אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עובדי רשות האוכלוסין יקבלו תוספת שכר עבור המאגר הביומטרי

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
גם נשלם להם על דבר שיוצר לנו נזק
איך הביומטרי עבר? אין לי מושג. בכל פרמטר לאורך התהליך הוא לא עמד במבחן הסף שקבעו, גם לאחר שהאריכו אותו כל פעם מחדש. לא מספיק שהציבור אמר להם לא, עכשיו חייבו את כולם לעשות ומה שעוד יותר אבסורדי גם נשלם על זה בתקציב מוגדל שזה הכסף של כולנו.
מדיניות עקומה | 08.12.17
5.
מדהים חלוקת הכספים ברשות המיסים ובאוכלוסין, למורים מציעים אבק וגם זה עם שביתות
איך קורה שכל הסכם במגזר הציבורי נותן שיפור משמעותי של שכר ותנאים ואצל מורים מדברים על סכומים מזעריים כל כך לוותיקים פחות מ 100 ש"ח לחודש?? ... למה זה עובר ככה בשקט, זה ממש דורסנות של ציבור המורים לא נותנים לנו להרים את הראש... תעודת עניות לחברה שלנו...
מורה | 08.12.17
4.
האם נוספו שעות לקבלת קהל?
הסבר לתוספת הוא כי העובדים נדרשים כעת לא רק לשנות את מערך העבודה שלהם אלא גם להרחיב באופן משמעותי את הפעילות שלהן. האם הם עובדים שעות נוספות? לזה יש תקנות קבועות . אך נראה לי ואולי אני טועה, שהעובדים מתבקשים לעשות את מה שלשמו הם מתייצבים לעבודה. כנראה שלהנפיק תעודות זהות ביומטריות מהווה מעמסה לא נורמלית על האנשים הטובים במשרד הפנים.... וכולם יודעים לאיזה זרם רובם משתייכים.
חיליק  | 08.12.17
1.
ולמורים הציעו תוספת 60 ש"ח לחודש!!! לחודש!!!
מדינה הזויה ומושחתת על תוכנית מיותרת שאף אחד לא רוצה או צריך שופכים בוכטה כסף, שפרט לתוספת שעות שיקבלו, גם ערך השעה יעלה וגם תנו להם בונוסים חד פעמיים של 8000 שח לכל אחד, השתגעתם?! ובעצם למה לא? הרי יש עודף בתקופת המדינה.... אבל למורים שמחנכים את ילדינו המהווים עתיד למדינה הזאת, תנו 60 של לחודש! הרי מי צריך מורים?! המקצוע הכי מיותר על הפלנטה לא?!
נטלי | 07.12.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת