אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תיק רונאל פישר עובר לגישור

40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
כשרוצים לא להוכיח עוולות אז "מצליחים" לא להוכיח.
כשרוצים לא להוכיח משהו "מצליחים" לא להוכיח, ולהיפך. המערכת לא רוצה לפתוח תיבת פנדורה. ניקח דוגמה (חיובית) ביהדות: ממזרות היא גזרה כה קשה, המשפט שמגדיר זאת בתורה מאד קצר ולכן, לא ניתן לעקוף אותו בלהטוטי מלים. לפיכך מאז ומתמיד הרבנים מנעו כל סיכוי להוכיח ממזרות (ובצדק, לטובת הילד שייחשב כיהודי כשר). אפילו בדיקות DNA אינן מקובלות מחשש שהילד יוכרז כממזר. הרי גם הרבנים יודעים כי אשה נשואה יכולה להרות למי שאינו בעלה ולכן (בחוכמתם) מתעלמים מהעובדות... אם אמנם רות דוד ניהלה (לכאורה) ארגון פשע בפרקליטות, הרי זה אומר כי לא נעשה דין צדק במקרים רבים אלא עיוות דין ואנשים רבים קופחו על ידי מערכת הצדק - וכדברי הנביא ישעיהו: "כי כרם יהוה צבאות בית ישראל ואיש יהודה נטע שעשועיו ויקו למשפט והנה משפח לצדקה והנה צעקה" .... כאשר רצו להעיף את חיים רמון, שלחו שליחים לדרום אמריקה לחקור את החיילת ... השוואה לחקירות על הנהנתנות של נתניהו (בהחלט יש לחקור ולמצות את הדין), במקרה של רות דוד שקט ושלווה, אין הפגנות, אין מאמרים מושחזים בעיתונות, ואגב היכן כלבי השמירה של הדמוקרטיה?
דוד ש | 29.12.17
34.
תיק נתניהו עובר לגישור. סנגוריו יטענו לחפותו ולמחיקת כתב אישום. הגיוני?
זה איש שצולם משחד בתיק ג'ימס בונד מלא בכסף את אלון חסן . גישור? לפי רוח הזמן היה צריך להיות הפירוש "תליה מהגשר" בואו נדבר על יד קשה נגד שחיתות . מעניין יהיה לראות את תגובת הנאורים . בוז לחונטה. איפה אלדד יניב שצריך אותו ?
אבי | 29.12.17
31.
מערכת משפט מושחתת. גישור? זה סופר מסריח. הציבור לא ישתוק.
פסקי דין הזויים, עסקות טיעון למכביר, כל אלה מעודדי פשע ולעג מצד הפושעים. זו מערכת המשפט? פלא שקיימת שחיתות במערכות השלטון? מי מגונן על אזרחי המדינה ההגונים והישרים מפני הפשע והשחיתות? האירנים, הטרור, הם המפחידים? שקר וכזב. השחיתות והתעצמות הפשע הם הם המפחידים והם אלה שמערערים את עוצמת המדינה בהתמודדות אל מול אויביה. מדברים על חגיגות 70 שנה למדינה, על איזה חגיגות דיוק נחגוג כאשר הריקבון השלטוני מתעצם מידי שנה?
שחיתות זועקת. | 28.12.17
23.
לכאורה, זה שיושב בכס(ף) השיפוט אינו ראוי לשפוט באמות מידה של צדק!
טוב , יכול להיות שהמניע אינו כסף, אך מישהו חייב להתחיל לנקות את הלכלוך מהתיק הזה. עכשיו השופט אהרון מגיע לעזרת הפרקליטות כדי להשתיק את התביעה ולמנוע דיון בראיות כדי למנוע את ניקוי הזועמה מהפרקליטות. בקרוב זה יגמר בפסילת השופט והעברת התיק לעליון בהרכב מורחב. זה תיק שיש בו חומר נפץ של 100 מחבלים מתאבדים. אסור בתכלית האיסור לתת לשופט לשלוח את הצדדים לגישור כדי להסתיר את השחיתות!
התקדים של אהרון "פקקטאש" השפוט | 27.12.17
19.
פרקליטות
יש גבול לזילזול בציבור ובהבנתו את התהליכים השערורייתיים ש"שומרי הסף" מובילים במדינה. כשהגבול הזה נחצה, התוצאה - מי ישורנו. הגבול הזה בהחלט נחצה במקרה זה, נדמה שכל המערכות עובדות במתכונת ביזבוז זמן ומיסמוס העניין הציבורי. מדוע? אילו מוטיבציות גורמות לכך? עד כמה שידוע לי רונל פישר תיפקד כעו"ד פרטי, מי שסיפק את ה"ערך המוסף" שהציע ללקוחותיו היו גורמים בפרקליטות ובמשטרה אשר מתוגמלים מכספי הציבור וכל יעודם הוא שירות לציבור... האם מח"ש, פרקליטות המדינה או היועמ"ש ניסה או הצליח לברר עד תום את כל המתחייב מהפרשה?: מהוא חלקם בתוך התהליך? אילו שיטות הפעילו בתוך הפרקליטות והמשטרה? מי עוד השתתף חוץ מהגיבורים המוזכרים בכתבי האישום ועד היכן זה הגיע? אילו אמצכים ננקטו ע"מ שזה לא יחזור שוב? אני סתם כותב... מתוך יאוש, ידוע לי שהציבור ובכללם גם אני, לא יקבל תשובות.
ישי | 27.12.17
10.
רות דוד לא תשב בכלא. רונאל פישר 4.5 שנים.
רות דוד לא מואשמת בקבלת שוחד או בהפרת אמונים אלא בעבירה קלה, יחסית, של שיבוש הליכי משפט. העונש המקסימאלי שהיא תקבל יהיה עבודות שירות. גם רונאל פישר שמתיש את מערכת המשפט (בטקטיקה יעילה) ייצא, יחסית, בזול בכ-4 שנות מאסר (במקום ב-15-10 בכל מדינה מערבית מתוקנת). לפחות ישללו לו את רישיון עריכת הדין לצמיתות. גם משהו.
סנגור | 27.12.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת