אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועדת הכספים אישרה העברת יותר מרבע מיליארד שקל לחינוך החרדי

52 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

43.
בושה
באורח פלא, כל פעם שמופיעה כתבה שמזכירה את הציבור החרדי, מיד עולים תגובות ברמה לא פופורציונלית לכתבות אחרות, כאשר רוב המגיבים כלל לא מתעניינים בנושא הספציפי, לדוגמא, זו כתבה על העברת תקציבים לילדים חרדים שגם ככה מקבלים פחות מחצי מאשר ילד במזרח ירושלים שלומד בספרי הלימוד של הרשות הפלסטינית, די לשנאה.
מוישה | 31.12.17
38.
גניבה שחיתות וביזויי כל נורמה
בו בזמן שאין כסף לתרופות שאין כסף לנכים שישנם מאות אלפי עניים שחיים מהיד אל הפה ישנם מחוסרי דיור ממשלה וועדת כספים מוטרפות מעבירים מאות מיליוני שקלים על מנת לגדל פרזיטים שמיתנהלים כפריצים ללא חובות למדינה ואינם תורמים את חובתם כאזרחים!!החוצפה התעוזה והיקף ההונאה זועקים לשמיים!!!
לייבלה | 31.12.17
25.
לא להתלונן, תפעלו בדרך היחידה אפקטיבית - בקלפי
כול מי שבוכה וצועק וממשיך להצביע לביבי או לכחלון שיבין את ביבי מעניין להיות ראש ממשלה ולא איכפת לו כמה זה יעלה [לנו כמובן] הוא מושחת, לא בשליטה כי יש לו מופרעת בבית שמשגעת אותו, היום כבר הביצים שלו מוחזקות בידיים של כול כך הרבה אנשים שיודעים שהוא מושחת ושמה שמעניין אותם זה כסף, אז ביבי משלם, ביבי תמיד משלם בכסף של אחרים, הוא אין לו בכלל ארנק. ואם בניתם על כחלון הוא סתם פופוליסט שממן בכסף ציבורי את הקרירה שלו.
רמי | 31.12.17
16.
הביזה הגדולה של העריקים
כולנו המשרתים ומשלמי המסים-אידיוטים ומפגרים על שאנו מרשים לעריק-לשחק כך בכספי המסים למימון אלפי עריקים-שמקומם בכלא.כולנו חייבים לצאת לרחוב כדי לומר למנותק החמוץ שהפך לעבד של החרדים-עד כאן או שכולנו נהיה עריקים.זה לא יכול להמשך.המפלגה שנקים תדאג לחוקק חוק האוסר על מי שלא שרת או עריק-להצביע בבחירות.כך נסלק את העריקים מחיינו-לשוק העבודה כמו בברוקלין.יש עשות סוף לתרמית הפוליטיקה הסרוחה והרקובה-של ראש ממשלה רקוב ומוסד כנסת שהפך לאורווה.
אליפז וגמלאיצהל | 31.12.17
12.
חשוב מאוד להעביר כסף למוסדות חרדים..
בכדי שיוכלו להמשיך להטיף לשטופי המח שלומדים לשנא את המדינה,לצאת להפגנות לתקוף חיילים,שוטרים,אזרחים,לא לתרום למדינה,רק לקחת,להביא ילדים ושאחרים יממנו את ילדהם, אין ספק שהחורבן שלנו,הוא לא מהמוסלמים ומהאיומים החיצוניים,אלה מתוך שנחשבים משום מה לחלק מהעם היהודי וחיים בקרבנו-החרדים. המשפט שאומר מהסייך ומחרבייך ממך יצאו, החרדים זאת הדוגמא הכי נכונה למשפט הנ"ל.
ממשלה אסון לאומית | 31.12.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת