אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לברון נגד מייקל. דיון לגיטימי או בזבוז זמן?

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
זה גם מה שאמר קארים עבדול ג'אבר
כשהוא התעצבן מהשאלה החוזרת ונשנית של מי הטוב בהיסטוריה הוא אמר "בוא אני אסגור את זה סופית - מה שחשוב במשחק זה לזכות באליפויות ואף אחד לא זה ביותר אליפויות מביל ראסל ולכן הוא הגדול מכולם". ויש בזה משהו. אני ראיתי את מג'יק ובירד משחקים, את ג'ורדן משחק (ולהגיד שדטרויט פיסטונס של סוף שנות השמונים לא היו עושים,פיזית, קציצות מקליבלנד של היום, זו לדעתי בדיחה) וראיתי את לברון. לברון לדעתי התחיל את ההתעלות שלו בשנתיים האחרונות בלבד. לפני זה לא הייתי רואה את הרצח בעיניים שהיה שם תמיד אצל מייקל. בסופו של דבר הכותב צודק - זה ענין של תחושה, שיפוט אישי ודעה. לדעתי, השחקן המופלא ביותר ששיחק אי פעם היה דווקא מג'יק, אבל אפילו אני נאלצתי להודות שהכינוי "אלוהים" היה הכי נכון למייקל ג'ורדן. הוא היה מומחה באומנות שלברון רק מתחיל להתוודע אליה - ליצר ניצחון מכלום ברגעי קלאץ'. לירוק להפסד בעין ובצורה לא אנושית לנצח כשהסדרה על הכף. לברון של לפני שנתיים עשה את זה והוא עושה את זה העונה. אבל זה כבר מעט מדי ומאוחר מדי. הוא יהיה תמיד שני למייקל.
פו הדוב | 14.05.18
4.
לא חושב שאפשר להשוות בין התקופות האלו
לברון ומייקל הם שניים מחמישיית כל הזמנים של כל אוהד כדורסל סביר (עם כל הכבוד ללארי בירד) אבל קשה מאוד להשוות בין התקופות והסיטואציות בצורה טובה. מבחינתי אין בכלל שום מקום להשוואה גם אם לברון יקח עוד 10 אליפויות וישחק עד גיל 55, הוא כבר הפסיד סדרות גמר מה שלעולם לא קרה לג'ורדן כי פשוט לא היה מצב שיפסיד משחק חשוב. המדד היחיד שחשוב בעיניי הוא התשובה לשאלה "בהנחה שחייך תלויים בכך, את מי אתה בוחר שיזרוק את הזריקה המכריעה מול שלושה מגנים עם שתי שניות על השעון" לטעמי מי שבוחר את לברון מסכן את חייו ועל מייקל אני סומך בעניים עצומות.
דג | 08.01.18
3.
ראשית, להשוות בין השניים זו לא הזיה
לברון אכן בין הגדולים בהיסטוריה עם מספרים מפלצתיים. ללברון יש את כל היכולות הנדרשות לשחקן על, לדעתי הרבה יותר מלמייקל. אבל... כל מי שראה את שניהם משחקים מרגיש (דגש על מרגיש) שאין שום מצב שמייקל היה מפסיד לקבוצה של לברון, גם אם לברון היה משחק עם הקבוצה הכי טובה שיש כיום. מייקל בשנות השיא שלו לא היה מפסיד לישו, משה ומוחמד עם עזרה של השם ובודהה.
רבע קולמוס | 05.01.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת