אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יאיר לפיד: "מה באמת קרה כשהייתי שר האוצר"

41 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

41.
גם לפיד כמו אחרים ברק והרצוג ?, למה אז לא דיבר |||||| נזכרתי בסיפור "גם אני נוהג כך" .
נראה שלא מעט פוליטיקאים, הגיעו מזמן לעברי פי פחת, ולדעתי אחרי שסיימו ללק... שתקו ומילאו פיהם מים המון זמן, ועכשיו נזכרו לספר והחלו לפתוח את הפה, ונודף מפיהם הריח של המים העכורים עם הפירורים של מה שנותר כשהיו "מלקקי פנכה" מזכיר לי את הסיפור עם הרופא והרב. רופא שבדרכו הבחין ברב מנסה לעצור אסף אותו, בנסיעה סיפר לרב כמה דברים הוא עושה למען אחרים מכספו הפרטי, ועל כל דוגמה היה הרב משיב במילים "גם אני נוהג כך" כשהרב ביקש לעצור כדי לרדת, שאל הרופא את הרב מה התכוונת כשאמרת על כל אמירה שלי "גם אני נוהג כך" הריי אתה לא רופא. השיב לו הרב "גם אני נוהג לא להזכיר את החסרונות והמעשים הגרועים שלי."
ישראל | 16.02.18
40.
הגניבות של ביבי
אני איתך ב 2000%. יאיר לפיד. יש דברים שאתה לא מבין בהם. אבל כאן אני איתך באלפיים %. אני כאיש עסקים צעיר בעבר. אומר זאת בפשטות. את ביבי. צריך להעמחד לדין ולקחת את 80-90% מ ההון שלו. ומה שימצא אצלו ומשפחתו ב2-3 עשורים הבאים. הוא שקרן מומחה. שוויצר. יש כאן לא מעט ישראלים ש שווים אותו ב אלפי אחוזים ואת אנשיו. ולא מקשקשים. ולא משוויצים . ה בעיה היא. שהוא חי חיי פאר אמריקאי על חשבוננו משהו בסיגנון. מגיע לי. אולי שתפסיד אחד מבניך בפיצוץ או תאונה. תצא לעם ותודה בגניבות והשקרים שלך והחזירה המכוערת שלך
יוסי לפיד. על. ביבי.  | 16.12.17
29.
לפיד היה טירון פוליטי אבל יש לו סיכוי מצויין
לא דופקים את מי שמצביע לך, מה זה מס על בירות ופגיעה במעמד הביניים חסר כסף אז תוריד מתקציבי החרדים שלא עובדים. בגלל זה הוא ירד בבחירות. למזלו ביבי איבד כיוון לגמרי ומקריב את כל החילונים בשביל החרדים ביבי ממש לא טירון הוא פשוט לקה בשיגעון גדלות ובליכוד מפחדים להגיד לו די !
יוסף | 09.12.17
28.
לפיד דואג רק למגזר אחד
מה עם דור הביניים בני 40 45, למה להם לא מגיע דירה ללא מע"מ, למה לזקנים ולקשישים לא מגיע הנחות בדירה, למה הם לא שירתו בצבא בזמנם, לא עשו מילואים? לא עבדו קשה בחייהם בשביל לשרוד? מה עם הדתיים שכל היום מתפללים למען עם ישראל, למה להם לא מגיע מע"מ אפס? בקיצור עדיף ללפיד להשאר באופוזיציה, שם זה המקום שלו!
שלי  | 09.12.17
24.
הדמגוג ודיקטטור הכי גדול בכנסת
אף אחד לא שוכח איך עם השחצנות שלך מעולם לא הסכמת לשת"פ כאשר אתה לא בראש, אף אחד לא יכול להתמודד מולך במפלגה, ואף אחד לא שוכח מה עשית לעדי קול שרק העזה להמנע מהצבעה מבחינה מצפונית ואתה הגבת כמו דיקטטור שאסור לחשוב אחרת ממנו עד שהיא עזבה את המפלגה. תתחיל לכבד את הכנסת ולהגיע לישיבות המליאה והוועדות. אוכל חינם יותר גרוע מהדוסים.
דוד לואיז | 09.12.17
23.
חוץ משנאה בין מגזרים לא תרמת כלום
כולם יודעים שאחוז גיוס החרדים בתקופתך היה הנמוך ביותר ב10 השנים האחרונות, כי אתה בשביל להרוויח קולות מייצר אנטי ודמגוגיה. העיקר החייל המצטיין מעיתון במחנה שלא הוציא תעודת בגרות מטיף לכולם על לימודי ליבה ושירות בצה"ל, טול קורה מבין עיניך.
מאור | 09.12.17
22.
כמה צביעות ושקרים
אתה בעצמך מודה שהאבטלה המשיכה לרדת הרבה אחרי שהלכת, ככה גם הגבייה ממיסים, העלאת שכר המינימום, הגדלת המשכורת לחיילים, אתה פופוליסט זול וחבר כישרון שהעלה את מחיר האלכוהול, התעקשת על תוכנית דיור שאף כלכלן במדינת ישראל לא הסכים איתה, מדהים איך אתה מייפה דברים אחרי שלוש שנים, כנראה בגלל זה נשבעת לחכות שלוש שנים בתקווה שנשכח.. תחזור לעיתונות תמיד היית טוב בלצייר מציאות משלך רק ששם זה לא באמת משנה עד כמה היא נכונה או לא..
מיכאל | 09.12.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת