אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לידיעת הנוסעים לחו"ל: מעתה חובה להוציא רישיון בינלאומי

79 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

68.
לצערי זה נכון - אני אכלתי אותה בספרד (סביליה),
בסיבליה ספרד לא מסרו לי את הרכב שהזמנתי וגם לא בחברות אחרות, כי לא היה לי רשיון בינ"ל. הרסו לי חלק גדול מהטיול. לעומת זאת בפורטוגל לפני חודש ומשהו בכלל לא בקשו רשיון בינ"ל. אז כנראה שיש משהו בהנחייה החדשה בחלק מהארצות. אני ממליץ לא לקחת סיכון בגלל 20 ש"ח מעצבנים (כן, זו עוד קומבינה...)
מומי | 03.12.18
65.
נו באמת , אין גבול לשחיתות ?????
אני נוהג לנהוג המון בחו'ל בעיקר באיטליה צרפת . מעולם לא הייתה לי בעיה בהשכרה עם רשיון ישראלי גם מול רשויות , שוטרים וביטוח מעולם לא הייתה בעיה . מה קרה פתאום . ????? מישהוא החליט שצריך להרויח עוד נתח מהישראלים המסכנים ? לכו לראות תחבורה ציבורית מדהימה שמכבדת אדם בטורקיה . אנחנו מלגלגים עליהם ??? אבל ממש מעליב לראות תחבורה ציבורית ויעילה שם . ישראל , ואני אומר זאת בכאב , הפכה להיות אוכלת יושביה . לזוגות צעירים מסכנים גוזרת המדינה 60% ממחיר הדירה לצרכי הבזבוז של המדינה . באמת הרשיון הזה אם נדרש בכלל מריח לא טוב !!!!! הרשיון מריח לא טוב !!!!! תקנו את זה .
Business | 22.09.18
38.
למה הוא ניתן רק לשנה? ולמה אין תחנת הנפקה בנתב"ג ?
זה אחד השרותים הכי פחות נוחים שיש... פיסת נייר שכדי להפיק אותה צריך ללכת לעמוד בתור בכל מיני חנויות אופטיקה או צילום. ולכאלו שנוסעים לטיול אחד בשנה, זה אומר לעשות את זה כל שנה. מה הבעיה לפשט את זה ? למה לא להצמיד את התוקף לרישיון ? או להנפיק ל 5 שנים ? למה אין בנתב"ג שרות כזה ? עושים צ'ק אין בעמדה למה אי אפשר להנפיק רישיון כזה בעמדה?
b | 05.01.18
34.
פייק ניוז קלאסי
פייק ניוז קלאסי. כאילו שיש ספק שאף חברת השכרה לא חושבת שה"רישיון בינלאומי" ב 20 שקל של ממסי מבטיח משהו על משהו. או שאיפכת להם (כל עוד עלות ההשכרה שולמה וכרטיס האשראי אושר לבטחון) מענין מי ב"ממסי" משלם למי ב"כלכליסט" וכיצד. העיקר ביבי המושחת צריך ללכת הביתה.
מיקיג | 05.01.18
28.
אלוהים איזה מדינה פח
לא רק שלוקחים פה מיסים מטורפים על כל מה שקשור לרכב - עכשיו גם הרישון נהיגה הפח של המדינה הזאת לא שווה כלום. אולי תתנו רישיון בינלאומי בחינם?! אתם לא לוקחים מספיק כסף גם ככה? זה כולה דף מסריח שעולה שקל עשרים להדפיס. מדינה ביזיון. חייב דרכון זר דחוף.
רוני | 05.01.18
10.
זה התפקיד של משרד התחבורה
אם רשיון נהיגה בינלאומי הוא חובה בגלל המצב הבטחוני בישראל , אז יתכבד המשרד וינפיק לנו רישיונות בינלאומיים חינם וישלח אותם בדואר. אפשרות אחרת היא חתימה על הסכמי הדדיות עם כל המדינות שעושות לנו בעיות. מי שלא תכיר ברישיון שלנו אנחנו לא נכיר ברישיון שלה.
גיורא  | 05.01.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת