אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מדפסת כסף: תור הזהב של בעלי מאגר תמר, תשובה ומימון

73 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

72.
עצוב
אֵיכָה הָיְתָה לְזוֹנָה, קִרְיָה נֶאֱמָנָה; מְלֵאֲתִי מִשְׁפָּט, צֶדֶק יָלִין בָּהּ--וְעַתָּה מְרַצְּחִים. כב כַּסְפֵּךְ, הָיָה לְסִיגִים; סָבְאֵךְ, מָהוּל בַּמָּיִם. כג שָׂרַיִךְ סוֹרְרִים, וְחַבְרֵי גַּנָּבִים--כֻּלּוֹ אֹהֵב שֹׁחַד, וְרֹדֵף שַׁלְמֹנִים; יָתוֹם לֹא יִשְׁפֹּטוּ, וְרִיב אַלְמָנָה לֹא-יָבוֹא אֲלֵיהֶם
ישעיהו | 13.01.18
70.
תשובה מתפקע מצחוק היסטרי:״תחזיר את ה1.5 מיליארד של התספורת״
תמשיכו להתחתן ולייצר עבדים-חיילים למקורבי השילטון,לשופטים שחותמים על הסדרי התספורות ולשליטים המוגבהים מהעם עאלק ׳פרלמנט׳ של 120 נציגי האוליגרכיה. עוד מעט ישאר פה רק המלח של ים המלח.סחתיין על ה׳תגובות׳ של יחצ׳ני התדמית של האוליגרכים שמשקרים לנו על ה׳עלויות׳ של גילוי הגז...הרי הכל התנהל ע׳י חברות ציבוריות מונפקות שממומנו ע׳י הציבור דרך הבורסות.כשלא מצאו גז,התרסקו המניות והציבור הפסיד את השקעתו
ארז | 08.01.18
69.
המונופול
עוד אחד שמעסיק טוקבקיסטים חושב אנחנו מפגרים. איך אין אחד במדינה שלא מעז לעמוד מולם.! מדהים אבל ככה זה מדינת ישראל הון שלטון. ( אין אמונה במשרד התקשורת , משרד האנרגיה והסביבה, משרד המשפטים, ובקואליציה הזאת ) כחלון אותך לא נשכח בבחירות הבאות. ( המחאה הבאה תיהיה פי 50 ממה שהיה ) אם נראה לך שתפקיד שר אוצר יכול לא להתערב אתה טועה .! מדובר במיליארדים ! תתבייש לפחות אלשייך בדרך לנער את העץ.
רם | 08.01.18
65.
האנשים האלו סיכנו את כספם בחיפוש כשאף אחד לא האמין שיש גז
אם לא היה מוצא כלום הייתם מחזירים לו ולמשקיעים את הכסף???? למה המדינה לא חיפשה גז ונפט אם זה כל כך משתלם??? 60 שנה חיפשו פה נפט וגז ושרפו מילארדים על חיפושים ואז כשמישהו סוף סוף מוצא כולם נזכרים שהגז בעצם של המדינה.
הפופוליזם במדינה חוגג | 08.01.18
58.
למה מחירי הגז גבוהים מאודדדדד ! למה?
אמרו שהגז שלנו ,לא? אמרו עכשיו נהיה מעצמת גז, לא? שקנינו גז ממדינות אחרות - מחירי הגז היו פחות , למה הם עלו? צריך ועדת חקירה - איך קרה הדבר הזה!!!? ואדון תשובה היקר, עכשיו תחזיר את הכסף - שעשו לך תספורת ומהר... תתבייש לך, גם אכלת וגם ירקת לאנשים בפרצוף. מה זה החזירות הזאת? להוריד את מחירי הגז בחצי ומהר!!!
אלי | 08.01.18
42.
כמו תמיד, כתבה מגמתית ומסיתה
הכותב מתעלם מהמון עובדות שלא "נוחות" לו. הנקודה החשובה ביותר אולי היא: בפועל חוק הגז היה הרבה יותר מתירני כלפי חברות הגז. מכיוון שמעולם לפני כן לא נמצא כאן משאב רציני לאף אחד לא הייתה בעיה עם כל ההפסדים של החברות המחפשות. ברגע שנמצא גז החלו לחפש דרכים לשינוי חוקי המשחק תוך כדי תנועה. בפועל החברות ישלמו יותר מס ממה שהן היו צריכות לשלם לפי מה שנקבע איתן מראש. גם העלאת נושא הפח מגוחך שכן בסך הכל מדובר בדחיית חבות מס חלקית. הכתב וחבר הייללנים יכולים לבגות עד מחר. בפעם הבאה שהם ישקיעו בחיפושי משאבי טבע.
המסביר לצרחן | 08.01.18
34.
יש לכם הזדמנות לתרום כמו ביל גייטס.
כמות הכסף שיש לכם היא אסטרונומית. אין צורך בסכומים כאלו, 100 דורות לא יספיקו בכדי לבזבז את כל הכסף הזה. יש לכם הזדמנות שאין לאף אחד אחר והיא להשאיר חותם בעולם הזה. אחרי שתלכו לעולמכם (עד 120 ואף יותר מכך) תישאר אחריכם מזכרת. זה מה שביל גייטס רוצה לעשות. להשאיר חותם בעולם הזה. נצלו את ההזדמנות שנפלה לידיכם. תנו כסף לסל התרופות עבור חולי גושן, תקימו קרן שתעניק כספים לחולים (בהתאם לקריטריונים מוסכמים). אני זוכר סרט יפני על פקיד שהתבשר שחלה בסרטן ולא נותר לו זמן רב לחיות. הוא החליט להקים גן שעשועים לילדים במקום מגוריו. זה היה הרבה יותר חשוב לו מדברים אחרים. תחשבו על זה.
פרופ מוח | 08.01.18
25.
אדון גוטמן, איפה היית לפני חודשיים כשהמניות היו בקריסה של 35%?
תשאר עיתונאי קטן. כל נקודה שהבאת בעאלק כתבה שלך, מנותחת רק מזוית אחת. למה לא הבאת את כל סיפור ששינסקי? אתה מציג את העובדה שמחייבים לעבור לגז כמשהו שלילי. למה חברה שהחזירה את ההשקעה ורק עכשיו מחילה להנות מהפירות זה משהו שלילי?
פייק ג'ורנליסט | 08.01.18
21.
מספר 3, בלי קשר לקומוניזם/קפיטליזם
אתה איש עסקים גרוע! יכולת להרוויח גם בריאות וגם חינוך וגם אוכל וגם מקומות בילוי וגם תשתיות וגם ביטחון כלכלי. אבל ככה זה... מדינת ישראל אולי יודעת להמציא אבל לא יודעת לעשות עסקים, אז המרוויחים ממציאים הייטק והעניים ממציאים נוכלות. העיקר שהילדים בריאים, חבל שאתם הרוב
רפי | 08.01.18
13.
אסדת תמר מזהמת האוויר הגדולה בישראל, ומתוכננות אסדות נוספות בקרבת החוף
עפ"י נתוני המשרד לאיכות הסביבה, זיהום האוויר הנפלט מתמר גדול פי 50 מבתי הזיקוק בחיפה. זיהום האוויר באשדוד ובאשקלון דווקא בעלייה בשנים האחרונות. חלק מהרווחים צריך להיות מושקע בצמצום זיהום האוויר מהאסדות. יש להרחיק אסדות מזהמות מהחוף ככל שניתן.
אורי | 08.01.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת