אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

העיירה שהחליטה להילחם בווייז, שהורסת את חיי התושבים

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
גם הישוב הקטן שלנו נהיה פקוק כל בוקר בגלל וויז
זה פשוט סיוט, הרחובות הקטנים שלנו כבר צרים מלהכיל את המכוניות שעוברות כאן כל בוקר וסותמות את כל הישוב. כדי להביא את הילדים לגן ולבית הספר אני צריכה לצאת חצי שעה מוקדם יותר מהבית, למרות שהנסיעה אמורה לארוך לא יותר מחמש דקות. יאוש.
מיכל | 25.12.17
13.
הזדמנות ליישום מסחרי של מערכת יצירת העומסים של החבר'ה מהטכניון
לפני כמה שנים דווח על כמה חבר'ה ממדמ"ח (וביניהם שתי עתודאיות נאות, שבוודאי הוסיפו עניין), שהקימו מערכת ליצירת עומסים מדומים. הרעיון לא היה מאד מסובך - כמה מכונות וירטואליות שהריצו אנדרויד, זיוף נתוני ה-GPS וכו' - אבל הצליח לגרום לוויז לחשוב שיש פקקים בדרכים צדדיות בטכניון. המסכנים מניו-ג'רזי (מסכנים כי הם חיים בניו-ג'רזי, כן?) יכולים להשתמש במערכת הזאת כדי לגרום לוויז לחשוב שיש הרבה יותר עומס בדרכים הצדדיות, ולמנוע הפניית תנועה לשם.
21 | 25.12.17
2.
כל הכבוד לוייז
וייז מנסה לכוון כל נהג למסלול המהיר ביותר שניתן למצוא עבורו לפי המידע הקיים באותו רגע. אם קיים קיצור דרך שעובר דרך העיירה, ואין איסור על הנהג לעבור שם - תפקידה של וייז לכוון לשם את הנהג, עם כל אי-הנוחות שזה גורם לתושבי העיירה. גם בלי וייז, נהגים שמכירים את קיצור הדרך הזה היו יכולים להכנס לשם - אז הבעיה היא בכתנון העירוני ולא באפליקציה. אם רוצים שנהגים "זרים" לא יעברו בשכונה אוסרים זאת בצורה מפורשת בחקיקה מקומית ותכנון עירוני, ואז גם וייז לא תכניס נהגים שאינם תושבי השכונה.
רומן | 25.12.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת