אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"שולץ ידוע כחובב יוקרה, בדנמרק יש לו מזראטי"

64 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

62.
אם לא היה אוהב יוקרה - לא היה נהפך למליונר!
האיש מקצוען בתחומו ולא הגיע לשם בטעות - הוא פילס את דרכו במרוצת השנים להגיע למקומות הרמים ביותר בעולם העסקים ובאופן טבעי חלק מהמניעים האנושיים של אנשים חדורי מוטיציה כאלה הם שיפו חיים והנאה ממה שיש למעמד להציע. זה בסדר גמור, מובן ומגיע לו את כל הפרגון. אותם צרי עין, כולל הוגי הכתבה שמנסים להתסיס, ישארו לנצח אנשים קטנים בגלל נקות המבט הנחותה שלהם וחוסר הפרגון לאנשים כמוהו.
אניגמטי | 17.12.17
54.
אני לא מבין למה לא מתמקדים בבורד הגיריאטרי של טבע.הוא מקור הצרות
ג'רמי לוין שניהל עד 2013 התפטר או פוטר על רקע חילוקי הדיעות שלו עם הבורד שרצה לכבוש ולהיות החברה הגדולה ביותר תוך רמת סיכון גבוהה ביותר. ארז ויגודמן שהחליף אותו כמו כוכב עולה,קרס תחת דרישות הבורד הגיריאטרי וההזוי של טבע. חברה לא יכולה לגדול בצורה כזו מבלי לשקף יכולת אתית (תרופות מקור) אמיתיות,השוק הגנרי כבר ככה הלך לקראת פיצוץ וטבע פשוט לא עמדה בעומס. עצוב מאוד שדירקטורים בכירים שם לא לוקחים אחריות.
נמרוד | 17.12.17
53.
מדוע אתם באים אליו בטענות? תלכו למי שהנהיג את טבע ב-10 שנים האחרונות
הוא רק עושה את ניקיון האורווה. זה לא הדבר הכי משמח לעשות מבחינת מנכ"ל. עובדי טבע בישראל התרגלו לכך שהם מקבלים תנאי מנכ"ל וחסינים מפיטורים. טבע איננה חברה פילנטרופית. כאשר היו הריצות אחרי השתלטויות של טבע על חברות פארמה מתחרות אף אחד לא נתן את הדעת האם זו הדרך הנכונה לעשות. לא היה ציוץ מאף גורם בישראל כולל הכנסת וכל אלו שכרגע עושים הרבה רוח ואויר. גם כשידעו שהמהלך יכול לחשוף את טבע להשתלטות מצד גורם שלישי (והיו כתבות על כך). אז עכשיו אתם מצייצים על הוצאות המנכ"ל? תרדו מהאולימפוס, הוא לא יסע בפיאט טופולינו. רק בישראל מזראטי הוא רכב יקר בסדר גודל של דירה. תתחילו להפנים שצריך לקצץ. אם היצור עולה הרבה כסף אז מחיר התרופה עולה הרבה כסף ואי אפשר להתחרות כך. זו הסיבה שרוב האלקטרוניקה היפנית כבר לא מיוצרת ביפן. לפרסם כתבות מסוג זה מיותר ואין צורך בכך. חפשו משהו יותר פרודוקטיבי.
ויצר את המשבר שיש | 17.12.17
50.
שירוויח טוב ויהנה מהכסף שהרוויח בצורה הוגנת
הוא יבחן בסוף במבחן התוצאה בעיקר, וכולנו מקווים שיעמוד בו. הביאו מנכל בכיר מחול, עם רקורד מוכח, נקווה שהוא יצליח לעמוד ברקורד הזה גם פה. פיטורי עובדים בטבע, עצוב, אבל חברה במצב קשה צריכה לצמצם הוצאות, בדומה לכל חברה אחרת בארץ או בעולם וכן לפעמים זה כולל פיטורי עובדים. אבל עדיף לעבור ניתוח קשה וכאוב מאשר למות, כך גם פה עדיפה התייעלות קשה מאשר לסגור את החברה עוד שנתיים...
אבי | 17.12.17
41.
לכל האנשים שיורדים על כלכליסט כאילו הוא שונא מצליחנים אתם לא מבינים כלום
כלכליסט אוהב מצליחנים. הוא רוצה להצליח. כדי להצליח הוא רוצה למכור עיתונים / טראפיק. כדי להשיג טראפיק הוא צריך לעורר רגשות / הסתה של הפרולטריון מחד ותגובות נזעמות של קפיטליסטים מאידך. אתם עוזרים לו להצליח. גם אני. אז בהצלחה לכולם. גם למנכ"ל טבע, גם לעובדים בדרכם החדשה וגם לכלכליסט.
השם | 17.12.17
40.
שילש את ערך המניה של לונדבק בשנתיים.
מ- 2015 עד ספטמבר 2017 עלתה המניה של לונדבק מ 126 קרונות דניות ל- 411.8. לפני כן היא דישדשה באותן רמות. הבעיה איננה עם החזירות שלו, אלא עם החזירות של הדירקטוריון הכושל שלא משלם על אחריותו למחדלי הרכש של טבע וחוסר הראות של המנכ"לים הקודמים.
נמרוד | 17.12.17
34.
שולץ עובד על כולם בעיינים המחיר משכורת מנופח כרגיל בטבע
אין שום תקווה לטבע, שולץ רק יכין אותה למכירה עם צמצום הוצאות והרבה הבטחות, אין לטבע היום שום תרופה מובילה ולא מוצרים שאין להם תחליפים בעולם ולכן יהיה לה מאבק אדיר לשרוד. מה ששולץ עושה עושה כל מנכ"ל שבא כדי להכין את החברה.ראינו את זה במקרים רבים אחרים.
חכם ומנוסה | 17.12.17
29.
הוא יכול להרשות לעצמו כי התרופות מתומכרות בפראות
וזה פוגע בנו ובבריאותינו ובנגישות שלנו לתרופות איכותיות, כי כאשר הזולה נמכרת ביוקר, זו הטובה ממנה נמכרת במחיר עתק. ראו מה קורה בארה"ב. הכלכלה עם הוצאות הבריאות הכי גבוהות הנה הפחות יעילה ונגישה לנתחים גדולים באוכלוסיה, כי יש את חזירי חברות התרופות ומאידך את חברות הביטוח והפרמיום הגבוה שהם גובים מהמטופלים. רק שם תקבלו חשבונות נפרדים על אשפוז מגורמים שלא ידעתם שהם קיימים עד לרגע הגעת החשבון לביתכם. כמו מהמנתח, המרדים, האחות, המזכירה, פקידת הקבלה...אני חושב שהבנתם את הכיוון
לכל התמהים לגבי סגנון החיים | 17.12.17
26.
האם יצליח?
השאלה היא האם יצליח להתגבר על ההתנהגות הלבנטינית שלנו המעדיפה סגירת כל טבע (פשיטת רגל) על קיצוצים חיוניים. בנוסף עליו להתגבר על ראשים קטנים ופוליטיים כמו ניסנקורן שרק מחפש לגזור קופון פוליטי - ולעזאזל מאות מיליונים המתבזבזים על השביתה המיותרת. לבריאות על המזארטי - האיש כנראה שווה את והרבה יותר - ימותו הקנאים!
מוטי איזק | 17.12.17
21.
ולמזוכיסטים תהיה תקווה
איזה כיף של מנכ"ל. למד בחודש את הבעייה. הבין את הכל. יפטר בעוז. המספרים גדולים ומרשימים. לא יפטרו עובדים בדנמרק. כמובן שלא יפטרו עובדים בארה"ב (מעבר לתחלופה הרגילה). במיוחד לא יפטרו עובדים בחטיבה החדשה שנרכשה מאלרגן. ישראל תשאר מעצמה פארמצפטית. היא תרכוש מוצרים מ-GenTev, חברת הפארמה המדהימה שמרכזה בבית לחם, פנסילבניה. ואנו לא נדע מה בא עלינו...
אביאל שץ | 17.12.17
19.
שולץ האיום לא אשם
מה אתם רוצים מהגוי הזה? הוא מליונר, תותח עם רפיוטיישן עולמי, מישהו חשב שהוא יבוא מאירופה למידל איסט בגלל ציונות בוערת? זה הדיקטוריון טמבל! חפשו את הדיקטורים, אלה שאישרו לויגודמן לשעבד את טבע לחוב בלתי נתפס של עשרות מיליארדי דולרים. אף מנהל סניף של אף בנק לא היה מאשר הלוואה כזו לאף אחד, אבל הם אישרו בלי למצמץ. עכשיו הם רועדים מפחד אבל לטבול את הידיים בדם העובדים לא בשבילם אז הם משלמים מליונים לשולץ "הקשוח" שיעשה עבורם את העבודה המלוכלכת. הוא מרוויח את המזרטי שלו ביושר, להם צריך להחרים ולמכור את היגוארים כדי להציל את החברה. אה..כן עוד משהו קטן... צריך להחליף ת הדירקטוריון הזה.
דירקטור בשקל | 17.12.17
15.
מה מפליא או מיוחד לא ברור. לגבי זמן הביצוע - אכן אם החלטת על תוכנית
חלק מההחלטה זה התזמון; לגבי עצם הפיטורין - ברור, במה הוא יקצץ? משכורות הבכירים שבבכירים ? יוותר על הבונוס הצטרפות שלו ? יוריד בארוחת צהריים של הנשארים? מה שנותן קיצוץ הוצאות הכי מהיר ובולט ברמה שניתן להציג לבעלי המניות זה בכל מקום קיצוץ בכוח אדם ובמיוחד בחברות שהתנפחו. לא גילה אמריקה...אלא מה, שייקח לתשומת ליבו שאם אתה רק מקצץ יגיע רגע שיקצצו אותך.
רחל | 17.12.17
11.
בכל חברה, יש לפחות 10% עובדים שאם יפטרו אותם
אף אחד לא ירגיש ולא יגרם נזק לחברה. הבעיה היא שאלו שלא עושים דבר, עושים הכי הרבה רעש ובסוף, כאשר החרב מונפת, הם אלו שנארים והטובים הולכים. למה? כי הם פוליטיקאים משופשפים. יודעים לעשות הרבה רעש וכולם חושבים שהם עושים משהו.
יעל | 17.12.17
7.
לתקן את מה שהמנהלים הישראליים קלקלו
שולץ הגיע לטבע כדי לתקן את מה שהמנהלים הישראליים קלקלו. אין להם אומץ לנקוט בצעדים הנדרשים להבריא את החברה ולכן הביאו אדם מבחוץ שיעשה את העבודה המלוכלכת. שולץ קיבל ויקבל הון עתק כדי לעשות את העבודה והוא לא יבטל פיטורים של אף עובד, פרט אולי למקרה הומניטרי זה או אחר. תפנימו את זה. הפוליטיקאים מנסים לעשות הון פוליטי על גב מפוטרי טבע ולהפנות כלפיו את הזעם שיש להפנות למנהלים הישראליים שכשלו.
רון | 17.12.17
2.
שהממשלה תרכוש את המפעלים בפריפריה
הממשלה כשלה בהסדר המיסים, הממשלה גם לא דאגה מבעוד מועד להכין תעסוקה אלטרנטיבית. הממשלה חייבת לרכוש (ובזול) את המפעלים שנסגרים ןלהמשייך להפעיל אותם גם בהפסד. המחדל הבא של הממשלה יהייה משבר המים באוגוסט, הבארות של הפלסטינים יתייבשו, ומיליון פלסטינים יפלשו אלינו להשיג כוס מים. הממשלה חייבת במיידי ליבא מכליות מים מדרום אירופה ולמלא את הבארות לפני הקיץ
יצחק קרמין | 17.12.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת