אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שוללי ההתחממות הגלובלית רוכבים על הגב של גוגל

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
אני חלק ממכחישי ההתחממות...
לא שאני מדענית או מומחית בתחום ואין לי ספק שגם רובכם לא. רק שכדי להסכים עם משהו או לדחותו צריך לשמוע את שני הצדדים כן, גם את הטיעונים של ה"הזויים". אז ככה ישנו סרטון ביוטיוב שבו הסנטור טד קרוז חוקר את אהרון מאייר שהוא נשיא מועדון ה"סיארה" ושם הסנטור מעמת את מאייר עם נתוני לוויין מה18שנים האחרונות שהדאטה מצביעה על כך שאין התחממות משמעותית...אלא ממש מינורית ושעקב כך המדענים שתומכים בסיפור ההתחממות קראו למצב הזה " הפוגה" ...כלומר שנתוני הלווין אילצו אותם למצוא מינוח שיתאים לנתוננם שהתקבלו.
אני | 02.01.18
8.
גורביץ הגזמת!
הנטייה להציג כל מי שלא עובר לדום מתוח כשמוזכרת הססמה " התחממות גלובלית" כהזוי - איננה מכובדת או נכונה. אנשים רציניים ביותר טוענים אחרת - ולא - הם אינם ממומנים ע"י חברות הנפט. אף אחת מהטענות שלך בנושא אינה רלוונטית לדיון האקדמי בנושא. אין ויכוח שאנחנו מטנפים את כדור הארץ אך השפעתנו על האקלים נמצאת בויכוח לגיטימי.
אני | 02.01.18
7.
מכחישי ההתחממות הם אכן כת שמתעלמת מהמציאות בכל מחיר.
ואפשר לראות זאת בתגובות כאן. העובדות ברורות: יש התחממות. המכחישים סרבו לקבל את העובדות במשך שנים, ורבים מהם עדיין מסרבים אך כיום יש יותר ויותר כאלה שמוכנים לקבל את העובדה אך לא מקבלים את אחריות בני האדם לכך והם רוצים "הוכחה" תוך התעלמות מהמידע הרב שקיים ומצביע על כך. נכון, כמו כל דבר במדע מדובר על תאוריה אך התימוכים בה כל כך ברורים שבמדע זה נחשב להוכחה. בכל מקרה לא ברורה לי ההתנגדות לפתרון שכן גם אם הם צודקים והאדם לא גורם להתחממות מעבר לאנרגיה מתחדשת יפתור את בעיית הזיהום כך שמדובר על קווח טהור בכל דרך שמסתכלים על כך.
אמיר | 02.01.18
4.
מצד אחד אתה נותן מידע אנקדוטלי...
...אודות מזג האוויר (״גשמים בסוכות״), בתור ראיה לשינויי האקלים, ומצד שני אתה שולל את המידע האנקדוטלי שטראמפ נותן (״שלג בניו-יורק״) כרלוונטי.... מאוד רציני מצידך... אבל גם אם אתה צודק והאקלים העולמי אכן משתנה, אין בכך הוכחה שזה מעשי ידי אדם, או שזה נובע מריכוז הפחמן הדו-חמצני באטמוספירה. היות וכפי שכל מדען אמור לדעת, קורלציה אינה בהכרח סיבתיות.
אורן | 02.01.18
3.
ההתלחלחות הגלובלית
הטענות של המאמר על "מכחישי ההתחממות" והחימומניקים רחוקות מהמציאות. אמנם לא חסר הזויים בכל תחום ובכל מחנה, אבל ככלל חלק ממדענים וסתם אנשים שוללים את קיומה של זיקה משמעותית בין פעילות אנושית והתחממות. כבר סופקו מספר הסברים אלטרנטיביים להתחממות שהיתה בסוף המאה ה-20. כנראה שהרציני שבהם מבוסס על עבודתם של Henrik Svensmark וניר שביב. כך או כך, מדובר בטענות לגיטימיות ולא פעם רציניות מאוד. לכן אין כל כשל בכך ש-Google מאפשרת את פרסומן, בדיוק כמו כל פרסום לא מסחרי (ממפלגות פוליטיות ועד גופים התנדבותיים). מצד שני, זאת כנראה ציפייה גדולה מדי לצפות מ-Google למוסריות יתר אחרי שהיא פיטרה עובד ששאל שאלות לגבי מדיניות האפליה המתקנת אהקטיבית, אותה החברה מנסה ליישם.
מ. | 02.01.18
1.
שירות לקוחות
אתה בהחלט צריך לקחת את שירות הלקוחות בחשבון כשאתה קונה מוצר כי תקלות קורות - אף חברה לא משגרת מוצר לעולם והוא מושלם. וכשתקלות קורות, אתה רוצה שמישהו יעמוד לידך. בפעם הבאה שאתה רוכש מוצר, תוודא טוב טוב שיש להם שירות לקוחות טוב. זה ישדרג לך את כל חוויות הרכישה.
ASD | 02.01.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת