אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אבי גבאי: "ממשלת נתניהו – ההנהלה הכושלת ביותר של ישראל אי פעם"

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
בחירות
תשובה לזה שרוצה שינוי ובוחר בלפיד !!! זה שניסה לקנות השכלה בכסף ולא סתם אדם שלא הוציא בגרות ניסה לקנות תואר שני !!!!!! באוניברסיטה אדם שהיום צבעו ירוק מחר סגול מסיים בצבע האדום !!! ממש אחד שאפשר לסמוך עליו שלא לדבר על ההשכלה שלו באנגלית שלו ושל גבאי ממש פוליטיקאים לתפארת בשום מקום לא יכולים להבין אותם !!!!!
יפה | 05.01.18
16.
100% של הבל
גבאי בונה על זה שאם יגיד משהוא לא נכון מספיק פעמים זה יהפוך לנכון, עובדתית - וגופים בינ"ל אומרים את זה - מצבו של המשק הישראלי מעולם לא היה טוב יותר, ועתידו מזהיר. זה לא שאין דברים שצריך לטפל בהם - אבל עם רמת ההבנה, הדמגוגיה והאמינות של גבאי - אסור לתת לו לטפל בשום דבר. זה מדהים שמפלגת העבודה עם עברה המפואר הצטמצמה להיות מפלגה שהעמידה כיו"ר שלה אדם שהוא אנטיתיזה לכל האידיאולוגיה שלה, פשיטת רגל אידיאולוגית וערכית.
דור | 26.12.17
9.
גבאי עובד אוצר שעבר לבזק וקבל 52 מיליון???
איך מי שעבד באוצר והיה ממונה על בזק, עבר לבזק וקבל עשרות מיליונים מעז לדבר??? בדיוק כמו הרצוג ששמר על זכות השתיקה הפך לראש המחנה הציוני ועתה אותו דבר גבאי. מה בדיוק הכישורים של גבאי?? כמה עובדים פיטרת בבזק?? חזון?? אתה יודע מה זה??
אתה מדבר??? | 25.12.17
4.
אמר מי שכל הישגיו הם להיות הרגולטור של בזק ואח"כ עובד של בזק
שמישהוא יסביר לו שהניסיון ה"ניהולי" שלו מעיד על שחיתות שלטונית ולא על כישרון, להרוויח מיליונים כי המעסיק שלך קלט אותך אחרי שהיית הרגולטור שלו...... חבל שהתקשורת לא בודקת מה אושר לבזק בתקופה שהוא עבד באוצר ופיקח עליה, כי רמת ההבנה שלו לא מעידה על כישרון, למעשה שלי יחימוביץ' כינתה אנשים כמותו כעיקרון "הדלתות המסתובבות" שהן בעוכרי הרגולציה התקינה - אבל מאז שלי חברה אליו, כי אידיאולוגיה, כמו הבנה בדברים, מעולם לא היו צד חזק שלה.
שלהבת | 25.12.17
2.
הטירון
מר גבאי היקר,קצת צניעות וענווה לא תזיק. שתף אותי ואת הציבור מה כבר עשית בחייך חוץ מלעשות לביתך ולקנות את מקומך ברשימת כולנו תמורת ערבות חצי מליון ש"ח ?ממליץ ללמוד קצת החסטוריה כך שתוכל להיישיר מבט אל האמת ולהתבייש.נושאים לבדיקה:אבטלה,צמיחה,תל"ג,מצב מדיני, מצב בטחוני,עודף תקציב,תוספות לנכים ומה לא בעצם????? לטובת כולנו המשך לעשות לביתך ושחרר אותנו מעולך
איציק | 25.12.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת