אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בואו נדמיין לכמה דקות שבשנה הבאה נתניהו יסיים את כהונתו, כך או אחרת

103 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

102.
השאלה הנשאלת היא
אם אני יודע שבמשטר שבו יש בית-נבחרים, ונבחרי העם כשמם כן הם- כלומר באים מתוך העם ומייצגים את הערכים שהעם מאמין בהם- מדוע אני אמור להתעלם מהקשר הערכי הזה? אז במילים אחרות למי שלא הבין: פני הנבחרים כפני בוחריהם. ביום שבו האזרח ירצה מדיניות בכל תחום שהוא, שמבוססת על חוק וצדק, הוא ישלח לכנסת את האנשים המתאימים. מה שיש לנו היום קרוב יותר למנטליות של עיירה יהודית בגולה עם קוזקים. אחרי נתניהו יהיו עוד כמה נתניהו. להזכירכם: בין השנים 1999-2009 נתניהו לא היה בשלטון אבל השחיתות של ברק שרון ואולמרט לא ממש שיפרה את השלטון התקין והדמוקרטיה בארץ. אין הוכחה טובה מזו.
חילוני אתאיסט | 25.09.18
91.
ראש ממשלה מוצלח ?
וכי יש למישהו הצעה טובה יותר? רק בבקשה לא להציע את יאיר לפיד "הלפיד שלא מאיר " וגם הלפיד שלא יאיר לעולם, גבאי? נו לא ביקשתי לשמוע בדיחה, מי מהשמאל יעשה עבודה טובה יותר? מי ערב שלא יגמרו אותנו? מי מבטיח שהוא יותר ישר? יותר חכם, יותר אמין, יותר ממולח, יותר דפלומט? מי? כולם מבטיחים ולא מקיימים כולם גיבורים ואמיצים עד שנבחרים ואז מקבלים פיק ברכיים, שוכחים הכל, רעיונות, הבטחות, יושר, הגינות, הכל נשכח כ"לא היה" לפחות כבר יודעים מיהו בנימין נתניהו!
שבע | 08.01.18
86.
הרג ממשלה מכהנת
איזה מילים יפות, מצוחצח, עשה עבודת ביית לפני ההופעה. אבל עם ישראל לא טיפש, הכל שקוף כמה השינאה לשלטון, אבל לא היה מי שירגיע אותו, לכן אני בטוח שמר נתניהו ימשיך לנהל את המדינה גם אחרי פברואר 2019, יש לנו כלכלה טובה, ביטחון טוב, יחסים בין לאומיים טובים, ועד סוף 2019 נזכה לעוד הפתעות חיוביות, למורת רוחם של השמולנים
שבח אברהם | 07.01.18
80.
כשביבי יעזוב
כשביבי יעזוב אז יבנו ביו"ש ומחירי הדירות ירדו - והמדינה תזכה במאה מיליארד הכנסות בזכות שיווק המגרשים (200,000 מגרשים כפול 500,000 ש"ח למגרש). כשיבנו ביו"ש ומחירי הדיור ירדו אז היהודים העניים מצרפת ומאוקראינה יעלו בהמוניהם והחילונים יביאו ילד שלישי ורביעי והדתיים ילד רביעי וחמישי. כשביבי יעזוב יוציאו להורג מחבלים (ברוב של שני שופטים או שלושה זה לא משנה) והמחבלים יפסיקו לצחוק בבתי המשפט. כשביבי יעזוב המחבלים הכלואים יאלצו להעביר למדינה את כל הכספים שקיבלו מהרש"פ - או שיחרימו להם אדמות (אפשר גם סתם להחרים כפר של תושבי הרש"פ - לישב אותו ביהודים ולשלוח את תושביו לגור בבתי האסירים שלא שילמו. כשביבי יעזוב יעבירו מסיתים פלסטינים ברשתות החברתיות לעזה שיחכו מאחורי גדר. כשביבי יעזוב יפסיקו לספק חשמל חינם לעזה. כשביבי יעזוב יפסיקו להעביר כספי מיסי הפועלים הפלסטינים לרש"פ ומהעוני הפלסטינים יפסיקו להביא ילדים ויהגרו בהמוניהם. כשביבי יעזוב יהיה טוב.
עלי עבדו | 06.01.18
79.
סילוף המציאות
צר לי, בחרת בצעים שמתאים רק לך. רוב הציבור רואה צבעים יפים יותר...השגים כמעט בכל תחום שתבחר. אם לא מצאת הישג או מילה אחת טובה על ביבי, אתה פסול ! אני לא רואה מנהיג טוב ממנו בעתיד... כל אחד אחר שיבחר רק אז יבינו מי זה ביבי האמיתי. שינאת חינם ! חסר לנו פירגון ואהבת אחים
מאיר פלא | 05.01.18
76.
תוצר של בחירה דמוקרטית בממשלה אנטי-דמוקרטית
מעולם לא היתה בישראל ממשלה שהורכבה מכ"כ הרבה מפלגות שרואות בשלטון הדמוקרטי מכשול במקון ערך, לדוגמה המפלגות החרדיות והדתיות לאומיות רואות בדמוקרטיה תשתית להקמת שלטון הלכתי, הן רואות בבית המשפט גוף מתייון ואויב לתפישה הלאומית שלהם.
דניאל | 05.01.18
73.
אין תחליף לביבי - בואו נדמיין שלא
עדיין לא הבנתם, אין תחליף לביבי, לא במנת המשכל, יכולת תקשור, דיפלומטיה בינלאומית, ובכל המישורים פנים ארציים- בטחון וכלכלה. מדינה עם גבולות בטוחים, עודף מזומנים אדיר. אם היו בעיות אחרות כמו מלחמה, אינפלציה, דברים שיסיטו את תשומת הלב מ״כמה״ סיגרים ובקבוקי שמפניה. אולי כל הסערה לא הייתה מתפרצת. ביבי מנהיג ראוי ואין לו תחליף, בטח שלא כעת.
רוני | 05.01.18
72.
חברים יקרים . אנחנו האשמים העיקריים
כולם יכולים להיות מושחתים . כי אנחנו לא מתנגדים להם. .. הממשלה מכפישה את הרמט"כל. את הנשיא . את נציגי בתי המשפט. את השב"כ. ואנחנו זורמים איתם. . לכן בכך רק אנחנו העם אשמים. ותפסיקו לחפש אשמים אחרים. ... מתי בעבר פגעו בקודש הקודשים של המדינה. בראשי צהל וראשי השבק. ... תבינו הממשלה רקובה ואנחנו מוסיפים לריקבון.
mt | 05.01.18
51.
מי מבקר את מי ???
כמה שאתם מנסים להשחיר אותו [ביבי]. הוא רק מתחזק ,ואתם נחלשים !!! אפילו ראש מפלגה משלכם ,אן לכם, כי ביבי הכניס לכם, אחד משלו !!!! כל הזמן, במפלגת המערך ,אומרים ביבי מושחת !!! בן גוריון, לא קנה את הכיסא שלו במלא כסף של המדינה ??? בן גוריון, לא נתן עבודה, רק למי שהחזיק כרטיס אדום כמו בברית המועצות ??? רק מי שהיה ,חבר מפלגה ,קיבל עבודה??? אז לפני שמדברים על שחיתות, תסתכלו מי אתם במראה חדשה !!!!
רון | 26.12.17
48.
למה לא להאמין מרב אמונה בעזרת הנוכל נוכל להחליף
גם מנהיגים טובים יותר הוחלפו ומדינתם פרחה קחו את צארציל בן גןריון אטה טורק נתניהו הוא נוכל כפי שכל נוכל מקסים את קורבנות עד שהם מבינים הם בצניחה מתמדת כך כל העם הנוהר אחריו עד שלא יקבלו את המכה דבר לא ישתנה אצלהם
ישראלי | 26.12.17
42.
ממשלה לתפארת עם ישראל!!!!!
די.לשחיתות של התקשורת אוי לשמאלנים פושעי ישראל כל הכבוד לנתניהו וכל הקואליציה די לקנאים המושחתים ושונאי החיילים לכו לראמאללה ולעזה ולטורקיה כל יפי הנפש מה להם ולצדק רק נלחמים להכפיש את חיילינו איזה נתניהו איזה שרה כבוד למדינה שיש לנו כאלה אנשים אין דומה להם עלו והצליחו משפחת נתניהו גיבורים שכמותכם אינכם מגיבים לכל ההכפשות זוהי גדולתכם עדיני נפש יהודים בושה גליוטינה אינקויזיציה והתשקורת ממשיכה ...
אזרחית טובה | 25.12.17
36.
אמון
כתבת הרבה על כבוד שופטים נשיא בית משפט וכ"ו רק על כבוד ראש הממשלה לא! את דמו הפקרתם! איך אפשר להאמין במשטרה שמחפסת כבר 20 שנה ראש ממשלה להפליל, לא הייתה אבן שלא הפכו. ואז הגיעו למתנות!!ממש לא משנה אם כן או לא. למי ניתן מתנות אם לא לראש ממשלה? שלא ישן כדי שנוכל אנו לישון וכו וכו ועל זה מפילים מדינה שקמה בדם ויזע?????? השתגעתם רבותי! כל החכמה שלכם שווה כקליפת השום!!!
הני | 25.12.17
29.
השמאל לעולם לא יהיה יותר בשלטון
בואו נדמיין שהשמאל יחזור להיות רלוונטי על ידי קריאה של המציאות. כי פעם אחרונה שהוא היה בשלטון, התפוצצו לנו אוטובוסים, הערבים קיבלו נשק לרצוח יהודים, וההמצאה שיש כזה דבר פרטנר היה עוד רלוונטי. השמאל אומר שהימין אימץ את הדעה שלו על 2 מדינות? השמאל אימץ את הדעה שאין דבר כזה סיכוי לשלום עם מחבלים. הערבים כולם הם כאלה.
בוב הבנאי | 25.12.17
28.
המשך
ונתניהו עצמו. שנוא יריביו הפוליטיים. השנאה נובעת מקנאה ליכולותיו, לכשרונו, לכיולות הניהול שלו - הפוליטיות והכלכליות. התסכול של היריבים הפוליטיים מהצלחתו וכתוצאה מכך מחוסר היכולת להחליפו הוא כל כך גדול שהם מאבדים עצמם לדעת, והתקשורת מזינה אותם. אבל מה לעשות בסוף, בקלפי, אנשים בוחרים לפי מיטב שיפוטם וההגיון שלהם ומה שטוב לא מחליפים במשהו רע אלא במשהו יותר טוב וכשזה יגיע, ביבי יילך.
נעם | 25.12.17
26.
אמון הציבור
הציבור ברוטשילד מנותק מהמציאות וקונה את כל מה שהתקשורת מוכרת לו כתורה מסיני! כאשר התקשורת תחליט להיות הוגנת ותשרת את הציבור בלי סילופים ותפיסת עמדה חד צדדית של המפה הפוליטית לאט לאט יחזור האמון כרגע מי שלא מאמין זה רק סוג מסויים מאוד של אנשים שניזונים מרעל של התקשורת שרק הורסת כל חלקה טובה בעם הזה ומפלגת אותנו מעם אחד ל12 שבטים..
אוהד | 25.12.17
25.
לכל הטוקבקיסתים בתשלום של ביבי - אם המערכת מקולקת - המנהל אשם!
כשטבע נקלעת לקשיים - לא מאשימים את הש.ג. שהוא לא עובד כמו שצריך - מאשימים את המנכ"ל שהיה והחליט החלטות שגויות. כשצה"ל מאבד חיי 50 חיילים במלחמה - לא מאשימים את מפקד פלוגת הטירונים - מאשימים את הרמטכ"ל כשהמדינה שוקעת לתוך שחיתות עצומה, ולא נשאר שום כבוד לזקנים/לעניים/לנכים וכל אחד שאומר ביקורת הוא "אוייב" - מאשימים את המנכ"ל של המדינה - ראש הממשלה!
מנכל | 25.12.17
21.
מצטער, אבל בדורנו אין תחליף..
בוא נהיה אמיתיים, העולם גועש ורועש, נשיא פסיכי בארהב שמקשיב רק לנתניהו!!! הוא החבר היחיד שלו בעולם, המזרח התיכון בוער ונתניהו והפסיכי מושכים לאותו כיוון.. מי יכול להחליף את הניסיון והקשרים שלו כרגע? מי מהליצנים?? גבאי? לפיד?? Please!! מי יתייחס אליהם ברצינות????? זה מזכיר לי סיפור- בא רופא ושואל אותך, אתה מעדיף 100 מיליון וסרטן או כלום ובריא ??
יניב | 25.12.17
19.
שרי הליכוד
כחלון - משרי האוצר הטובים שהיו במשק, ממשיך דרכו של נתניהו. להזכירך יואל זה האיש שפתח את שוק הסלולר, זה האיש שלא נרתע ללכת ראש בראש עם שכבת "משקעי הנדל"ן" או במילים אחרות שכבת האנשים ששפר מזלם וירשו מספיק דירות וכסף כדי שיהיה להם במה להשקיע. ברור שהסלידה ממנו ברמת אביב וברעננה גבוהה. הוא לוקח מהם ומעביר לזכאי מחיר למשתכן. שלא לדבר על ניהול התקציב, הגירעון הנמוך, ירידת החוב, הקלות המס, הגידול בהשקעות. אין קשר בין מה שאתה כותב למציאות. ישראל כץ - לא הזכרת אותו אבל אני אזכיר. עשה בשתי בקנציות האחרונות מה שלא עשו במדינה 40 שנה לפניו. רכבת תחתית בתל אביב, רכבת חשמלית לירושלים, כבישים צפון עד לקריית שמונה. לתפארת מדינת ישראל. מי שלא רואה את זה עיוור או פוליטיקאי יריב. מירי רגב - מתקנת עוול מתמשך במוסדות התרבות המקבלים מימון מהמדינה אבל מתעלמים מציבור המהווה את רוב אזרחי המדינה שמבקש תרבות מגוונת יותר. ביצועיסטית שלא מפחדת להתעמת ולשנות. איילת שקד - לא זוכר שר/ת משפטים כל כך מעורבת, כל כך מבינה בתחום ושבאה באמת לעשות ולשנות. לפיה בד"כ היו בתפקיד בובות.
נעם | 25.12.17
11.
אמון במי?
הגמל אינו רואה את הדבשת, אני מצביע לנתניהו ומרוצה מתיפקודו כראש ממשלה. ועל פי התוצאות בבחירות האחרונות אני לא לבד, כותב הטור הזה לבד. את האמון במערכת הציבורית איבדנו כשהשופטים דאגו לבחור במקורבים, כשפסקי הדין מראים שפיטה סלקטיבית. את האמון במשטרה איבדנו כשהיא גיבתה ניצב שהטריד מינית ואתם העיתונאים ששתקתם, בכם אין אמון בכלל. אז אל תקשקשו לנו על אמון במערכת. כמי שבחר בנתניהו אני אהיה מודאג שהוא לא יבחר ביום שאתם תתחילו לכתוב את האמת אפשר להתחיל היום בתרגיל תיאורטי כזה
יאיר  | 25.12.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת