אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

טבע מודיעה רשמית: נקצץ 25% מכוח האדם - 1,700 יפוטרו בישראל

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
פושעים מקומם בכלא
כמה אנשים גזרו קופונים מוטרפים. מה הקשר שלהם לחברי הדירקטריון והמנכ"ל. גליה מאור שנכשלה המפקחת על הבנקים. כשהיתה מנכלית בנק לאומי היא והבנק שלה עשו עברות הלבנת הון בארה"ב . למה היא לא עומדת לדין ? ועכשיו היא שותפה להרס חברת טבע ? ועכשיו חקירה העמדה לדין וכלא. לכל חברי הדירקטוריון
אלשיייייך | 15.12.17
10.
כל מי שעבד בטבע, פרט לעובדי הצוארון הכחול, ידע את זה:
החברה שמנה מידי, התפוקות נמוכות מידי, שכבת הקצפת של עובדים באבטלה סמויה- עבה מידי, הניהול מסורבל, בזבזני ומרוחק מהשטח. זה היה רק ענין של זמן. זה כ"כ עצוב שבסוף מי שאוכל אותה זה העובדים הפשוטים. לו היו ההסתדרות/ניסנקורן משקיעים באמת בעובדים, היה יוצא בתביעה נגד חברי הדירקטוריון שגלגלו את החברה אל עברי-פי-פחת. מהכספים שיחזירו (כן- רק העו"ד ירוויחו מזה אבל זה יילמד לקח דירקטורים אחרים), אפשר יהיה למנוע פיטורין של לא מעט עובדים. במקום זה הוא עושה צעדי הפגנת כוח שאין בהם כלום חוץ מלהפגין את שליטתו בוועדים ובזבוז שעות עבודה יקרות לכלל המשק. חוץ מזה ההפגנה חסרת מטרה. ואוי ואבוי לנו אם מדינת ישראל תחלץ לעזרת טבע. מליארדים הפסדנו בה, כולנו, מויתור על מיסים, מירידת ערך הפנסיות. אז עוד "לעזור" להם?
היה צפוי | 14.12.17
8.
שימו לב זה קורה במדויק
כנסו לדווח חי מטבע מס 13. עכשיו המיקוד לחסל את חוב, אין דרך לחסל חוב בלי גיוס הון במניות ודילול עצבני, כרגע חובה להגיע ניפוח מחיר המניה כדי שהחברה תוכל לגייס כמה שיותר, החברה חייבת 30/40 מיליארד לפחות חצי יגיע מדילול כל דולר שעולה בשער המניה שווה ערך למילארד את זה בשערים 20$+ תחתכו בחצי גיוס הון שחייב להגיע ואז באותו היום ריסוק. כרגע שלב ראשון עליית ערך לשם גיוס הון, שימו לב את ההודעה שלחתי שטבע הייתה במינוס 4/5 לפני כל הדיבורים. זה היה באפריקה ויקרה כאן.
דעה | 14.12.17
6.
עובד טבע לשעבר
כואב הלב ודואב לראות לאן הגיעה החברה המדהימה הזו עם זאת האמת חייבת להיאמר. זה מזמן טבע נמצאת בהסתאבות שאופפת את כל שדרות החברה, מההנהלה עד אחרון המפעלים. העובדים בקווי הייצור אולי לא מבינים ומרגישים אבל מסביבם נבנתה מערכת גדולה שמנה ומיותרת שישבה כאבן רחיים על צוואר טבע כשחברה מרוויחה אין בעיה לשאת את המשקל... הבעיה שלא לעולם חוסן . חלקים נכבדים משדרות העובדים אינם נחוצים כבר מזמן עוד מימי ינאי העליזים שבימיו לדעתי החלה הנפילה של טבע בגלל יהירות מכוערת שלו. חבל חבל חבל האמת שלדעתי ומהיכרותי את החברה ההתייעלות לא תצליח מהסיבה הפשוטה שהאנשים המתאימים לא יישארו בחברה, הפחות טובים יישארו ולכן זו חלק מהסיבות שההבראה לא תצליח היום בטבע הרוב בנוי על קשרים כמו בהסתדרות ,פוליטיקה מכוערת כמו בכנסת,אגו מנופח כמו בכדורגל והתוצאה ברורה.
ירושלמי | 14.12.17
3.
פיטורי עובדים בטבע
טבע קיבלה הטובות מפליגות כדי שהעובדים ישלמו את המחיר על ניהול כושל של מנהלים ודירקטורים שיושבים בדירקטוריון שדואגים רק למשכורות שלהם ולבונוסים. הם לא צריכים לדאוג כי על כל כשל העובדים משלמים והם תמיד מרוויחים, גם בכשלים. ידוע לכל כי טבע קיבלה הטבעת מס אדירות כדי להעסיק עובדים ולא לפטרם, גם אם לא נחקק חוק כזה
אורית | 14.12.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת