אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שנה לממשל טראמפ: שקט, שונאים

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
דברים שרואים מכאן לא רואים משם
אפשר גם להאשים ישראלים בגזענות כלפי ערבים. אבל גם הגזענות הזאת היא לא נטולת בסיס. אפילו הערבים עצמם מודים שהחברה שלהם אלימה יותר בייחוד כלפי נשים אז האם זה הוגן להאשים יהודי ישראלי בגזענות כאשר הוא טוען שהחברה הערבית אלימה ? וזאת כשהערבים עצמם טוענים זאת?!? אז גם אני לא מתכוונת להאשים אמריקאים בגזענות כשלא ביקרתי בארצות הברית אפילו כתור תיירת, ובוודאי ובוודאי שלא חייתי בין מהגרים בארצות הברית. כל מתנגדי טראמפ הם אנשים שחיים במגדל שן או אקווריום. גם אם טראמפ יביא את ארצות הברית להישגים פנומנליים הם ימשיכו להתלונן: "יותר מידיי טוב עכשיו בארצות הברית , וזה לא בסדר שיותר מידיי טוב ! טראמפ אשם בזה !!"
דברים שרואים מכאן לא רואים משם | 05.10.19
11.
כדאי ללמוד לקרוא כתבה מהתחלה עד הסוף (בעיון)
ואז לגלות כמה דברים מעניינים: 1. העובדות שמופיעות בכתבה אודות גילויי הגזענות של טראמפ לא הומצאו ע"י ציפי שמילוביץ'. ציפי רק מביאה כאן סיכום של מאמר מתוך הניו יורק טיימס לסיכום שנת הכהונה הראשונה של טראמפ! כך, שזוית הראייה היא של אנשי אקדמיה אמריקאים. 2. לא צריך להצטייד בזכוכית מגדלת כדי להבחין בהרמת הראש של ארגוני ימין קיצוני אנטישמי, דוגמת הקו קלוקס קלאן מאז עלייתו לנשיאות. ראו מקרה שרלוטסוויל מלפני כ-8 חודשים. 3. נשאלת השאלה מתי יתעוררו כאן מובילי המדינה אל מול ה"משיח מאמריקה"? כאשר, חלילה, יירצח היהודי הראשון בהשתוללות גזענית של הKKK באחד הרחובות? כבר היינו קרובים לכך מאד באותו ארוע בשרלוטסוויל... ישראלים, טלו קורה מבין עיניכם!!
גיל מהצפון | 13.01.18
10.
לא מדויק. יש כאן משהו בעייתי אפילו מזה
אם מנסים לעקוב אחר המדיה האמריקאים רואים שהתרחשות יום דורסת את קודמו ובכל פעם האוקטבות והזעזוע עולים למקסימום, ל-11 כמו שאומרים. אף אחד כבר לא זוכר מה קרה שלשום, שלא לדבר על שבוע שעבר. כשכל יום יש זעזוע חדש (או דברים מוצגים כזעזוע חדש) מאבדים כל פרופורציה. מאבדים את התמונה הגדולה. מאבדים את הפיקוס ויורים חיצים לכל כיוון אפשרי. בין אם זו טקטיקה מכוונת או לא, בדבר אחד אין ספק- את התוצאה של זה טראמפ יודע לנצל טוב מכל פלטפורמה מתנגדת. ההתרגשות היום מתייחסת לאמירה גזענית, אתמול סקסיסטית, מחר משהו חדש. ובינתיים? בהעדר השלכות ולאור היסטריה שמלובה ע"י המדיה לצרכיה הצרים הסנאט הרפובליקני מעביר חוקים מרחיקי לכת שיכתיבו את החיים למאות מליוני אנשים למשך עשרות השנים הבאות.
מרטין | 13.01.18
6.
השינאה הכי חזקה ועמוקה היא של אירגוני השמאל לנתניהו ולכל שלא חושב כמוהם.
אנשי השמאל בארץ ובארה״ב מאשימים את הימין בשינאה וגיזענות מבלי להיות ערים לכך שהם מבזבזים את חייהם בשינאה עמוקה בילתי נילאת ובילתי מתפשרת כלפי כל דבר שמימין לספקטרום הפוליטי ומשתמשים בקלף הגיזענות כל הזמן ובכך מוזילים אותו ולא נילקחים ברצינות יותר. ברגע שהעם למד לצפות מראש את תגובות השמאל הצעקן הקיצוני הם למדו לא להתרגש יותר מידי ואפילו להתעלם ממנו.
יבמ | 13.01.18
3.
חלאס, ציפי
טראמפ לא המציא את הגזענות, טראמפ אולי רוכב עליה, ויש הבדל גדול בין השניים. בנוסף, יש לך דיעה שהיא שחור ולבן, שזה דבר לחלוטין לא מעשי. הדמוניזציה שאת עושה במאמרים שלך וההכללה שאת עושה למצביעיו כגזענים, תומכי NRA, רק מורידה מהערך העיתונאי של כל מה שאת כותבת בעניין אמריקה, נו, המדינה הזו שעברת אליה כי את נאורה מדי בשביל לגור פה בישראל.
אסי | 13.01.18
2.
ערימה של קשקושים
למשל: לדעת הממשלה בפורטו ריקו טראמפ דווקא עושה עבודה טובה. לאליזבת' וורן אין שורשים אינדיאנים. היא שיקרה שיש לה, כדי לקבל קולות. בגלל זה טראמפ צוחק עליה. אז מי גזען פה, טראמפ או וורן? הוא לא קרא לשחורים ״בני זו...״, הוא קרא לשחקנים שלא עומדים בהימנון ככה. אבל השמאל רואה הכל דרך עדשה שמפרידה צבעים. אז שוב. מי הגזען פה?
ינון | 13.01.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת