובדה ששום יצרן לא קרוב ללהציע רכב אוטונומי בעיר שידע להתמודד עם מגוון התוואים (עבודות, סלילה משתנה וכו'), מגוון ההפתעות שקופצות (ילדים, חתולים, צעצועים, שקיות וכו'), מגוון תנאי האקלים (משקעים, ערפל, זיהום אויר, השתקפויות וכו') ועוד אלף ואחד דברים וכל זאת מבלי שהמחשבים ישתהו, יקרטעו, יקרסו ויטעו אפילו פעם אחת בחיי הרכב. גם אסור להם לעולם להתבלבל והם גם צריכים להתמודד עם נהגים בשר ודם (הרי לא כולם יחליפו אוטו באותו יום) שעושים שטויות שפשוט לא ניתן לצפות (אני תמיד המום מההתנהגות על הכביש). בנוסף אם יוסיפו קישוריות למכוניות אחרות אז צריך 100% קליטה ב-100% מהזמן אחרת הביצועים יפגעו. שלא לדבר על זה שהולכי רגל (ורוכבי אופניים חשמליות) יקבלו ביטחון ופשוט יקפצו לכביש (יותר ממה שהם כבר עושים) בצפיה שהאוטו המתוחכם תמיד יעצור. בקיצור מוכרים לכם לוקשים בצורת קרוז קונטרול סופר מתוחכם לשימוש בכביש מהיר בלבד ותחת השגחה ואחריות הנהג!!
היחיד שרואה? | 14.12.17
8.
למכור את המניות של מרצדס בעקבות הראיון
אין לה חזון אמיתי והיא מדברת פוליטי. האוטו יחזור לקחת את הילדים אחרי שיביא אותך לעבודה? כל התחזיות מדברות על הפסקת השימוש ברכב פרטי. החזון אמיתי הוא שרכב אחד יקח אותך לעבודה ואחר את הילדים. יש עוד הרבה שנים ומליון שאלות שלא נענו? כל! יצרניות הרכב וחברות הטכנולוגיה הענקיות שופכות טונות של כסף בתחום בתחרות מטורפת. אם את חושבת שיש לך זמן אז את חיה בסרט. ראית את המשאית של טסלה? את הקניה של אינטל את מובילאיי? שמעת על Otto? איך הרכבים האוטונומיים ישתלבו עם הרכבים הנוכחיים? הם כבר עושים את זה. כדאי לך מאוד להשלים פערי ידע.
אורן | 14.12.17
2.
לא הבנתי
הכתבה על אופק או על מרצדס? בענין האישי נראה לי שפיספסת את הילדים קצת לא? עכשיו את נזכרת לחזור הביתה ב6? מה היה כשהם היו מתחת לגיל 10. גם הפרידה מבן הזוג. תכלס נראה לי שמה שאמרו לך בגרמניה בהריון יותר נכון ממה ש"קורה עכשיו בגרמניה". שיהיה לך בהצלחה עם הילדים ובחיים האישיים.
אלי | 14.12.17
1.
מרצדס צריכה להמציא את עצמה מחדש במציאות המתחלפת
שבה רכב זה כבר לא משהוא שרוב האנשים שגרים בערים יכולים או רוצים לקנות לעצמם. זה כבר לא סימן סטטוס כמו שזה היה .כיום אנשים רק זקוקים לקופסה שתביא אותם מנקודה אחת לשנייה, בצורה הכי זולה ובטוחה שאפשר. ושם מרצדס מאבדת את היתרון המוחץ שלה. יוקרה ברכב זה כבר לא IN.
א.א. | 14.12.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת