אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שני צדדים לביטקוין: בלוקצ'יין ועורבא פרח

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
פעם הדולר היה צמוד לכמות הזהב ברזרוות של ארה"ב
זה כאמור היה פעם עד אי שם בשנות ה 70' של המאה הקודמת. מאז הממשל מדפיס ומדפיס ומדפיס ללא הכרה וללא קשר לשום דבר.רק על פי הצרכים באותו זמן... אז האם הדולר או כל המטבעות ה"הקשיחים" שאפשר למשש אותם בידיים באמת שווים משהו ? לא בטוח
מ.א | 30.12.17
8.
איך (ומי) בדיוק ,קמו בוקר אחד והחליטו שאפשר לפצל את הביטקויון ?
מכאן , בכל יום נתון , יקומו עוד כמה לייצנים ויפצלו שוב את הביטקויון . ואני חשבתי שאין דירקטוריון לביטקויון . אני בעד עוד פיצולים , כגון : ביטקויון-בננה , ביטקויון -פרצלציה, ביטקיון -שפיצר ... ועוד ועוד , כל ביטקויון כזה מעשיר את בוני המטבע . פירמידה , כבר אמרנו .
ביטקויון- קאש | 30.12.17
7.
בשקט בשקט , וואן קויין מביס את כל המטבעות....
3.3 מליון איש כבר כרו וואן קויין , ב 194 מדינות , יש גם הכשר מוסלמי לוואן קויין , אפילו יש מרפאת שיניים בטירה , המבצעת השתלות . התשלום בוואן קויין.....! 55 אלף עסקים מקבלים onecoin ...! הבלוקצאיין של וואן קויין לוקח רק 26 שניות....!
פרמידה בחלם | 30.12.17
6.
היום ברור שרק Onecoin ישרוד את שממת הקריפטו.
הוא חזק , הוא ישרוד , הוא מושקע חזק בוואן קויין , איש חכם הוא , כי רק וואן קויין ישרוד את מהומת הקריפטו...... וואן קויין , כל מטבע רשום על שם הבעלים בטאבו....!! עומד ברגולצייה של האיחוד האיירופי , סין , יפן ועוד....! 3.3 מיליון איש כבר כרו וואן קויין , 60 אלף עסקים מקבלים וואן קויין , ב 194 מדינות.....! הבלוקצאיין של וואן קויין לוקח 25 שניות להעברה , יוצא לציבור ב אוקטובר 2018.....!!! צא ולמד...!!!
דין נבו | 30.12.17
5.
הסבר טוב בהרבה למה זה ביטקוין ובלוק ציין
מה זה הקשקוש הזה?:"הביטקוין הוא יישום של בסיס הנתונים לייצור חוזה בין שני צדדים שמוצמד לקבצי מטבעות הביטקוין.". הביטקוין הוא כסף דיגיטלי שהמציאו אנשים פרטיים כדי לאפשר עסקאות בכסף אינטרנטי, באופן אנונימי (כל עוד בעל הארנק לא מזוהה) ,ללא גורם מאשר מרכזי וללא אפשרות לחרטה. הבלוק צ'יין שלו הוא שרשרת הבלוקים שכל אחד מהם מכיל תיעוד של כ2000 עסקאות אחרונות לזמן יצור הבלוק , במטבע הביטקוין. התיעוד של הבלוקציין (והסמכות להוסיף אליו בלוק חדש) אינם נמצאים אצל גורם אחד אלא העתק ממנו נמצא במחשביהם של כל הכורים. הכורה הראשון שמצליח להוסיף בלוק חדש לשרשרת ומקבל אישור מרוב הכורים שהבלוק שהרכיב חוקי, מתוגמל על ידי המערכת בעמלות ובביטקוינים חדשים שנוצרים וזוהי הכריה . זה בקצרה הרעיון לא כזה מסובך למרות שפרטי הפרטים מורכבים ובחלקם מורכבים מאד ודאי להדיוט בתחומי הרשתות וההצפנה. 40% מהביטקוין נמצא ב 1000 חשבונות שמחזיקים בהם כמה מאות אנשים שהיו הראשונים שהמציאו את המשחק או השתתפו בו וכרו את המטבעות כשאחרים לא ידעו מזה או לא יחסו לו חשיבות.
פריצל | 29.12.17
3.
הבלוקצ׳יין משול לחיבור בטור, שרשרת חוליות.
הסיכון בבלוקצ׳יין הוא ברגע שיהיה בלוק אחד מושחת. כל השרשרת תקרוס: אם בגלל שינוי נתוני עבר. שינוי נתונים עתידיים. או שינוי הנתונים בבלוק המושחת עצמו. התפיסה כאילו הבלוקצ׳יין הוא דבר בטוח היא הזויה, כמו שיצרן כספת בטוח במוצר שלו. הבלוקצ׳יין בטוח עד שמישהו יפרוץ אותו. ולמה שזה לא יקרה? התמריץ מאוד גדול. אבל אם אנשים משקיעים בשביל הכיף, אולי זה יממן את המקדמה למשכנתא, או אפילו יכסה את עלות המשכנתא אז לבריאות. זה כסף שלכם תעסו איתו מה שבא לכם.
מוטי | 29.12.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת